PegIntron

Farmakoloģiskā darbība

 Lyophilisates par risinājumu
 PegIntron - medikamenti ar imūnmodulējošu iedarbību.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - rekombinantā interferona alfa-2b, kas nomāc B un C hepatītu, stimulē imūno sistēmu.

Produkta veids

PegIntron tiek ražots formā liofilizētu pulveri tālākai selekcijas un injekcijām.

Indikācijas

Ārstēšana PegIntron efektīvs hronisks B un C hepatītu, taču tikai tad, ja pacients tiek dekompensētu aknu slimību.

Vairumā gadījumu ārstēšanai C hroniska hepatīta apvienojumā ar PegIntron narkotiku ribavirīnu.

PegIntron rokasgrāmata: kā izmantot

PegIntron ar hronisku B hepatītu ievada subkutāni devā 1-1, 5 mikrogramiem uz kilogramu pacienta ķermeņa masu. Narkotiku injicē 24-52 nedēļas reizi nedēļā.

In C hroniska hepatīta PegIntron ievadāms devā no 0, 5-1 mg / kg. Narkotiku puse injicēt zemādā reizi ik pēc 7 dienām. Ja pēc sešu mēnešu terapijas pacienta asinīs joprojām konstatēta vīrusa RNS, ārstēšanas pagarināt: zāles ievada katru nedēļu ar tādu pašu devu vēl par sešiem mēnešiem. Ja pēc gada ārstēšanas vīruss tiek konstatēts, ārstēšana ar PegIntron pārtraukta.

Ārstēšanas laikā atļauts korekcija narkotiku devas uz leju - atkarībā no pacienta veselības stāvokļa un laboratorijas datiem.

Spriežot pēc pārskatiem PegIntron, vieta subkutānai injekcijai katru reizi, kad tas ir vēlams, lai izvēlētos jaunu - lai izvairītos no izskatu kairinājumu un sāpes injekcijas vietā.

In kombinēto terapiju, devas instrukcijas PegIntron ir 1, 5 mg / kg no pacienta svara. Viens medikaments tiek ievadīta vienreiz nedēļā.

Ribavirīna deva ir atkarīga no pacienta svara, ņemt to iekšpusē katru dienu. Pacientiem, kas sver mazāk par 65 kg, var lietot 800 mg ribavirīna dienā; Pacientiem, kas sver 65-85 kg - 1000 mg; Pacientiem, kas sver vairāk nekā 85 kg - 1200 mg.

PegIntron Pulveris injekciju šķīduma injekcijām var jaukt tikai ar šķīdinātāju sniegta. Tajā pašā šļirces PegIntron un citu narkotiku sajaukšana nav atļauta. Šķīšanas laiks no pulvera - ne vairāk kā 10 minūtes. Atlikušo šķīdumu šļircē ir pārstrādājams, to nevar izmantot atkārtoti.

Blakusparādības PegIntron

 Narkotiku ar imūnmodulatori efektiem
 PegIntron ārstēšana var izraisīt aizkaitināmība, nogurums, reibonis, sāpes locītavās, bezmiegs, caureja, sāpes kaklā, galvassāpes, trauksme, matu izkrišana, vājums, klepus, aizcietējumi, augsts asinsspiediens, sāpes krūtīs, izsitumi uz ādas, vemšana, miegainība, dispepsija, smago menstruālā asiņošana, menstruālā cikla pārkāpumi, svara samazināšana, sāpes acīs, konjunktivīts, aizlikts deguns.

Ir atsauksmes no PegIntron, kas apliecina, ka zāles var izraisīt vairāk nopietnas blakusparādības: halucinācijas, psihozes, agresija, domas par pašnāvību.

Pacientiem, kam veic kombinētu terapiju var sākt trīce, zaudējums vai dzirdes zudums, stomatīts, glosīts, prostatīts, bronhīts, iesnas, un var novērot pastiprinātu trauslumu matiem, jutīgums pret gaismu, pārmērīgas slāpes, paaugstināts asinsspiediens.

Gadījumi, kad pacienti nejauši veikti devā PegIntron, kas pārsniedz terapeitisko (dažos gadījumos - divreiz). Nopietnas blakusparādības nerodas šeit. Tā atzīmēja veselības pasliktināšanos, bet visi simptomi ir pagājuši par to pašu, bez jebkādām sekām. Atsauksmes par PegIntron no pacientiem pārsniedza devu medikamentu, lai apstiprinātu, ka attieksme šajā gadījumā, jūs nevarat pārtraukt.

Kontrindikācijas

PegIntron ir kontrindicēta atbilstoši instrukcijas autoimūnu un smagiem garīgās slimības, smagas sirds un asinsvadu slimības, traucējumi, vairogdziedzera, nieru un nervu sistēmas, dekompensētu aknu slimību, epilepsiju, paaugstināta jutība pret interferonu.

Grūtniecības laikā, zīdīšanas nevar lietot zāles.

Яндекс.Метрика