Pektusin

Pektusin - klepus zāles par dabas pamata.  Pektusin

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver Pektusina mentolu un eikalipta eļļu.

Mentols iekaisušas gļotādas deguna receptoriem, iedarbojas vieglu pretsāpju un dezinfekcijas efektu.

Eikaliptu eļļa samazina iekaisumu un gļotādu un izpaužas kā antiseptiķis.

Atsauksmes Pektusine parādīt augstu efektivitāti: zāles iedarbojas ātri, tas palīdz tikt galā ar spēcīgiem uzbrukumiem klepus, veicina vispārējo saaukstēšanos.

Produkta veids

Tabletes Pektusin.

Pretēji plaši izplatītam uzskatam, sīrups Pektusin nav izdota, bet ir klepus sīrups atkrēpošanas un līdzīgs nosaukums - ". Pertusin" Šis līdzeklis atšķirīgs sastāvs: tas sastāv no ekstrakta timiāna (vai timiānu) un kālija bromīdu.

Indikācijas Pektusina

Zāles ir indicēts simptomātiskai ārstēšanai traheīts, laringīts, tonsilīts, faringīts, bronhīts, akūtu un hronisku iesnu, lai novērstu klepus.

Instrukcijas Pektusina: kā izmantot

Tabletes Pektusin ne norīt un paturēt zem mēles un atrisināts.

Bērni pēc 7 l., Adult iecelt izšķīdina 3-4 tabletes dienā. Veikt tabletes pie vai raupjš iekaisis kakls, klepus smagu. Vairāk 5-6 tabletes dienā nevar izšķīst.

Lai panāktu lielāku efektivitāti, ir vēlams, lai sāktu zāles agrīnā stadijā slimības.  Pektusin ražots tablešu veidā

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Pektusine par pacientiem, kuri lieto tabletes un piezīmes izsitumus un niezi uz sejas. Šīs nevēlamās blakusparādības, kas saistītas tikai ar individuālās jutības uz mentola vai eikalipta eļļas. Šajā gadījumā, ir ieteicams apmeklēt ārstu un mainīt pieeju ārstēšanai pamatslimību.

Dati par negatīvajām sekām pārdozēšanas, ja lieto nepareizi Pektusina nav noteikts.

Kontrindikācijas

Neskatoties uz dabiskā sastāva pie Pektusina pastāv vairākas kontrindikācijas. Klepus tabletes nedrīkst lietot tiem, kuri cieš no diabēta, jo cukurs ir viens no palīgvielām medikamentu.

Arī Pektusina instrukciju norādīja, ka nedrīkst ordinēt bērniem līdz 7 l., Grūtnieces, barojošām mātēm, bronhiālā astma, stenozi laringīts, spazmofilii, paaugstināta jutība pret eikaliptu eļļas, mentola un citām sastāvdaļām tabletēm.

Dati par zāļu mijiedarbību zāļu nav.

Яндекс.Метрика