Panzinorm

Panzinorm (international bez īpašuma nosaukums - Multienzymes) - kopā polyenzyme instruments, ko izmanto, lai novērstu gremošanas procesus. Viens no galvenajiem dalībniekiem barības sagremošanu ēdis ir aizkuņģa dziedzeris, kas, diemžēl, ne vienmēr strādā kā pēc pulksteņa. Šādos gadījumos, un tā atrod savu pieteikumu Panzinorm. Panzinorm

Produkta veids

Panzinorm ir pieejams divās zāļu formu:

 • kapsulas līdz 7 gabali viena iepakojuma. Sekundārais iepakojums var saturēt 3, 8 vai 12 no šiem blisteriem ar rīkojumu panzinorm;
 • tabletes 10 gab vienā blisterī. Otrreizējā kastītes var būt 1 vai 3 blisteri ar instrukciju (Instrukcijas panzinorm).

Kā minēts iepriekš mazliet, jo panzinorm ietver vairākus fermentus: lipāzi, amilāzi un proteāzes. Fermentatīvā (vai fermentu) darbība kapsulā vai tableti fermentiem ir sakārtotas atbilstoši tādiem rādītājiem kā vienības Eiropas Farmakopejas (Ed. Ebrejiem F..). Tātad, vienā kapsulā ir 10 000 vienības. Ebr. F. lipāze vienā tabletē - 20 000. Līdz ar to atšķirības tirdzniecības nosaukumus šīm zālēm: Panzinorm 10.000 un 20.000 Panzinorm forte.

Pieejams Panzinorm Slovēnijas farmācijas uzņēmums «KRKA».

Varbūt lasītāji būs ieinteresēti, ka farmācijas izejvielas, lai ražotu panzinorm izmantoti pancreases par cūkām un liellopiem.

Analogus panzinorm

Analogus panzinorm, kā arī narkotiku pati, tas ir, uz dzirdi: šīs zāles ir viens no populārākajiem aptiekās un bieži nāk visādos kartēm top-pārdošanas narkotikām. Daži vārdi, bez šaubām, būs iepazinušies ar mūsu lasītājiem:

 • Creon (Vācija);
 • Mezim (Vācija);
 • Gastenorm (Indija);
 • Ermital (Vācija);
 • Enzistal (Indija);
 • Svētku dienas (Indija);
 • Penzital (Indija);
 • Mikrazim (Krievija);
 • Pangrol (Vācija).

Farmakoloģiskā darbība

Enzīmi ietvertie panzinorm tiek atbrīvota no kapsulas (tablete) tievajās zarnās, kur viņi uzreiz sāk rīkoties. Starp viņiem skaidri krāsotas loma gremošanas procesā. Tādējādi, lipāze, kas atbild par tauku gremošanu, hidrolizējot tos glicerīna un taukskābju, optimālai absorbcijai. Amilāzes sabojājas ogļhidrātus, un proteāzes - olbaltumvielas. Tā rezultātā, uzlabo sagremojamību visiem pārtikas produktu veidiem, nozīmē parādās akts uzsūkšanās tagad pavisam citu gaismu, jo bija uzlabot gremošanu kvalitāti.

Atsauksmes panzinorm ietver informāciju par to, lai nepieļautu steatorrhea (pārmērīgu atbrīvošanu tauku no izkārnījumos), sāpju hronisku pankreatītu.

Lietošanas indikācijas panzinorm

Saskaņā ar instrukciju uz panzinorm un atsauksmes par to ekspertu šīs zāles lieto:

 • Trūkst sekretoro aktivitāti aizkuņģa dziedzeris. Tas notiek šādos patoloģijām, piemēram, hronisku pankreatītu vai cistisko fibrozi. Disfunkcija aizkuņģa dziedzera attīstās kā rezultātā aizvietot savu dziedzeru audu saistaudiem vai rētas;
 • Hroniskas iekaisuma slimības, kas tieši piedalās procesu hidrolīzes: kuņģa, zarnu, žultspūšļa, aknu,
 • Posttraumatiskā (ieskaitot pēc operācijas vai staru) stāvoklī gremošanas orgāniem.

Īsa pamācība ar panzinorm par pieteikumu

Gadījumā, izmantojot panzinorm ar norādēm uz priekšu uz individuālu atlasi efektīvas devas zāļu principu. Vispārīgi norādījumi var vadīties tikai sākotnējā stadijā ārstēšanas, kad ieteicams sākt ar mazāko devu 1-2 kapsulas (tabletes) 3 reizes dienā. Tad, ja nepieciešams, var pakāpeniski palielināt summu, narkotiku saņemti.

Panzinorm kopā ar ēdienu. Ja kāda iemesla dēļ jūs nevarētu dzert zāles, par tā saņemšanas var noorganizēt nelielu uzkodu. Kapsula (tablete) norij veselas, nesakošļājot, un noskalo ar pietiekamu daudzumu ūdens.

Ārsti tiek ieteikts veikt nolasījumus minimālu devām Panzinorm, kas ir īpaši svarīgi pacientiem, kas slimo ar cistisko fibrozi.

Bērni ir labi "darbs", pat mazākas devas nekā iepriekš pāris punktiem iepriekš. Fort Panzinorm

Kontrindikācijas

Atsauksmes panzinorm un skrīninga rezultātus klīniskos pētījumos izraisīja iekļaušana instrukcijas panzinorm šādā kontrindikācijas:

 • jutība pret cūku proteīniem, vai uz jebkura cita komponenta narkotiku;
 • Akūts pankreatīts (aizkuņģa dziedzera iekaisums) vai saasināt hronisku pankreatītu;
 • Bērniem līdz 15 gadu vecumam, ar vēsturi, apgrūtināts ar cistisko fibrozi.

Attiecībā uz sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, tad atsauksmes panzinorm un tās piemērošanu attiecībā uz mērķa grupai pacientu slimības vēsturēm neieraksta. Tas pats attiecas uz bērniem. Izmantojot panzinorm šo kategoriju personām ir iespējama tikai ar ārsta atļauju.

Blakusefekts

Saņemot panzinorm uz liecībām, visticamāk šādas blakusparādības:

 • alerģiskas reakcijas izpaužas izsitumi, nieze, un dažos gadījumos, bronhu spazmas;
 • Kuņģa-zarnu trakta simptomi: kuņģa-zarnu sāpes, slikta dūša, vemšana, aizcietējums vai caureja, ādas kairinājums netālu no tūpļa, vai mutē;
 • bērniem ar cistisko fibrozi pacientiem, kas saņem lielas devas, var attīstīties šķiedrains panzinorm (alternatīvais nosaukums - fibrozējošās) kolonopātijas, tas izpaužas sašaurinājums lūmenā resnās zarnas dēļ izplatīšanu šķiedrainu struktūru zarnu gļotādā.

Īpaši izstrādāta lietošanas panzinorm

Jums jāzina, ka, ņemot panzinorm un folijskābes samazina efektivitāti tā dēļ kavējot tā uzsūkšanās.

Spēja panzinorm noteiktos apstākļos novērstu uzsūkšanās dzelzs.

Panzinorm neietekmē asumu reakcijas un koncentrācijas.

Panzinorm 10.000 un 20.000 Panzinorm Forte sapratu no aptiekās bez receptes.

Ja pārdozēšanas panzinorm simptomi intoksikācijas organisma nerodas. Šādos gadījumos Jums nekavējoties noņemt šo narkotiku, kuņģa skalošana un pavadīt simptomātiska terapija.

Kapsulas un tabletes panzinorm stabils skābā vidē kuņģī. Atbrīvošana no fermentu tiek veikta 12-divpadsmitpirkstu zarnā. Ja pēdējā radīja neparasti skābajā vidē, nav raksturīga GI, var rasties atbrīvošanu enzīmu ar kavēšanos. Lai samazinātu kopējo skābumu ieteicams iecelt aģentus no grupas protonu sūkņa inhibitoru (omeprazolu, Rabeprazols, lansoprazola), uzņemšana, kas izmaksās vairāk nekā mazākām devām panzinorm.

Instrukcijas uzglabāšanas panzinorm

Glabāšanas panzinorm vajadzētu būt normālos apstākļos temperatūrā, kas nav augstāka par 30 s. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi.

Яндекс.Метрика