Ovestin

 Ovestin - narkotikas lieto ginekoloģijā
 Ovestin - estrogenosoderzhaschy zāles, ko lieto, lai ārstētu ginekoloģisko slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Ovestin satur Estriols - sievišķais hormons īsu darbības. Pieteikums Ovestin veicina dzīšanu epitēlijā maksts gļotādas, atjaunošanu dabiskās mikrofloras un pH līdzsvaru maksts un palīdz kompensēt trūkumu estrogēnu, palielina izturību pret epitēlija urīnceļu infekcijas.

Ir pozitīvas atsauksmes Ovestin apliecina, ka narkotiku ārstēšana var novērst nesaturēšana, samazināt ikdienas daudzumu urinēšanu.

Produkta veids

Ovestin tabletes, svecītes un krējumu.

Analogi Ovestin: Estrokad, Elvagin, estriols - zāles ar tādu pašu aktīvo vielu.

Indikācijas Ovestin

Narkotika ir efektīvs arī atrofiska izmaiņas maksts gļotādas trūkuma dēļ estrogēnu, un pavada sāpes dzimumakta, nieze, sausums un citas nepatīkamas sajūtas maksts apvidū laikā.

Ārstēšana Ovestin parakstītas pacienta sūdzībām par sāpēm urinējot, bieža urinēšana, urīna nesaturēšanu.

Arī Ovestin un tā analogi Ovestin paredzēts, lai novērstu iekaisuma slimību urīnceļu, neauglības ārstēšanai, kas saistīta ar dzemdes kakla koeficientu.

Instrukcijas Ovestin: kā izmantot

 Ovestin tabletes
 Spriežot pēc pārskatiem Ovestin, tās sastāvs neietekmē ārstēšanas efektivitāti.

No tabletes lieto sveces vai maksts krēmu vienu reizi dienā.

Ja atrofiskas izmaiņas maksts gļotādas tiek noteikts veikt 4-8 mg dienā uz mēnesi. Mēnesi vēlāk, pacients tika pārvests uz atbalstošu aprūpi - paredzēts veikt 1-2 mg.

Ja to izmanto, lai ārstētu vaginālo supozitoriju Ovestin izraudzīt administrē dienā vienu sveci mēneša laikā. Pēc tam, deva tiek samazināta līdz 2 sveces nedēļā.

Lietojot krēmu ikdienas Ovestin ievietota makstī viņa vienu devu. In balstterapijas (vienas devas krēmu divas reizes nedēļā) iet pēc simptomi kļūst mazāk izteikta.

Kad neauglība, dzemdes kakla faktors izprovocēja (ļoti zems dzīvildze spermas dzemdes kakla), sieviete ir noteikts veikt 1-2 mg Ovestin dienu no 6. līdz 15. dienas menstruālā cikla laikā. Ovestin instrukcijas norādīja, ka dažos gadījumos deva tika palielināta līdz 8 mg.

Sievietēm menopauzes laikā, lai sagatavotos operācijas caur maksts, divas nedēļas pirms operācijas noteiktās svecītes Ovestin. Ir jāievada dienā vienu sveci. Pēc operācijas ieteicams divas nedēļas ilgas ārstēšanas Ovestin - pārvalda viena svece divreiz nedēļā.

Gatavojoties operācijas var pieskaitīt tabletes: 4-8 mg 2 nedēļas pirms operācijas, un 1-2 mg 2 nedēļas pēc operācijas.

Pieteikums Ovestin krēms arī ieteicams sākt divas nedēļas pirms operācijas: vienu devu ievada katru dienu, un pēc operācijas - divas devas nedēļā.

Ārstēšanai menopauzes traucējumu lietot tabletes noteikti: 4-8 mg dienā. Pakāpeniski samazināt devu.

Sievietes, kas, kurš izturējis Pap citoloģija, saņēma neskaidru rezultātu Ovestin noteiktas saskaņā ar instrukcijām tālākai izmeklēšanai: nedēļu pirms nākamās insulta jābūt dienu likt makstī gada 1. sveces vai 1. devas krējuma.
  Ārstēšana Ovestin vēlams veikt bez pārtraukuma. Ja cita metode tika pieņemts, taču pēdējā uzņemšana notika mazāk nekā 36 stundām, lietojiet vēl vienu tableti vai ievadiet svece / krēms var. Ja tas ir bijis vairāk nekā 36 stundas, nelietojiet vēl vienu devu, bet turpinot ārstēšanu.

Dozēšanas Ovestin analogus var atšķirties, tāpēc aizstājot zāles, jākonsultējas ar ārstu.

Blakusparādības Ovestin

Application Ovestin var izraisīt kairinājumu un niezi maksts gļotādas.

Dažos gadījumos, jo lielās devās narkotiku Ovestin un analogu var iezīmēt maigums, jutība un spriedzi krūtīm.

Bez tam, pastāv atsauksmes Ovestin, norādot, ka zāles var izraisīt smagu vai asiņošanas, ļaundabīgi / labdabīgs audzējs (vēzis krūts vai endometrija), embolija plaušu asinsvadu vēnu tromboze kājās, sirdslēkme, insults, žultsakmeņi, hemorāģiskā purpura , erythema nodosum vai multiforme, hloazma, alopēcija, paaugstinātu libido.

Kontrindikācijas

Ārstēšana Ovestin ir kontrindicēta sievietēm, kam ir bijusi iepriekšējo krūts vēzi vai aizdomām to, ja estrogēnu audzēji, endometrija hiperplāzija, asiņošana no maksts nezināmas izcelsmes, vēnu tromboze.

Instrukcijas Ovestin arī norādīja, ka tas nav parakstītas sirdslēkme, stenokardija, porfīrija, aknu slimības akūtā stadijā, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Ar aprūpi izrakstīt zāles, lai endometrioze, dzemdes fibroids, augsta spiediena, labdabīgi aknu audzēji, žultsakmeņi, cukura diabēts, dzelte, aknu mazspēja, migrēnas, sarkanā vilkēde, astma, otosklerozes, pankreatīts, epilepsiju.

Ir atsauksmes Ovestin apliecina, ka Estriols palielina efektu narkotiku, lipīdu līmeni pazeminošas, un mazina antikoagulantu, hipoglikēmiskajām, antihipertensīvie, diurētiskie līdzekļi un antidepresanti, vīriešu dzimuma hormonu.

Faktiski Ovestin slikts efekts opioīdi, etanola, anksiolītiķus (zāles ar sedācija).

Uzlabo efektu narkotiku vairogdziedzera zāles un folijskābes.

Яндекс.Метрика