Ovitrel

Ovitrel (international bez īpašuma nosaukums - horiogonadotropin alfa) pieder grupai luteinizējošā fondiem. Runājot vienkāršā valodā, tas nozīmē, ka stimulētu olnīcas sievišķo dzimumhormonu - estrogēnu. Viņi ir atbildīgi, un ovulācija: process, bez kura tā būtu apaugļota, un līdz ar to sākums jaunu dzīvi.

Produkta veids

 Iepakošanas narkotiku Otrivel
 Ovitrel ir pieejams divās zāļu formu:

 • risinājums zemādas ievadīšanai. Vienā šļirces (ērtības labad, risinājums tiek novadīti tieši šļirces), kas satur 0, 25, vai 0 5 mg horiogonadotropina alfa, līdzvērtīgu, attiecīgi, 6500 SV un 13,000 SV. Šļirces tilpums ir 0, 5 ml. Šļirces ievieto plastmasas traukā, iepakoti kartona kastē ar Instrukciju Ovitrelyu par pieteikumu;
 • lyophilizate pulveris (iegūts, žāvējot ar sublimācijas viela), lai sagatavotu risinājumu subkutānas. Viens flakons satur no 0 līdz 25 mg aktīvās vielas. Papildus flakonā ar sekundāro iepakojumu (kastītē) ir iestrādāts kā flakonā ar šķīdinātāju, kas darbojas kā ūdens injekcijām, un norādījumu Ovitrelyu izmantošanai. Kaste var būt 1, 2 vai 10 vienības ar zāļu vielas un tik daudz flakoni ar šķīdinātāju;

Ovitrelya ražotājs ir Itālijas farmācijas kompānija "Merck Serono".

Analogus Ovitrelya

Par zālēm, līdzīga sastāva Ovitrelyu un pašlaik reģistrēti valsts reģistrā Krievijas ietver šādus narkotikas zālēm:

 • Horiona Gonadotropin, Krievija (liofilizāts);
 • Ekostimulin, Krievija (liofilizāts);
 • Pregnil, Nīderlande (liofilizāts);
 • Horagon, Vācija (pulveris).

Kā šajā sarakstā sinonīmu narkotiku šļirces ar gatavu risinājumu, ir pieejama tikai Ovitrel. Spriežot pēc pārskatiem Ovitrele, šī zāļu forma ir ļoti populāri patērētāju vidū, jo Tas samazina manipulāciju skaits no iepriekšējā injekcijas.

Farmakoloģiskā darbība

Horiogonadotropin alfa, sintezētas ar rekombinantās DNS tehnoloģijas ir, faktiski, pilnīgs analogs cilvēka horiongonadotropīna izlaida sieviešu placentu grūtniecības laikā: aminoskābes tajā ir sakārtoti tādā pašā secībā. Zem tās ietekme pastāv pārrāvums folikulu, tas ir, citiem vārdiem sakot, ovulācija notiek. Bez horiogonadotropin alfa veicina veidošanos corpus luteum un uzsāk ražošanu progesterona un estradiola.

Indikācijas Ovitrelya

Saskaņā ar instrukcijām par to, kā piemērot Ovitrelyu šo narkotiku lieto šādos gadījumos:

 • kad ovulāciju (vairāku folikulu nobriešanu) kā līdzekli, lai sagatavotu "Zeme" izmantošanai apaugļošanas tehnoloģiju, tostarp in vitro apaugļošanas (ikdienas lietošanai, biežāk ir saīsinājums ECO). Zāles lieto, lai stimulētu pēdējos posmos folikulu nobriešanu un olnīcu dzeltenā ķermeņa veidošanās;
 • anovulatorām (ne ovulāciju) vai oligoovulyatornom (neregulārs cikls ovulāciju) neauglība paaugstina olšūnas nobriešanu stimulācijas un veidošanās corpus luteum pie pēdējā posmā folikulu nobriešanas laikā.

Noteikumi izmantošanas Ovitrelyu

Ovitrel subkutānai ievadīšanai, šļirci nedrīkst lietot vairāk kā vienu reizi.

Piemērojot apaugļošanas tehnoloģiju nolūki Ovitrel devu 0, 25 mg vienu reizi pēc 24 vai 48 stundas pēc injekcijas luteinizējošā hormona vai folikuls, kad līmenis folikuls sasniegts optimāls.

Šajā gadījumā, kas paredz neauglības Ovitrelya pats ar vienīgo izsmalcinātību principa ieviešanu: vēlamā dzimumakta dienā injekcijas un dienu pēc.

Noteikumi zemādas injekciju ir detalizēti iepakojuma ieliktnī (norādījumus par Ovitrelyu).

Kontrindikācijas

Darbības un atsauksmes Ovitrele mehānisms izraisīja iekļaušanu norādījumiem šādas kontrindikācijas:

 • audzēji hipofīzes un hipotalāmu;
 • idiosinkrāzija narkotiku;
 • asiņošana no maksts nezināmas etioloģijas;
 • Ļaundabīgi audzēji, krūts, dzemdes, olnīcas;
 • laika periods trīs mēnešus pēc ārpusdzemdes grūtniecības laikā;
 • trombozes oklūzija asinsvadu, kur atrodas;
 • iedzimtus defektus dzimumorgānus, izņemot iespēju grūtniecības;
 • hysteromyoma, pasākumi, kas novērš grūtniecības;
 • menopauze posms menopauzes.

Blakusefekts

Pārskatot Ovitrele reģistrēti blakusparādības narkotiku, piemēram:

 • sāpes injekcijas vietā;
 • vājums, galvassāpes, nogurums;
 • garastāvokļa svārstības, nemiers, depresija;
 • dispepsijas simptomi (slikta dūša, sāpes vēderā, caureja);
 • olnīcu hiperstimulācijas sindroms (medicīnas literatūrā bieži saīsināti OHSS);
 • krūšu jutīgums uz palpāciju.

Stingri runājot, atsauksmes Ovitrele par pārdozēšanu ar šo narkotiku pieejama ārstiem, ir ziņots, taču tiek uzskatīts, ka tā ir zīme par olnīcu hiperstimulācijas sindromu. Izpausme šo sindromu ir veidošanās lielo dobumu olnīcās - cistas, šķidruma uzkrāšanās vēdera dobumā, vazomotorajiem traucējumiem. Šādos gadījumos ieteicams, lai apturētu narkotiku ieviešanu, un vismaz 4 dienas atturēties no seksuāla kontakta (ārkārtējos gadījumos, lietojiet prezervatīvu), lai normalizētu stāvokli organismā.

Brīdinājumi

 Narkotiku flakoni Otrivel
 Uzņemšana Ovitrelya - ļoti svarīgs notikums, un tas ir sagatavots ar lielu piesardzību. Tas būtu par pārliecināts cēloni neiespējamību grūtniecības, lai novērtētu visus iespējamos riskus, kas saistīti ar tā radīšanas, īpašu uzmanību pievēršot pazīmēm hipotireoze, virsnieru garozas mazspēja, paaugstināts prolaktīna, hipofīzes un hipotalāma audzēji. Pēc terapijas uzsākšanas jābūt cieši novērot reakciju olnīcas, jo attieksmes dēļ masveida Ovitrelem folikulu nobriešanas laikā palielina risku olnīcu hiperstimulācijas sindromu. Un pēdējais - nav labākais sabiedrotais ovulācijas. Lai izvairītos no olnīcu hiperstimulācijas sindromu būtu jāveic regulāra ultraskaņu pārbaudi un izmērīt līmeni estradiola līmenis asinīs (kas ir lietderīgi darīt pirms ārstēšanas, klātbūtni ārsta rīcībā esošo kontroles datiem).

Ovitrel dažreiz izraisīt nenozīmīgu pieaugumu darbībā vairogdziedzeris.

Ovitrel, tāpat kā lielākajai daļai hormonu, aptiekās atbrīvo pēc oficiālā izrakstīšanas, Kojima visos laikos ir recepte likumā formas (piemēram skaidrojums ir nepieciešams, pirmkārt, lai ārsti nododot savus uzdevumus par lūžņi no papīra).

Instrukcijas uzglabāšanas Ovitrelyu

Ovitrel nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi. Pirmais - ledusskapis, kurā temperatūra ir jāsaglabā starp 2-8 C.? Uzglabāt šīs zāles oriģinālajā iepakojumā un pārliecināties, ka jebkurā gadījumā tas netika iesaldēšana. Tomēr ir nozīmīgs caveat: 30 dienu laikā Ovitrel saglabā savas īpašības temperatūrā līdz 25 ° C, tādēļ, ja injekcija narkotikas ir plānota šajā laika periodā, tad to uzglabā ledusskapī nav nepieciešama?. Ja kāda iemesla dēļ, injekcijas netika veikts, un narkotiku netiek uzglabāt ledusskapī ilgāk par mēnesi, tas tiks iznīcināts.

Uzglabāšanas laiks ir 2 gadi Ovitrelya.

Яндекс.Метрика