Phenazepam

Farmakoloģiskā darbība

 In deva Fenazepam 0 001 g
 Phenazepam - ļoti trankvilizators, ir anksiolītiskā, pretkrampju, miorelaksanta un nomierinošs centrālo rīcību. Nomierinoša un anti-nemiers efekts ir pārāka stiprums fenazepama kolēģiem. Arī zāles ir spazmolītiskais un nomierinoša iedarbība. Anksiolītiskā ietekme narkotiku izsaka samazinot emocionālo stresu, samazinot bailes, nemiers un raizes.

Saņemot atgriezenisko saiti Phenazepam praktiski nav ietekmes uz emocionālai, Halucinācijas traucējumi un murgi asu.

Devas Phenazepam un lietošanas instrukcijas

Intramuskulārai vai intravenozai: ātri atbrīvojumu no uzbudinājums, trauksme, bailes, kā arī psihotiskiem valstīm un veģetatīvā paroksizmah- sākuma devu līdz 1 mg, vidējā deva dienā -3-5 maksimāli mg - 7-9 mg.

Mutisks: miega traucējumi, 250-500 mg, 20-30 minūtes pirms gulētiešanas. Ārstējot psihozes, neirotisku, neirozes un psihopodobnymi valstīs, pirmā devas 1 mg 2-3 reizes dienā. Devu var palielināt pēc 2-4 dienām, ar pozitīvu spēkā līdz 4-6 mg dienā. Kad izpausme bailes, uzbudinājums, trauksme pervayadoza ir 3 mg dienā, ar strauju uzkrāšanos, lai sasniegtu terapeitisko efektu. Ārstējot epilepsija 2-10 mg sutki.Pri slimību ārstēšanai ar muskuļu hipertoniskumam veikt 2-3 MG 1-2 reizes dienā. Maksimālā deva - 10 mg / dienā.

Lai novērstu iegādi, atkarībā no fenazepama norādījumu ieteicams terapija nebija ilgs vairāk nekā divas nedēļas. Izņēmuma gadījumos var palielināt Kursa ilgums līdz 2 mēnešiem. Samazināta deva jābūt pakāpeniskai.

Indikācijas fenazepama

Phenazepam parādīts neirotiskiem, neirozes, psihopātiskajām un psihopodobnymi valstīm. Kad reaktīvā psihoze, senesto-hipohondriskas traucējumi, bezmiegs, alkoholisms, vielu lietošanu, status epilepticus, epilepsijas lēkmes.

Ieteicams kā līdzeklis, lai pārvarētu bailes un emocionālo stresu ekstremālās situācijās. In šizofrēniju, ar augstu jutību pret antipsihotiskiem medikamentiem.

Lai ārstētu muskuļu stīvums, hiperkinēzijas, atetoze TIC, veģetatīvā labilitātes.

Kontrindikācijas fenazepama

 • koma;
 • myasthenia gravis;
 • šoks;
 • Smaga depresija;
 • kakta glaukomu;
 • pretsāpju saindēšanās vai akūta alkohola saindēšanās;
 • akūta elpošanas mazspēja;
 • I grūtniecības trimestrī;
 • Bērniem līdz 18 gadiem;
 • zīdīšana;
 • neiecietība benzodiazepīniem.

Brīdinājumi

Piesardzība ir nepieciešama, ja, piemērojot fenazepama pacientiem ar aknu vai nieru mazspēju, personām ar tieksmi uz vielu ļaunprātīgu izmantošanu, ar organisku smadzeņu bojājumu, gados vecākiem pacientiem.

Līdzīga analoģija, Phenazepam var izraisīt narkotiku atkarību no ilgstošas ​​terapijas ar augstām devām. Ārstēšanas fenazepama laikā stingri aizliegts izmantot etanolu. Par attieksmi pret personām, kas jaunākas par 18 gadiem fenazepama No comments, efektivitāte un drošība nav noteikta. Phenazepam ietekmē koncentrācija, tāpēc ir nepieciešama īpaša piesardzība, vadot transportlīdzekli personām, ārstēšanas fenazepama kas saņem. Fenazepam devā no 0, 5 g

Pārdozēšana fenazepama

Pārdozēšanas simptomi fenazepama: samazinātas refleksi, miegainība, trīce, nistagms, dizartrija garš, elpas trūkums vai apgrūtināta elpošana, bradikardija, koma, pazemina asinsspiedienu.

Ārstēšanai pārdozēšanas fenazepama ieteikto ievade, aktīvā ogle, kuņģa skalošana, ievadīšanas flumazenils (slimnīcā). Hemodialīze - neefektīva.

Mijiedarbība ar citām zālēm fenazepama

Pēc atsauksmēm Phenazepam ir samazinājusi efektivitāti levodopu pacientiem ar Parkinsona slimību. Phenazepam palielina toksicitāti zidovudīna.

Jāpiezīmē, savstarpējo pastiprinošo efektu kombinācijā ar antipsihotiskie līdzekļi, pretepilepsijas līdzekļi, un miega, un ar centrālajiem muskuļu relaksanti, narkotisko pretsāpju un etanolu.

Kad kopā ar antihipertensīviem līdzekļiem var pastiprināt savu rīcību. Tajā pašā laikā, ņemot klozapīns iespējamo elpošanas nomākumu.

Grūtniecība un zīdīšana

Pieteikums fenazepama grūtniecēm ir pieļaujama tikai attiecībā uz veselības rādītājiem. Zāles ir toksiska iedarbība uz augli, palielinot risku, iedzimtus defektus, ja to izmanto pirmajā grūtniecības trimestrī. Pieteikums fenazepama vēlākā datumā ir jaundzimušo centrālās nervu sistēmas depresija. Regulāru uzņemšanu grūtniecības laikā var attīstīties atkarība un abstinences simptomus jaundzimušajam.

Pieteikums fenazepama dzemdību laikā vai tieši priekšā no tiem, var būt cēlonis jaundzimušo: elpošanas nomākums, hipotensija, un hipotermija.

Blakusparādības fenazepama

Par daļu no centrālās un perifērās nervu sistēmas: pirmajā dienās uzņemšanu (īpaši gados vecākiem pacientiem) - nogurums, apjukums, miegainība, reibonis, ataksija, samazināta koncentrēšanās, dezorientācija, lēni reakcijas; reti - depresija, eiforija, galvassāpes, trīce, koordinācijas zudums, atmiņas zudums, patvaļīgas kustības, nogurums, dizartrija, myasthenia gravis, krampji (pacientiem ar epilepsiju); reti - agresīva uzliesmojumi, bailes, uzbudinājums, tieksme uz pašnāvību, muskuļu spazmas, halucinācijas, aizkaitināmība, trauksme, bezmiegs, nemiers.

No asinsrites sistēmas: leikopēnija, agranulocitoze, neitropēnija, trombocitopēnija un anēmija.

No gremošanas sistēmas: grēmas, vemšana, caureja vai aizcietējumi.

Alerģiskas reakcijas, piemēram, nieze vai izsitumi uz ādas.

Citas iespējamās blakusparādības: tāpat kā tās kolēģiem, Phenazepam rada narkotiku atkarības, asinsspiediena samazināšanās; reti - redzes miglošanās, tahikardija. Ar asu pacelšanas un devu nolaišana - rašanos izstāšanos.

Яндекс.Метрика