Pepsan P

Problēmas ar kuņģi un zarnas notiek daudz. Bieži pārbaude pie gastroenterologa neatklāj nopietnas problēmas, piemēram, kuņģa čūla, pankreatīts. Bet pacients tomēr spīdzināja atraugas, vēdera uzpūšanās, nestabila krēsls vai pat sāpes kuņģī.  Pepsan P veidā gela perorālai ievadīšanai

Šādi bojājumi ir funkcionālas un var ievērojami samazināt dzīves kvalitāti. Līdzīgas gremošanas problēmas bieži rodas grūtniecēm. Reizēm daži no tiem Grēmas un meteorisms jau sāk traucēt maz grūtniecību, pakāpeniski pieaug. Uz ilgu laiku, gastroenterologi un internisti varētu piedāvāt drošu ārstēšanu funkcionāliem traucējumiem gremošanas sistēmā. Bet tagad, pateicoties panākumiem farmācijas nozares, aptiekas, vairāki drošas un efektīvas zāles. Saskaņā ar daudziem atsauksmēm, Pepsan P attiecas konkrēti uz šiem medikamentiem.

Pepsan P - mūsdienu narkotiku par problēmām, kuņģa-zarnu trakta ārstēšanai un sagatavošanos instrumentālās pētījumos vēdera. Šīs zāles pieder zāļu grupai, kas samazina vēdera pūšanos. Pepsan P darbojas kā antacīdu, kā spēj stabili uzturēt skābumu kuņģa sulas robežās no 3 līdz 4 pH. Narkotiku ietekmē, ka tuvākajā nākotnē, ņemot, noņemot sāpes un vēdera uzpūšanās. Tās iedarbība ir raksturīga smagumu un stingrību. Ar šīs zāles var viegli pagatavot, jebkuru pārbaudi vēdera. Ultraskaņa, X-ray vai endoskopiskā izmeklēšana netiks traucēta ar paaugstinātu gāzes ražošanu. Rezultātā funkcionālajā diagnostikas informācija palīdz ārstam diagnosticēt pareizi un noteikt pareizo ārstēšanu.

Narkotiku sastāvs un forma P Pepsana

Pepsan P ir kombinācija zāles, kas nozīmē, ka tā sastāv no vairākām aktīvām vielām. Visas formulēšanas veidlapas ietver dimethicone un guaiazulene. Abi šie komponenti ir aktīva iedarbība pret gāzu uzkrāšanos. Dimetikons - ķīmiskā defoamer, bezūdens polimēru materiāls ar minimālo virsmas spraigumu, kas samazina pārmērīgu gāzes veidošanos zarnās un aptver iekšējo virsmu zarnas ar aizsargājošu slāni. Guaiazulene tiek sintezēts ķīmiski līdzīgs dabas aktīvās vielas, kas ir ietverts farmācijas margrietiņa. Galvenie efekti gvayzulena uzskatīts pretiekaisuma, antioksidanta, reģenerējoša un anti. Tas arī samazina veidošanos histamīna aģenta un sālsskābes kuņģī.

Aptieka Pepsan P ir pieejams divu veidu izlaišanas: kapsulas un želeju. Kapsulas ir iepakotas pa 10 gabaliem. Šajā iepakojumā ir 3 blisteri. Katra kapsula satur 300 Pepsan P mg un 4 mg dimetikons zulena Gwaii. Kapsulas ir iegarenas, spīdīgs, mīksts uz tausti, piepildīta ar viskozs šķīdumu zilā krāsā. Želeja ir iepakots paciņās pa 10 gramiem. Iepakojumi var būt 12, 14 vai 30 paciņas. Katra paciņa satur 3 gramus dimethicone un 4 mg guaiazulene. Želeja tika iekrāsotas zilā krāsā, tā ir jauka minty smaržu. Gēla sastāvs nav glikoze, kas padara to drošu cilvēkiem ar cukura diabētu.

Indikācijas un kontrindikācijas P Pepsana

Būtībā Pepsan P iecelt gastroenterologi un internisti. Par narkotiku lietošanu saskaņā ar instrukcijām indikācijas ir: gastroezofageālā refluksa, sāpes vēderā, lieko kuņģa skābumu, meteorisms, aizcietējums, dedzināšana, atraugas, un caureja. Turklāt, P Pepsan uzskatīts labs instruments, lai sagatavotu pacientu uz ultraskaņas, rentgena vai endoskopiju no vēdera dobuma.

Pepsan P, saskaņā ar norādēm aizliegts veikt formā gēla bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadiem, kā kapsulas - bērniem līdz 14 gadiem. Arī zāles ir kontrindicēta ikviens, kam ir jutība pret tās galvenajiem un papildu komponentiem.

Blakusparādības Pepsana P reģistrēta reti. Tas var būt sāpes no hypochondrium un zarnu uzpūšanās, un alerģiskas reakcijas (piemēram, ādas izsitumi) laikā.

Devas un administrēšana P Pepsana

Kursa ilgums uzņemšana Pepsana P ārsts nosaka katram pacientam individuāli, ņemot vērā, cik sūdzību un smaguma gremošanas traucējumiem. Izrakstot zāles 1 kapsulu vai paciņa pirms ēšanas 2-3 reizes dienā, vai gadījumā, ja sāpes vēderā.  Pepsan P kā kapsulas

Lai sagatavotos funkcionālo diagnozi vēdera dobuma orgānu, izmantojot ultraskaņu, X-ray vai endoskopiskā iekārta Pepsan P saskaņā ar instrukcijām ieteicams 1 kapsulu vai paciņa rītā pētījumu par tukšā dūšā, un dienu pirms testa, 1 kapsula 3 reizes pirms ēšanas.

Pieteikums Pepsana P grūtniecības laikā

Liela priekšrocība ir iespēja izmantot P Pepsana grūtniecības laikā. Arī zāles var ievadīt mātēm nekaitējot bērna.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Mijiedarbība ar citām zālēm nav parādījuši Pepsana P.

Uzglabāšana un Aptieku piedāvājums

Zāles var iegādāties aptiekā ar recepti. Keep tas būtu pie temperatūras līdz 25 grādiem bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāšanas laiks pēc kapsulām ir 4 gadi, un par gēla paciņās - 2 gadi.

Atsauksmes Pepsane P

Atsauksmes Pepsane P speciālisti vairumā gadījumu pozitīvs. Narkotiku tiek uzskatīts par modernu un efektīvu. Pacienti savos viedokļos par Pepsane P raksturot to kā pietiekami spēcīgu līdzekli vēdera uzpūšanos un caureju. Daudzi saka garšīgu želeja iekšķīgas lietošanas.

Яндекс.Метрика