Ovariamin

 Ovariamin - narkotikas lieto ginekoloģijā
 Ovariamin - bioloģiskā pārtikas piedevas, ko izmanto ginekoloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Ovariamina, tsitaminy, gatavo no olnīcas liellopu. Tā satur nukleoproteīni un olbaltumvielas, kas veicina atjaunošanu olnīcu funkciju sievietēm.

Tika konstatēts, ka zāles samazina hipofīzes gonadotropīnu atbrīvojošā darbību, uzlabo steroidogēnās olnīcu funkcija samazina folikulus stimulējošā hormona.

Tsitaminy - nehormonāls vielu, kas darbojas estrogēnu līdzīgas īpašības. Tas nesatur konservantus, un tas var būt bez veselības riskiem, kopā ar citām zālēm.

Produkta veids

Ovariamin tabletes.

Indikācijas Ovariamina

BAA ievadīts profilaktiski menopauzes laikā, kad olnīcu funkciju hroniskas, akūta adneksīta, menstruāciju traucējumi.

Ir pozitīvas atsauksmes Ovariamine par sievietēm, kas to paņēma grūtniecības plānošanas laikā. Jāatzīmē, ka vairumā gadījumu grūtniecība pēc ārstēšanas tur nāca dabiski. Arī piedevas var tikt noteikti, lai pacientiem līdz 30 un pēc 35 gadiem, kuri gatavojas apsēklošanas vai in vitro apaugļošanas. Šajos gadījumos Ovariamin apvienot Epifaminom - bioregulator epifīzi, kas stimulē hormonālo un imūnsistēmu.

Sievietes, kuras lietoja Ovariamin menopauzes laikā, ievērojami uzlabojot veselības: viņi ir tonizējošs miega, uzbudināmība, un samazināta svīšana, kas izpaužas mazāk "karstā mirgo."

Instrukcijas Ovariamina: kā izmantot

 Ovariamin tabletes
 10-15 dienas ņemot narkotiku 1-9 tabletēm dienā. Dienas deva sadalīta 2-3 pieņemšanām.

Sievietēm, kuras plāno grūtniecību, tas ir labāk veikt Ovariamin gada 1. fāzē menstruālā cikla, ar 1 vai 5-dienu ciklā. Precīzāku dozēšanu shēma piešķir ārstu.

Pēc 3 vai 6 mēnešiem, ieteicams atkārtot kursu.

Blakusparādības Ovariamina

Nē atsauksmes Ovariamine, izraisīt nopietnas blakusparādības.

Ja pacientam tiek konstatēts idiosinkrāzija sastāvdaļas narkotiku, var būt alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Ovariamina norādīja, ka tas nav noteikts, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aģents grūsnības, laktācijas laikā.

Turklāt, tas nav ieteicams lietot uztura bagātinātājus, bez iepriekšējas pārbaudes un apspriedes ginekologs.





Яндекс.Метрика