Pegasys

 Šķīdums zemādas ievadīšanas Pegasys
 Pegasys - medikamenti ar imūnmodulējošu iedarbību.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenā aktīvā viela Pegasys - alfa-2a, nodrošinot antiproliferatīvās (novērš šūnu proliferāciju) un pretvīrusu iedarbība.

Produkta veids

Pegasys ražots šķīduma formā subkutānai ievadīšanai.

Indikācijas

Pegasys terapija tiek parakstītas hronisku C pacientiem ar kompensētu cirozi un tiem, ar šo slimību tika atrasti hepatītu.

Labas atsauksmes par Pegasys, ko izmanto kopā ar ribavirīnu pacientiem, kuriem nebija ārstēti vai saņemti interferonu alfa, bet terapija bija neefektīva.

Pegasys var piešķirt, un hroniska hepatīta B, atklāja pieaugušiem pacientiem ar kompensētu aknu slimību, iekaisumu vai fibrozi.

Pegasys Guide: kā izmantot

Zāles ievada subkutāni augšstilbā vai vēdera sienas reizi 7 dienās.

Hroniska B hepatīta visu gadu (48 nedēļas) bija vienreiz nedēļā 180 mikrogramiem Pegasys.

Pacientiem, kuri iepriekš nebija ārstēti B hepatīta, C hepatīta hronisks arī ievada 180 mg medikamentus.

Ribavirīna, kas tiek ievadīts kopā ar Pegasys lieto iekšķīgi ēšanas. Šā medikamenta deva tiek izvēlēts individuāli.

Kombinācijas terapijas ilgums tiek noteikts ar genotipu vīrusa. Ja konstatēts 1. genotipa, un pēc mēneša ārstēšanas nosaka asinīs HCV RNS, terapija ilgst 48 nedēļas. Kad 1. genotipu un zemu vīrusu slodzi, genotips un 4 (ar nosacījumu, ka testa RNS negatīvi 4. nedēļā), ārstēšana Pegasys var ilgt 24 nedēļas.

Pacientiem, kuriem jau bija pagājis terapija ievada 180 mg narkotiku 1 reizi nedēļā. Pegasys arī šajā gadījumā kopā ar ribavirīnu, kas tiek uzsākta devā 1 mg dienā, ja pacienta svars ir mazāks nekā 75 kg, un devā no 1, 2 mg, ja pacienta svars ir lielāks par vai vienāds ar 75 kg.

Ja pēc 12 nedēļu ārstēšanas vīruss asinīs vēl joprojām ir atrodams, Pegasys terapija tika pārtraukta.

Pacientiem, kuri jau tika ārstēti B hepatītu, Pegasys ņemti gadā (48 nedēļas). Izņēmumi ir pacienti, kuri ir atklājuši 1. genotipu un nav reaģējuši uz ārstēšanu ar interferonu un ribavirīnu - terapija šajā gadījumā ilgst 72 nedēļas.

Ārstēšanai līdzfinansējuma inficēšanās ar HIV - HCV (hronisks C hepatīts) Pegasys devā 180 mikrogramu. Injicēt zāles vienu reizi nedēļā visa gada garumā (48 nedēļas). Ārstēšanas genotipa neatkarīgas ilgums.

Instrukcijas Pegasys norādīja, ka pacientiem ar beigu stadijas nieru mazspēju uzrādīja samazinājumu iknedēļas devas šīs narkotikas - 135 mg.

Ir atsauksmes Pegasys pacientiem no to ņemt vecuma un cieš no aknu mazspēja: noteikts, ka pareiza deva medikamentu šīm pacientu grupām nav nepieciešama.

Blakusparādības Pegasys

 Ratvor Pegasys injekcija
 Ārstēšanas laikā, Pegasys var veidoties baktēriju vai sēnīšu infekcijas, bronhīts, herpes, mutes dobuma kandidoze, ārējās auss iekaisums, endokardīts, pneimonija, ādas infekcijas, anēmija, pancitopēnija, trombocitopēnija, sarkoidoze, reimatoīdais artrīts, angioedēma, hipotireoze, cukura diabēts, diabētiskā ketoacidoze , anoreksija, dehidratācija, depresija. Arī audzēji var rasties aknas, bezmiegs, nemiers, nervozitāte, agresija, halucinācijas, psihiski traucējumi, pasliktināšanās libido, dermatīts, sausa āda, izsitumi, pastiprināta svīšana, ekzēma, muskuļu vai locītavu sāpes, muskuļu krampji, nieru mazspēja, impotence.

Ir atsauksmes par Pegasys, norādot, ka zāles var izraisīt galvassāpes, koncentrēšanās, pavājinātu atmiņu un garšas sajūtas, trīce, parestēzija, nogurums, perifēru neiropātiju, krampji, iekaisums acs, neskaidra redze, radzenes čūlas, earaches pasliktināšanās, dzirdes zudums, sirdsklauves, sirdslēkme, tahikardija, stenokardija, vaskulīts, perikardīts, sastrēguma sirds mazspēju, elpas trūkums, klepus, pietūkums un deguna blakusdobumu, rīkles iekaisums, caureja, sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, pankreatīts, asiņošana kuņģa-zarnu traktā.

Tāpat, ir pierādījumi, ka darbība Pegasys var veidot taukainu aknu vai sākt holangītu.

Kontrindikācijas

Pegasys par norādījumiem, netiek parakstītas dekompensētu cirozi, dekompensētu smagas sirds un asinsvadu slimības, smagas aknu slimības, autoimūnu hepatītu, kā arī māsu, grūtniecēm, bērniem līdz 3 gadiem, ja konstatēta pastiprināta jutība pret ģenētiski inženierijas narkotikām, alfa interferonu un polietilēnglikolu citas sastāvdaļas Pegasys.

Яндекс.Метрика