Karmirte

Periwinkle - daudzgadīgs kāpšana vai guļus herb no ģimenes kutrovyh atrodamas Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā. To var atrast arī Kaukāzā, Ukrainā, Baltijas valstīs un Centrālās Krieviju.  Kapmirte augs

Par kapmirtes lapas pārsteidzoši spēcīgas, sīksts un saglabāt svaigu izskatu pat zem sniega. Šis augs ir kļuvis par simbolu vitalitātes un mūžīgu mīlestību, senie burvju pilnvaras, viņam - kaltēti ziedi Vinca valkāja uz sevi, lai atvairītu ļaunos garus, vainagi šī auga tika izmantots zīlēšana ar laulību. Terapeitiskos nolūkos jau sen izmanto periwinkle ar cingu, patēriņu, asiņošana, caureja. Lietoti auga daļas - lapas, stublāji un ziedi.

Medicīniskiem nolūkiem izmantot periwinkle un rozā periwinkle. Kā daļu no šī auga satur apmēram 80 alkaloīdus, no kurām daudzas ir toksiskas īpašības. Vinca alkaloīdu, pretaudzēju augsts saturs (piemēram, vinblastīna, vinkrestin, leyrozin), kurām ir citostatiska rīcības (bloks audzēju augšanu). Dažas no šīm vielām tiek klasificēti kā svarīgiem un būtiskiem medikamentiem.

Turklāt Kapmirte augu alkaloīdi veido steroīdus, fenola rindas savienojumus, organiskās skābes, miecvielas, glikozīdus, cukuru, minerālsāļus. Noderīgas īpašības un izmantošana tradicionālajā medicīnā ir balstīta uz savu bagāto sastāvu.

Ārstnieciskas īpašības periwinkle auga

Līdzekļi ar šo augu radītās ir pretiekaisuma, savelkoša, vazodilatoru, antihipertensīvie, hemostatic, nomierinošs, pretvēža iedarbība. Atsevišķas sastāvdaļas ar periwinkle ir hipoglikemizējošus efektu.

Lietošana tradicionālajā medicīnā

Ungārija, pamatojoties uz pieejamajiem vinka narkotiku vinkristīna un vinblastīna sulfātu, tie tiek izmantoti, lai ārstētu akūtu leikēmijas un limfogranulomatoz. Īpaši labi, vinkristīns ir pierādījis sevi, ārstējot akūtas leikozes bērniem.

Izejvielas no periwinkle tiek izmantots, lai ražotu zāļu "rozevin" (iekšzemes analogs vinblastīns), kas tiek izmantots, lai ārstētu limfogranulomatoz, multiplā mieloma un horioepiteliomy.

Bez pretvēža alkaloīdiem un citām vielām, tiek izmantoti, daļu augu. Šīs zāles ir pazīstams kā ungāru "Cavinton" satur vielu, no periwinkle. Arī tāpēc, ka tā sastāvdaļu ražo vinkamīns, kurai ir hipotensīvo darbību, un tiek izmantots, lai ārstētu hipertensiju, ieskaitot krīzēm.

 Pazīstams kā Ungārijas narkotiku "Cavinton" satur vielu, no periwinkle
 Periwinkle ir neliela sastāvdaļa daudzu homeopātisko aizsardzības līdzekļiem.

Izmantojot Vinca tautas medicīnā

Narkotikas, kuru pamatā ir vinca labāk lieto kontrolētos eksperimentālā fitoterapevta lai izvairītos no pārdozēšanas.

No vinca veikt naudu, kas ir popularly izmanto, ārstējot pirmsvēža apstākļi, piemēram, endometrioze, fibroids, polipu.

Kad leikēmija palīdz novārījums dzinumiem, stublāji un ziedi periwinkle.

Izstrādājumi šī auga tiek izmantoti, lai ārstētu hipertensijas, cerebrovaskulāru, polineiropātija, sekas meningoencefalītu. Arī periwinkle augs palīdz osteohondrozes, ateroskleroze, depresija, neiroloģiskām un psihiskām slimībām (piemēram, šizofrēnija, neirozes).

Periwinkle Pink efektīvs no auss un rīkles slimībām. Skalošanas ūdens ekstrakts no šī auga palīdz ar mutes dobuma un zobu sāpes slimībām. Infūzija Kapmirte ziedu izmantoto cilvēka reproduktīvo sistēmu vīriešiem.

Alkohols tinktūra no šīs herb tiek izmantots, lai ārstētu divpadsmitpirkstu zarnas čūla. Sviests Vinca labi palīdz, ārstējot vēnu čūlas, tas ir brūču sadzīšanu un pretmikrobu darbība palīdz atbrīvoties no Pseudomonas aeruginosa. Šī auga eļļa tiek izmantota hemoroīdi, prostatīta un labdabīgas prostatas hiperplāzija.

Tā ir daļa no Vinca rezerpīns, tas jau sen izmanto, lai ārstētu anēmiju un hipertensija. Indijā, no hipoglikēmiskajām īpašības šo augu lietošana un izmantot to diabēta ārstēšanai.

Jāatzīmē, ka periwinkle augs satur daudz bioloģiski aktīvo vielu, tāpēc pārdozēšana var būt negatīva ietekme uz veselību (traucējumi sirds). Vajadzētu stingri ievērot devas, jebkurā gadījumā nepārsniedzot tos.

Яндекс.Метрика