Pedilin

 Šampūns pedikulitsidny Pedilin
 Pedilin - nozīmē pret utīm.

Farmakoloģiskā darbība

Pedilin - kombinācija pretparazītu līdzeklis, kas sastāv no malationa un Tetrametrīns.

Malations - tas fosfororganisko insekticīds kontakts un nervu inde, kas iznīcina posmkāju kaitēkļi, tostarp utis un nits.

Tetrametrīns - šajā grupā insekticīdu, piretrīnu, iznīcinot galvas utis un tiek uzskatīts par drošu dzīvniekiem un cilvēkiem.

Produkta veids

Šampūns un Emulsija Pedilin.

Indikācijas Pedilina

Instruments tiek izmantots, lai ārstētu utis.

Instrukcijas Pedilina: kā izmantot

Pedilin šampūns tiek izmantota šādi: 10 ml produkta uzklāj uz mitriem matiem, viegli iemasēt 5 minūtes galvas ādu un nomazgāt. Pēc mazgāšanas matus vēl slapjš no nepieciešamības ķemmēt izklāstīti beigtus kukaiņus. Ja nepieciešams, pēc nedēļas, jūs varat mazgāt matus ar šampūnu vēlreiz.

Pedilin emulsija piemērots matiem ar vates tamponu ir viegli iemasē matu saknēm. Spriežot pēc pārskatiem Pediline patēriņa aģenta ir 10-60 mL - precīzāk deva ir atkarīga no garuma matiem. Pēc emulsijas galvu pārklāta ar šalli 2-3 minūtes piemērošanai, tad nomazgāt risinājumu un ķemme neķemmēta kukaiņiem.

Instrukcijas Pedilina norādīts, ka, ja ir liels skaits utis un nits to var izmantot, lai ārstētu un emulsijas un šampūnu. Sākotnēji apstrādāts galvas 10 ml šķīduma uz pusstundu pārklāts ar lakatiņu galvā. Pēc 30 minūtēm, emulsija Pedilin mazgāt un mazgāt matus ar šampūnu: iepērt galvu divreiz un katru reizi atstāj šampūnu uz matiem trīs minūtes. Pēc tam, no slapjiem matiem var ķemmētas kukaiņiem.

Apstrādājot utis nozīmē Pedilin ieteica notika vienlaicīgi visai ģimenei.

Pēc ķemmēšanas out atmirušās nitu un utu ķemme būtu labs mazgāšanas un pārmaiņas pēc ārstēšanas gultas un veļa, dvieļi.

Blakus efekti

 Anti-utis Pedilin
 Pedilin var izraisīt alerģiju.

In Pārdozēšanas Pedilina kas ir iespējams, jo ilgstošas ​​tvaiku ieelpošanas un emulsijas šampūnu vai ilgstošā saskarē ar ādu līdzekļu, ir vietējo un sistēmisko toksiskas reakcijas: redzes traucējumi, pastiprināta asarošana piezīmes, sākas tahikardija vai bradikardija, slikta dūša un vemšana, urīna nesaturēšana, pieauga, vai samazina spiedienu, ir vājums. Lai novērstu šos simptomus personai, ja instruments Kad iekšā kuņģī ir jānomazgā. Gadījumā, ja kontaktu risinājumu, šampūnu uz ādas vai gļotādām, tās jānomazgā ar ziepēm un ūdeni.

Ir atsauksmes par Pediline norāda, ka radās dēļ pārdozēšanas malationu un Tetrametrīns muskuļu krampji un nemiers efektīvi novērš diazepāmu vai atropīnu.

Ja aģents iekļūst acīs, tās jātīra ar ūdeni vai nātrija hlorīda šķīdumu.

Lai izvairītos no kļūst šampūns vai risinājumu Pedilin uz gļotādām, acīm vai mutē, ieteicams ārstēšanu skalpa laikā, lai segtu savu seju ar dvieli.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Pedilina norādīja, ka tas ir kontrindicēts bērniem līdz 2 litriem., Grūtnieces, zīdītājas, klātbūtne alerģiju pret aktīvajām sastāvdaļām fondiem.

Яндекс.Метрика