Peritol

Peritol (starptautiskais nosaukums - ciproheptadīns) attiecas uz grupu antihistamīna preparātu, un virziens rīcību, lai novērstu alerģiskas reakcijas dažādu etioloģiju. Zāles ir nomierinošs, antiserotoninovoe un antialerģiska iedarbība.  Peritol sīrups

Struktūra un sastāvs

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - ciproheptadīns hidrohlorīds, 4 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: kartupeļu ciete, laktozes monohidrāts, magnija stearāts, talks, želatīns.

Peritol pieejami kā 4 mg tabletes kartona kastītē 20 gab. un sīrups tumšās pudelēs pa 100 ml.

Palīgmateriāli sastāvdaļas sīrups Peritolum ir nātrija hidroksīdu, etiķskābe, aromātisku piedevu, etanolu, krāsviela E110, attīrīts ūdens.

Farmakoloģiskās iedarbības Peritol

Peritol ir antihistamīna receptoru blokators ar izteiktu anti-alerģiskas reakcijas, īpaši acīmredzamu pret dermatīta un kairinātāji, kas to izraisa.

Narkotiku uzlabo apetīti, novērš paaugstinātu augšanas hormona sekrēcijas un adrenokortikotropā hormona.

Pozitīvas atsauksmes ir Peritol kā zāles ar nomierinošu efektu, kā arī kam ir profilaktiskas darbības pirms simptomu parādīšanās, alerģijas.

Indikācijas

Peritol indicēts alerģiskas reakcijas dažādu etioloģiju, ieskaitot dermatīts, nātrene, angioedēma, alerģisku rinītu un konjunktivītu, siena drudzis, seruma slimība.

Labas atsauksmes par Peritol kā līdzeklis, lai novērstu sezonas alerģijām un alerģiskas ādas reakcijas.

Narkotiku indicēts lietošanai uz toxicoderma, ekzēma, migrēnas un apetītes zudums.

In kombinētās terapijas Peritol efektīvas, lai ārstētu hronisku pankreatītu veida.

Lietošanas instrukcijas Peritol

Saskaņā ar instrukcijām piešķirtajiem Peritol iekšā 1-2 tabletēm vai 10 ml sīrupa 2-3 reizes dienā pirms gulētiešanas (zāles ir nomierinošs efekts). Hroniskas nātrenes tipa sagatavošana ir noteikta 6 ml, 2 reizes dienā, vai 5 ml sīrupa.

Kad migrēnas lēkmju Peritol jālieto 4 mg katru stundu 3-5 stundām.

In kombinētās terapijas Peritol var tikt nozīmēts ārstēšanai anoreksija devā 12 mg 1 reizi dienā, vai 10 ml 2-3 reizes dienā.

Pieaugušiem pacientiem dienas deva nedrīkst pārsniegt 30-32 mg.

Saskaņā ar instrukciju Peritolum lietot bērniem līdz trim gadiem formā sīrupa devā noteicis ārstējošais ārsts. Dienas deva sīrupa bērniem līdz 3 gadiem, nedrīkst pārsniegt 15 ml. C 7 gadi narkotikas tiek dota 4 mg dienā, 14 - 8-12 mg dienā.

Pacienti ar aknu slimību un nieru mazspēja nepieciešams samazināt devu Peritol.  Peritol tabletes

Zāles ieteicams lietot vakarā, jo tas mazina psihomotoro reakciju un dulls uzmanību. Pacientiem, kas strādā par bīstamajām vietām, un vadīt transportlīdzekli, jums vajadzētu ierobežot savu darbību.

Kontrindikācijas

Peritol kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret iecelšanu tās sastāvdaļu, nieru mazspēja, prostatas hiperplāzija, glaukomas, slēgta tipa, grūtniecība un zīdīšanas, pēc 3 gadu vecumam, kā arī nieru slimībām, kas saistītas ar urīna aizturi.

Esiet piesardzīgs iecelts narkotika gados vecākiem cilvēkiem un pacientiem ar garīgām slimībām.

Blakusparādības Peritol

Peritol var izraisīt miegainību, apātija, nemiers, murgi un miega traucējumi, redzes halucinācijas, reibonis, galvassāpes, slikta dūša un vemšana. Ilgākā ārstēšanas kursa var parādīties ekzēma.

Яндекс.Метрика