Pentaglobin

 Narkotiku Pentaglobin
 Pentaglobin - normāla cilvēka imūnglobulīns.

Sastāvs un forma Pentaglobin

Zāles tiek izlaists formā šķīduma intravenozas infūzijas veidā.

1 ml cilvēka plazmas satur olbaltumvielas daudzumā 50 mg. No tiem aptuveni 95% aizņem imūnglobulīnu (IG). Palīgmateriāli sastāvdaļas: nātrija joni, ūdens injekcijām, hlora joni, dekstrozes monohidrāts.

Farmakoloģiskās iedarbības Pentaglobin

Narkotiku ražo imūnmodulējošu efektu.

Indikācijas Pentaglobin

Saskaņā ar instrukcijām Pentaglobin noteiktajām šādos gadījumos:

  • kā aizstājterapiju pacientiem ar smagu sekundāru antivielu deficīta sindromu (apspiešanu imūnās aizstāvību, imūndeficīta), ar imūndeficītu;
  • bakteriālu infekciju ārstēšanā kombinācijā ar antibiotikām.

Kontrindikācijas

Pentaglobin par norādījumiem kontrindicēts paaugstināta jutība pret kādu sastāvdaļu narkotiku, kā arī palielināta jutība pret cilvēka Ig, īpaši pie deficīta līmeņiem IgA un antivielu klātbūtni pret IgA.

Dozēšanas režīms

Saskaņā ar instrukcijām Pentaglobin ievadīts ar šādām likmēm:

  • zīdaiņiem un jaundzimušajiem - 1, 7 ml uz kg stundā;
  • bērni un pieaugušie - 0, 4 ml uz kg ķermeņa svara stundā;
  • pieaugušajiem - Pirmie 100 ml ieviestas ar 0, 4 ml uz kg ķermeņa masas stundā, pēc tam pastāvīgi ieviests ar ātrumu 0, 2 ml uz kg ķermeņa svara stundā līdz 15 ml uz kg ķermeņa masas 72 stundu laikā.

Pieteikums Pentaglobin grūtniecības un zīdīšanas laikā

Grūtniecības un zīdīšanas laikā zāles jālieto piesardzīgi, jo dati par tā drošību un draudiem šiem periodiem nav pētīta.

Blakus efekti

 Šķīdums intravenozai Pentaglobin
 Kā uzskata Pentaglobin var izraisīt galvassāpes, vemšana, slikta dūša, vieglas muguras sāpes, drudzis, alerģiskas reakcijas, drudzis. Retos gadījumos, tur bija pēkšņa asinsspiediena pazemināšanās, reti - anafilaktiskais šoks.

Arī terapijas laikā tika novēroti simptomi imūnglobulīnu raksturīgs aseptisks meningīts, reti - pārejošas ādas reakcijas, hemolītisko anēmiju. Šie simptomi ātri izzuda pēc zāļu lietošanas pārtraukšanas. Tas ir arī iespējams akūtas nieru mazspējas attīstību un kreatinīna koncentrācijas serumā pieaugums.

Tur bija sporādiska atsauksmes Pentaglobin no gados vecākiem pacientiem ar pazīmēm sirds un smadzeņu išēmija, liekā svara un smagu hipovolēmiju raksturu rašanos trombozes.

Pārdozēt

Pārdozēšana narkotiku cilvēkiem ar nieru darbības traucējumiem un veciem cilvēkiem var izraisīt paaugstinātu asins viskozitāte un šķidruma pārslodzi.

Zāļu mijiedarbība

Pielietojuma instrukcijas par pentaglobin kombinācijā ar kalcija glikonātu zīdaiņiem var izraisīt nevēlamas parādības.

Pieteikums Pentaglobin var samazināt efektivitāti dzīvu vakcīnu pret masaliņām, masalām, vējbakām un cūciņu no sešām nedēļām līdz trim mēnešiem. Tādēļ ieteicams ne vakcinēt agrāk kā trīs mēnešus pēc Pentaglobin norādījumu ieviešanu.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt šīs zāles temperatūrā līdz 8 ° C. Derīguma termiņš - 24 mēneši.

Яндекс.Метрика