Pentamin

Pentamin - no augsta asinsspiediena zāles.  Pentamin

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku pazemina asinsspiedienu, paplašina artēriju un vēnu asinsvadus, ietekmē atbrīvošanu kateholamīnu, noradrenalīns, adrenalīns un dopamīna virsnieru dziedzeri.

Reibumā narkotiku novājinātiem reflekss reakcijas, un tā rezultātā var rasties tahikardija, paplašinātas acu zīlītes, bronhiālā parēze naktsmītnes, samazinājumu toni urīnpūšļa, sekrēciju dažādu dziedzeru un motoriku gremošanas traktā.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - azametoniya bromīdu.

Produkta veids

Šķīdums injekcijām. Ļaujiet Pentamin recepti.

Indikācijas Pentamino

Saskaņā ar instrukcijām Pentamin norādītas hipertensīvās krīzes, lai novērstu spazmas perifēro kuģiem, ārstēšana perifēro asinsvadu nosprostošanās bojājumi, kas izriet no aterosklerozes, endarterīts un citām slimībām.

Efektīvas zāles par sāpēm, ko izraisa kuņģa-zarnu trakta čūlas, žultī, zarnu vai nieru kolikas. Dažos gadījumos, zāles ir parakstītas anestēzijas laikā.

Ar Pentamino iespējams apturēt astmas lēkme, noņemiet pietūkums smadzeņu vai plaušās.

Arī zāles lieto laikā tsitoskopii vīriešiem - lai būtu vieglāk turēt tsitoskop caur urīnizvadkanāla.

Instrukcijas Pentamino: kā izmantot

Pentamin injicēt intramuskulāri devā no 0, 5-2 ml 2-3 reizes dienā.

Lai noņemtu pietūkumu smadzenēs vai plaušām, par hipertensīvās krīzes, intravenozi medikamentiem - 0, 2-0, 5 ml. Tas Pentamin izšķīdina glikozes vai nātrija hlorīda šķīdumu. Ievadiet narkotiku lēnām, turiet taustiņu, lai vispārējo stāvokli pacienta un viņa asinsspiedienu.

Kad kontrolēta hipotensija anestēzijas laikā var ievadīt intravenozi 0, 8-1, 2 ml Pentamino.

Pieļaujamās dienas devas zāles - 9 ml, single - 3 ml.

Šīs devas tiek aprēķinātas par 5% šķīdums Pentamino.

Pēc veiktās narkotikas līdz pacientam, lai viņš nav ortostatiska hipotensija noticis, ieteicams palikt horizontālā stāvoklī vienu vai divas stundas.  Veids Pentamino - IM

Blakus efekti

Pentamin var izraisīt vājumu, tahikardija, sausa mute, samazinājās toni urīnpūšļa vai zarnu, reibonis.

Ja to izmanto nepareizi, un Pentamino pārdozēšana novērota virsnormas samazināšanās spiedienu, zarnu nosprostojums, Anūrija (neesamību urinēšanas dēļ pārtraukšanu saņemšanas urīnu urīnpūslī), traucējumiem neiromuskulāro impulsiem.

Šīs blakusparādības ir uzskatāmi par nopietnu nepieciešamību medicīnisko aprūpi.

Lai novērstu attīstību šādu negatīvu reakciju, ir ieteicams, lai iegūtu Pentamin recepti un sekojiet ārsta ieteikumiem.

Kontrindikācijas Pentamino

Pentamin apmācības ir kontrindicēta pacientiem šokā ar hipotensiju, akūtu miokarda infarktu, aknu mazspēja, slēgta kakta glaukomu, hronisku nieru mazspēju.

Nav apstiprināti dati par drošību narkotiku ar grūtniecēm vai barojošām sievietēm.

Uzraudzībā būtu jāņem Pentamin Gados vecākiem pacientiem, kas cieš no atony urīnpūšļa vai zarnu, tromboflebīts, tromboze, astmas, deģeneratīvās slimības, nervu sistēmas.

Antihipertensīvā iedarbība tiek pastiprināta darbība, Pentamino muskuļu relaksanti un zāles, kas pazemina asinsspiedienu. Mazina narkotiku, ja tā saistīta ar efedrīna, fenilefrīna, tricikliskajiem antidepresantiem.

Яндекс.Метрика