Pentoxy

Pentoksil - līdzeklis stimulēt vielmaiņu.  Pentoxy formula

Farmakoloģiskā darbība

Pentoxy ir imūnstimulējošā īpašības, stimulē balto asins šūnu, paaugstina to spēju kavēt attīstību patogēno organismu, lai iznīcinātu bojātās šūnas (fagocītiskajās aktivitāte).

Produkta veids

Pentoxy tabletes, pulveris.

Indikācijas pentoxy

Zāles ordinē zemā līmenī balto asins šūnu (leikopēnija), ir radusies dažādu iemeslu dēļ, un tā kā nav balto asinsķermenīšu - stāvoklis, ko izraisa sliktu uzturu vai saindēšanās.

Saskaņā ar norādījumiem, var izmantot pentoxy agranulotsitarnoy stenokardijas - smagu slimības formu, kurā ir trūkst leikocītu asinīs; kad zāļu formas agranulocitoze - strauju skaita balto asins šūnu, kas saistītas ar ilgstošu lietošanu narkotikām; hronisku benzola saindēšanās.

Turklāt ir pierādījumi par veiksmīgu narkotiku lietošanu pacientiem ar kuņģa un zarnu čūla, hronisks pankreatīts iziet rehabilitāciju pēc apdegumiem, kaulu lūzumu vai ārstēšanai fistulas, trofiskām čūlām.

Instrukcijas pentoxy: kā izmantot

Veikt pentoxy medicīnā 3-4 reizes dienā, mutiski.  Tabletes pentoxy
 Lai to izmantotu tā tīrākajā formā, sajauc ar cukuru vai glikozi, lai uzlabotu garšu.

Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, vienlaicīgi var piešķirt līdz 15 mg; Bērni 1-3 litri. - 25 mg; 3-8 litri. - 50 mg; 8-12 l. - 75 mg; bērniem pēc 12 litriem. - 100-150 mg narkotikas. Pieaugušie pacienti var veikt 200-400 mg pentoxy uzreiz.

Veikt narkotiku ieteicams 15-20 dienas. Vidēji viens kurss ārstēšanai pieaugušiem pacientiem ir 6-10 g narkotiku.

Blakus efekti

Rīks var izraisīt gremošanas traucējumus un alerģijas.

Kontrindikācijas

Pentoxy nav jāņem ar Chlamydia (vēža par limfoīdo audu) vēzi un kaulu smadzenēs.

Яндекс.Метрика