Pentas

Pentas - farmakoloģiskie aģenti no pretiekaisuma medikamentu grupu, ko izmanto, lai ārstētu zarnu iekaisuma slimības.

Struktūra un sastāvs

 Pentas
 Saskaņā ar instrukcijām pentasil kā tabletes ar ilgstošu atbrīvošanu 500 mg. Aktīvā viela - mesalazīns.

1 tablete satur 500 mg mesalazīns, kā arī kā papildu sastāvdaļas (etil celuloze, povidons, magnija stearāts, mikrokristāliskā celuloze, talks).

Pentas Tablet izskatās plakanas cilindra dzeltenīgi pelēks ar nevienmērīgu krāsošanu, bez smaržas. Uz vienas tabletes pusē ir risks par sadalīšanu.

Sagatavošana ražots blisteros, kas izgatavoti no alumīnija folijas (10 tabletes) vienā iepakojumā pentasil 10 blisteriem.

Farmakoloģiskās iedarbības Pentas

Šīs zāles ir pretiekaisuma darbība. Aktīvā viela (mesalazīns) nomāc leikocītu chemotaxis (no tām kustība no asinsritē stājās bojāto audu), ražošana enzīmu samazina iekaisumu (citokīni leikotriēnu.), Un parāda ķermeņa brīvajiem radikāļiem.

Vietējā kontakts ar tablešu Pentas zarnu gļotādā notiek atdalīšanu mikro granulas. No mesalazīns izdalīšanās granulas palēnināt kas nodrošina terapeitisko efektu narkotiku visā zarnas (no divpadsmitpirkstu zarnas līdz taisnajai zarnai) ar jebkuru rādītāju pH. Aptuveni 50% pentasil narkotikas tiek izlaists tievajās zarnās un resnās zarnas.

Šo narkotiku neiespiežas hematoencefālisko barjeru. Saskaņā ar instrukcijām pentasil attēlotajā nierēm un zarnu.

Indikācijas

  • Krona slimība (jebkuru lokalizācijas);
  • čūlainais kolīts.

Kontrindikācijas Pentas

Saskaņā ar norādījumiem pentasil, narkotiku lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar paaugstinātu jutību pret sastāvdaļām, kā arī pacientiem ar smagiem aknu darbības traucējumiem, un \ vai nieres.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām pentasil nešķērso placentāro barjeru un nav teratogēns. Tomēr no šīs narkotikas lietošana grūtniecības laikā ir iespējama tikai tad, ja potenciālie ieguvumi no pentasil lielāks blakusparādību riska.

Ir zināms, ka pentasil daļēji izdalās ar mātes pienu, bet nav datu par nelabvēlīgo ietekmi uz narkotiku par jaundzimušajam šobrīd nav saņēmis.

Dozēšanas un administrēšana Pentas

Saskaņā ar instrukcijām pentasil tabletes jānorij veselas. Nekošļājiet tabletes, tas būs pārtraukums farmakokinētiku narkotiku.

Lai atvieglotu norīšanu pieņemams tablete sadalīts vairākās daļās vai izšķīdināt ūdenī tieši pirms norīšanas.

Ja nejauši esat neatbildētos tableti vienu Pentas, jāņem jebkurā laikā, vai nākamajā uzņemšanas, kopā ar citām plāksnēm narkotikas.

Ārstējot čūlains kolīts pentasil ārsta izvēlēto individuāli devu. Parasti, jo akūtā stadijā tiek piešķirts 4 g zāļu dienā (sadalīta vairākās devās). Bērni, kas akūtā stadijā slimības deva tiek aprēķināta no formulas 20-30 mg / kg / dienā.

Par uzturēšanas terapijas pentasil ievadītās devā 2 g dienā (sadalīts vairākās devās). Mazuļi aprēķinu formula, ko izmanto uzturēšanas devu 20 mg / kg / dienā.

Ārstējot Krona slimību devas pentasil izvēlētā ārsta uz individuāli atkarībā no smaguma klīnisko simptomu un slimības smaguma pakāpes. Saskaņā ar instrukcijām pentasil maksimālās devas, ārstējot šīs patoloģijas 4 grami dienā. Bērni deva ir jāpielāgo individuāli, pamatojoties uz slimības un pacienta svaram īpašībām. Parasti zāles tiek piešķirts, pamatojoties uz formulu no 20-30 mg / kg / dienā.  500 mg tabletes pentasil

Blakus efekti

Pēc atsauksmēm Pentas labi panesamas un reti izraisa blakusparādības. Parasti biežums blakusparādību nepārsniedz 1-3%. Var būt sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, caureja, galvassāpes. Arī alerģiskas reakcijas var rasties kā izsitumi, nātrene un nieze.

In atzinumu pentasil reti izraisa blakusparādības, piemēram, artralģija un mialģija, matu izkrišana, aknām un nierēm, elpas trūkums, pankreatīts, kā arī izmaiņas laboratorijas asins analīzes.

Pārdozēšana Pentas

Nav datu par pārdozēšanu ar šo narkotiku. Teorētiski pārdozēšanas pazīmes var būt nozīmīgas sānu reakcijas. Ārstēšana ir simptomātiska, ar laboratoriju uzraudzību nieru funkciju.

Brīdinājumi

In smagiem nieru darbības traucējumiem nav ieteicams lietot narkotikas Pentas.

Terapijas kursa laikā regulāri (it īpaši sākumā) vajadzētu būt, lai kontrolētu līmeni, kreatinīna un urīnvielas asins serumā.

Gadījumā, ja izmaiņas formulā asinīs, kā arī simptomus miokardīts jāpārtrauc narkotikas.

Pentas zāles nav ieteicams lietot bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem.

Pieņemšanas narkotiku neietekmē spēju vadīt transportlīdzekļus un citus rakšanas mašīnas.

Mijiedarbības Pentas ar citām zālēm

Nav datu par mijiedarbību ar citām zālēm Pentas.

Яндекс.Метрика