Pepfiz

Pepfiz ferments ir zāles, kas pieder pie grupas antigas preparātiem. Pepfiz normalizē gremošanas sistēmas, uzlabo gremošanu un mazina veidošanos gāzes zarnās.

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā viela - sēnīšu diastase tipa - 20 mg papaīns - 60 mg simetikons - 25 mg.  Pepfiz

Papilddarbība sastāvdaļas: nātrija bikarbonāts, kālija bikarbonāts, citronskābe, nātrija laurilsulfāts, nātrija saharīns, krāsvielas, apelsīnu garšu.

Pepfiz izdota formā putojošo tablešu ir balta ar apelsīnu garšu, ievietots kartona kastē 10-14 gabaliem.

Farmakoloģiskās iedarbības Pepfiza

Narkotika ir izstrādāta, lai uzlabotu gremošanu un asimilāciju olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu. Papaīns un diastase kā virsmaktīvo un fermentus gremošanu, normalizē gremošanas trakta darbību. Simetikona akti vērsti pret veidošanās gāzes zarnās un atbrīvo tos no organisma caur zarnu peristaltiku. Pēc ārstēšanas kursa ievērojami uzlaboja darbību gremošanas sistēmu.

Pozitīvas atsauksmes Pepfiz ir gan ātrgaitas sagatavošanu kombinētā tipa, kas samazina skābumu un veicina aktivitāti gremošanas fermentus.

Pepfiz arī veicina izdalīšanos no toksīniem un dabiskai attīrīšanai. Narkotiku nesatur lipāze un nerada ķermeņa masas pieaugumu.

Indikācijas

Lietošanas indikācijas Pepfiza ir šādas slimības: pankreatīts, enterīts, kolīts, aknu funkcijas traucējumi, piemēram, nav infekcijas.

Pepfiz iecelts pārkāpjot funkcionēšanai kuņģī, vēdera uzpūšanās, un gremošanas trakta slimības, ko izraisa paaugstinātu skābumu.

Labas atsauksmes Pepfiz saņemti kā efektīvu zāļu, lai uzlabotu gremošanu ar pārēšanās, pārmērīgas alkohola lietošanas, nikotīna un kofeīna saturošu dzērienu.

Zāles var iecelts pirms diagnostikas pētījumiem par gremošanas sistēmas - ultraskaņas un rentgenstaru difrakcijas, un pirms operācijas vēdera dobumā.

Lietošanas instrukcijas Pepfiza

Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Pepfiz iekšķīgi pēc ēšanas viena tablete 2-3 reizes dienā. Tabletes var izšķīdināt 120-140 ml ūdens un dzert visu saturu.

Pirms veicot diagnostikas pētījumu par gremošanas trakta narkotikas divu dienu 2 tabletēm 2 reizes dienā saņemšanas.

Saskaņā ar instrukciju piešķirtajiem Pepfiz 2 tabletes 2-3 reizes dienā pārkāpumiem funkcionējošu aizkuņģa dziedzeri.

Zāles var būt daļa no visaptverošas terapijas mērķis ir, lai ārstētu dysbiosis un kairinātu zarnu sindroms.

Pepfiz izmantots kā enzīmu līdzeklis samazinot un uzturot īpašu svaru uz uztura un veģetāro diētu sastāvu.  Pepfiz - putojošās tabletes

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas saņem Pepfiza ir paaugstināta jutība un neiecietība uz narkotiku, grūtniecības un zīdīšanas, vecums līdz 12 gadiem sastāvdaļām.

Zāles nedrīkst lietot Pepfiz ar kuņģa čūlu un asiņošanu no gremošanas sistēmas.

Piesardzības pasākumi narkotiku lieto pacienti ar hipertensiju, nieru un aknu mazspēja, kā arī gados vecākiem pacientiem.

Blakusparādības Pepfiza

Medicīniskie pētījumi neatklāja nopietnas blakusparādības, kā rezultātā saņem Pepfiza.

Retos gadījumos, zāles var izraisīt alerģiskas reakcijas - nieze, dedzināšana, dermatīts, bronhu spazmas, angioneirotiska tūska, nātrene.

Яндекс.Метрика