Oxybral

 Kapsulas Oxybral
 Oxybral - līdzeklis, lai stimulētu smadzeņu darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir Oxybral vinkamīns - viens no alkaloīdiem augu periwinkle (Vinca nelielas). Vinkamīns uzlabo vielmaiņu smadzenēs audos dēļ aktivizēšanu asimilācijas glikozi, ko smadzeņu šūnas. Normalizētie trofisko audi saistīts arī stimulējot smadzeņu apriti - reibumā Oxybral normalizēšanās asins plūsmu asinsvados smadzenēs, jo tas ir mēreni selektīva dilatiruyuschee (paplašinot) ietekme uz smadzeņu asinsvadu baseinu. Daudzi atsauksmes Oksibrale no speciālistiem liecina, ka narkotiku novērš skābekļa trūkumu smadzeņu audu, palielinot skābekļa piegādi neironiem.

Tādējādi Oxybral ir sarežģītas ietekme uz smadzeņu audos, stimulējot savu funkciju, uzlabojot enerģijas piegādi un novēršot smadzeņu audu hipoksiju.

Tas nav toksisku ietekmi uz asins, aknu un nieru darbības traucējumi.

Produkta veids

Oxybral pieejamas kapsulu veidā, gan kā šķīdums injekcijām.

Ilgstošas ​​darbības kapsulas, katra satur mikrogranulām divas krāsas - zila un balta.

Vinkamīns (30g) un palīgvielu: Vienas kapsulas sastāvs saharoze, laktoze, povidons, metakrilskābes kopolimērs, šellaka, želatīns, talks, Eritrozīns, sepispers zila, indigo karmīns. 20 kapsulas blisterī.

Šķīdums injekcijām ir pieejams ampulas ar 2 ml, dzidrs, bezkrāsains vai viegli iedzeltens. Katra ampula satur 15 mg vinkamīns un Palīgvielas: propilēnglikols, vīnskābe, nātrija metabisulfite, nātrija bikarbonāts, vīnskābe, attīrīts ūdens injekcijām. Iepakojums satur 5 flakonus.

Analogus Oxybral

Analogs narkotiku Oxybral Vinoksin, kas satur tā sastāvā to pašu aktīvo vielu, vinkamīns. Līdzīgi pasākumi Aminalon, Cavinton un citi stimulanti neyrometabolicheskie. Ar raksturu darbības radīja Oxybral analogus var ietvert arī Nootropil un citas zāles, aktīvā viela, kas ir piracetam. Tomēr atšķirībā Oxybral, piratsetamsoderzhaschie narkotikas nav vazodilatējošs rīcību attiecībā uz smadzeņu kuģiem.

Indikācijas Oxybral

Pieteikums Oxybral rāda visiem pārkāpumiem veidu vai samazina smadzeņu darbību. Saskaņā ar instrukcijām Oxybral iecelt šādas norādes:

 • Narkotiku rehabilitācija pēc išēmiska insulta un kā profilaksi ar draudiem tās attīstību;
 • Cerebrovaskulāru nepietiekamību;
 • Paaugstināts intrakraniālais spiediens;
 • Hipertensija, īpaši ar smagu smadzeņu sastāvdaļu;
 • Migrēnas un migrēnas lēkmes;
 • Uzbrukumi vertigo nezināmas izcelsmes;
 • Pasliktināšanās koncentrāciju un atmiņas, jo dažādu patoloģiju (ateroskleroze smadzeņu kuģiem, sekas traumatisks smadzeņu traumas, ietekme bijusi galvas smadzeņu, diabētisko angiopātiju komplikācijām izcelsmes, uc);
 • Kombinētajā terapija menopauzes izmaiņām sievietēm;
 • Runas, redzes un dzirdes, un neiroloģisko asinsvadu ģenēzes pasliktināšanās;
 • Kombinētajā terapijā, ārstējot garīgās slimības;
 • Garīgās spējas vecāku cilvēku samazināšanās;
 • Nepietiekama attīstība intelektuālo spēju bērniem un pusaudžiem, ieskaitot smagu garīgu atpalicību.

Ir atsauksmes Oksibrale apstiprinot iespējamību tās izmantošanu cerebrālo trieku, kā arī lai stimulētu garīgās spējas, ja nepieciešams, intensīvu garīgo aktivitāti.

Blakus efekti

Ja to lieto saskaņā ar norādījumiem Oxybral labi panes pacientiem. Blakusparādības ir retas un izraisa, kā likums, individuāla paaugstināta jutība pret vinkamīns vai pārsniedz ieteicamo devu Oxybral. Tomēr medicīnas praksē atzīmētas šādas blakusparādības, kas izriet no zāļu lietošanas:

 • Psihomotorās uzbudinājums;
 • Neregulāra sirdsdarbība;
 • Galvassāpes;
 • Reibonis;
 • Dispepsija: grēmas, slikta dūša, sausa mute, neskaidra krēsls;
 • Alerģiskas reakcijas: nieze, izsitumi, eritēma, angioneirotiska tūska.

Lai novērstu blakusparādības samazināt devu narkotiku vai ārstēšana tiek pārtraukta 1-2 dienas. Gadījumā, alerģisku reakciju Oxybral aizstāts ar citu zāļu ar līdzīgu iedarbību.

Lietošanas instrukcijas Oxybral

 Narkotiku Oxybral stimulēt smadzeņu darbību
 Izpildiet norādījumus Oxybral 1 kapsula (30 mg) 2 reizes dienā. Arī zāles var apzīmēt kā intramuskulāras vai intravenozas injekcijas, un šajā gadījumā deva pieaugušajiem: 2 ampulas intramuskulāri vai intravenozi kombinācijā ar izotonisku šķīdumu pagatavošanai divreiz dienā.

Piesakies Oxybral in pediatrijas praksē ir ieteicams tikai kā intramuskulāri vai intravenozas infūzijas, viena deva ir 15 mg aktīvās vielas (1 USD), 1 vai 2 reizes dienā uz receptes.

Ārstēšanas ilgums ar šo narkotiku nosaka katrā gadījumā atsevišķi. Jo tai ir laba tolerances un trūkst izteikti toksiska iedarbība, ja tas norādīts iespējamo ilgtermiņa izmantošanu - līdz pat gadam.

Oxybral aizliegts izmantot bez ārsta receptes.

Kontrindikācijas

Pieteikums Oxybral kontrindicēta klātbūtnē individuāla paaugstināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu narkotiku, sirds aritmiju, smadzeņu audzēji, hipokaliēmiju, Hipokalciēmija, krampji neatklāti izcelsmi. Zāles nav ieteicams lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā, jo pētījumi apstiprinot savu drošību laikā šie periodi netika veiktas.

Ja ārstēšanu oportūnistiskas slimību citu narkotiku brīdī pieteikuma Oxybral nepieciešams paziņot savam ārstam par to, kā iespējams nevēlama mijiedarbība.

Uzglabāšanas noteikumi

Šīs zāles jāuzglabā tumšā, sausā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 30 ° C. Uzglabāšanas laiks 3 gadi. Sargāt no bērniem.

Яндекс.Метрика