Parlazin

 Pilieni iekšķīgai Parlazin
 Parlazin (starptautisks bez īpašuma nosaukums - cetirizīna) - zāles, ko lieto, lai ārstētu alerģijas. Ir nav pilnīgi harmonisku sakot labāk droši nekā nedobdet. Daļa veselo saprātu šajā, protams, ir, bet ne attiecībā uz alerģiju: jo šī valsts ir tikai pats, un sakarā ar pārmērīgu reakciju organismā nav invāzija ārvalstu vielas. Mūsu imūnsistēma ir pārāk apdrošināts, no kuriem pēc tam cieš tieši uz brīdi, kad pirmo reizi uz skatuves Parlazin.

Produkta veids

Parlazin ir pieejams divās zāļu formu:

 • Tabletēs satur 10 mg cetirizīna. Iepakojums tiek likts 1 vai 3 blisterus pa 10 tabletēm ar norādījumiem Parlazinu;
 • Šie pilieni iekšķīgai lietošanai, ko pilda pudelēs tumšā stikla 20 ml. 1 ml pilieni satur 1 mg cetirizīna. Otrreizējā iepakojums - kartona kastē - ar pudeli novieto instrukcijā (Instrukcijas Parlazinu).

Ražoti Parlazin Ungārijas farmaceitiskā fabrika «EGIS Pharmaceuticals».

Analogus Parlazina

Nav nekas pārsteidzošs fakts, ka ķīmiskā cetirizīna spēlēja daudzi zīmoli. Ņemot vērā, ka alerģijas slimniekiem iet aptuveni 30% iedzīvotāju, par Parlazina kolēģiem, kā arī par to paši, bieži vien rindā pastāvīgi šķaudīšanu un pūš degunu pacientus. Bet mēs Nenogurdiniet lasītāju un pāriet tieši uz farmakoloģiskajiem aizstājējiem Parlazina:

 • Alerza (Indija);
 • Allertek (Polija);
 • Zintset (Indija);
 • Zyrtec (Itālija);
 • Letizen S (Slovēnija);
 • Cetirizīns hexane (Vācija);
 • Cetirizīns Teva (Izraēla);
 • Tsetrin (Indija).

Jo «Egis Pharmaceuticals» ir tāda narkotika kā Parlazin Neo aktīvo vielu, kas ir levorotatory izomērs cetirizīna levocetirizine. Tātad, zāles var būt arī viegli rakstīts tievs rindās Parlazina analogu.

Farmakoloģiskā darbība

Tas ir saistīts ar alerģisku iekaisumu, jau sen ir atklāts noslēpums. Bet mehānisms tās attīstības nav zināms ikvienam. Iekaisuma process attīstās vadībā īpašām vielām sauc iekaisuma mediatori, tostarp histamīna, tā ieņem nozīmīgu vietu. Receptori histamīna blīvi izkaisīti audos un orgānos, kas cilvēka organismā. Parlazina uzdevums ir bloķēt šos receptorus, tādējādi novērstu histamīna "raskochegarit" iekaisums visa spoles. Narkotiku samazina asins plūsmu uz vietas iekaisums, mazina tūsku, novērš attīstību ādas izpausmēm iekaisumu, mazina niezi, pazemina toni gludās muskulatūras.

Pārskatot Parlazine svinēja agri sākums savas prasības: 20 minūtes, apmēram puse pacientu jūtas izteikta terapeitisko efektu, un stundu vēlāk - gandrīz ikvienam.

Lietošanas indikācijas Parlazina

Saskaņā ar instrukciju uz Parlazinu un atsauksmēm par to ārsti imunologi šī narkotika ir indicēts šādām slimībām:

 • Alerģiskais rinīts (iesnas) un konjunktivīts, kas ir gan sezonas un gadījuma raksturs. Bieži vien šie divi patoloģiska stāvokļa dēļ iet roku rokā, padarot "kodola maisījums" simptomi, ieskaitot elpas deguna elpošanu, pārmērīga atdalīšanu gļotas no deguna un asaru šķidrumā acs iekaisums konjunktīvas un nepanesamas nieze;
 • Siena drudzis, vairāk pazīstams kā siena drudzis;
 • Nātrene, ieskaitot nezināmas etioloģijas;
 • Alerģiskas ādas slimības, tostarp atopiskā dermatīta;
 • Angioneirotiskā tūska.

Īss ceļvedis Parlazinu par pieteikumu

 Tabletes Parlazin
 Tabletes. Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu Ieteicamā deva ir 10 mg, vai viena tablete laikā vakarā (pieaugušajiem) vai sadalītas divos posmos - no rīta un vakarā (bērni). Dažos gadījumos tas ir pietiekami un 5 mg, lai attīstītu pareizu klīnisko efektu. Bērni līdz 6 gadu vecumam jālieto tikai piliens Parlazina.

Drops. Šeit - to pašu attēlu: Pieaugušie un bērni 6 gadu vecumam, būtu jāņem dienas devu 10 mg (20 pilieni), attiecīgi 2 un 1 reģistratūrā. Attiecībā uz jaunākiem bērniem, tas ir par maz tiem ar alerģijām šādu ieteicamo devu Parlazina:

 • 6 mēneši. līdz 1 gadam - 2, 5 mg vai 5 pilienus 1 reizes dienā;
 • no 1 gada līdz 2 gadiem - tas pats, bet 1-2 reizes dienā;
 • no 2 līdz 6 gadiem - 5 mg (10 pilieni) 1 reizes dienā, vai 2 un 5 mg (5 pilieni) divas reizes dienā.

Ārstēšanas ilgums Parlazinom noteikts individuāli.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar pārskatiem Parlazine narkotiku ir labi panesams, bet viņam tur ir vairākas kontrindikācijas:

 • idiosinkrāzija jebkura komponenta sastāvam;
 • līdz 6 gadiem (tikai tabletes);
 • zīdīšana.

Attiecībā uz grūtniecību, šo nosacījumu nevar uzskatīt absolūta kontrindikācija. Testos uz mūsu mazāku brāļi cetirizīna (aktīvā viela Parlazina) ir izrādījusies kopumā labi: ir izstrādāti kancerogēnas, teratogēnas un mutagēna iedarbība. Ņemot vērā joprojām trūkst pietiekamas pieredzes, piemērojot Parlazina grūtnieces, ārsti iesaka atteikties veikt laikā 1. trimestrī, un nākamajos divos trimestrī lietot zāles stingrā mediķu uzraudzībā.

Blakusefekts

Atsauksmes Parlazine un rezultātus klīniskos pētījumos ar brīvprātīgajiem ir devuši pamatu iekļaušanai norādījumiem par šādām blakusparādībām:

 • sialoschesis (sausa mute) un dispepsija;
 • viegla miegainība, migrēna galvassāpes, stāvoklis nogurums, un dažreiz, gluži pretēji, paradoksālu darbību;
 • alerģija pret narkotikām (kā mēdz teikt "par šo cīņu ...", bet tas notiks).

Īpaši izstrādāta lietošanas Parlazina

Hroniska nieru mazspēja un vecuma prasa īpaši rūpīgi jāapsver noteikšanai droša devas Parlazina sakarā ar to, ka saistībā ar tā saņemšanas var tikt samazināta glomerulārās filtrācijas ceļā.

Pacientiem ar laktozes nepanesību jāapzinās, ka tabletes satur Parlazina 11, 5 mg vielas.

Vēl viens svarīgs punkts - ietekme uz psihomotorās funkcijas Parlazina. Pētījumi šajā virzienā tika veikti, taču, ņemot vērā klātbūtni sarakstā blakusparādībām miegainība un nogurums, jālieto piesardzīgi šo narkotiku vadītājiem vai citām personām, kas iesaistītas potenciāli bīstamās aktivitātēs.

Bieži vien pacienti ir norūpējušies attiecības tās ir veikušas šo narkotiku ar alkoholu. Nu, mēs varam teikt, ka Parlazin efekts alkohola nepalielinās. Tomēr ārsti iesaka atturēties no alkohola, lietojot šīs zāles.

Parlazin var iegādāties pāri letei bez receptes.

Instrukcijas uzglabāšanas Parlazinu

Tabletes un pilieni Parlazina var uzglabāt istabas temperatūrā.

Derīguma termiņš narkotiku ir diezgan garš - 4 gadi -, bet, ja flakons ar pilieniem ir atvērts, ir ieteicams pilnībā izmanto 1 mēneša laikā.

Яндекс.Метрика