Phenotropil

Phenotropil - neuroprotective narkotikas. Aktīvā viela - N-karbamoil-metil-4-fenil-2-pirolidona. Zāles ir spēja tiešā veidā, lai uzlabotu integratīvo funkciju smadzenēs. Tas noved pie uzlabota garīgās spējas, mācīšanās, atmiņas konsolidāciju, uzlabojot uzmanību. Turklāt Phenotropil ir pretkrampju efektu anksiolītiskā īpašības, uzlabo garastāvokli, normalizē procesus kavēšanu un uzbudinājums smadzenēs, ir anorexigenic rīcību. Apmaiņā pieteikumā Phenotropil palielina izturību smadzeņu audu zem hipoksiskiem apstākļos. Pateicoties neuroprotective Properties Phenotropil indikācijas paredzētajam mērķim, un ietver patoloģija, ko izraisa toksisko vielu iespaidā, hipoksija. Narkotiku uzlabo asins plūsmu uz smadzenēm, stimulē vielmaiņu neironos.

 Neuroprotective narkotikas Phenotropil
 Phenotropil ir spēja palielināt reģionālo asins plūsmu hipoksiju laikā. Enerģētisko potenciālu neironu uzlabošana nodrošina uzlabotu glikozes izmantošanu. Phenotropil nav ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmu un elpošanas sistēmu. Tiek norādīts, ka, veicot uzņemšanu Phenotropil uzlabo redzes asumu, palielinātu izpratni par spilgtuma krāsu.

Narkotiku Phenotropil ir adaptogenic īpašības (palielina izturību pret stresa situācijām), kas ir īpaši acīmredzama ievērojamu emocionālo un fizisko stresu.

Phenotropil mēreni ietekmē mehānisko atbildes, samazina inhibējošo iedarbību etanola uz hexenal un smadzeņu audiem. Tā antagonizes cataleptic efektu neiroleptiķi.

Phenotropil ir dažas pretsāpju iedarbība, paaugstinot sāpju slieksnis. Arī šīs zāles uzlabo asins plūsmu asinsvados apakšējo ekstremitāšu. No pozitīvās īpašības Phenotropil ir trūkums teratogēna, kancerogēnās, mutagēnās, embriotoksisks ietekmes un zemu toksicitāti.

Veikšanas gaitā narkotiku novēroja abstinences parādības, kas pastiprina pozitīvas atsauksmes Fenotropile laikā. Turklāt ne attīstīt toleranci un atkarības narkotiku devu. Phenotropil - patentēta narkotiku. Analogi Phenotropil vēl.

Lietojot perorāli, narkotiku ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu traktā, tas iekļūst hematoencefālisko barjeru. Maksimālā koncentrācija sasniegta vienu stundu pēc zāļu ieņemšanas. Nelietojiet metabolizējas organismā. Pussabrukšanas - 3-5 stundas. 60% no zāļu izdalās ar žulti, un pēc tam, 40% - ar urīnu. Raksturo 100% biopieejamība Phenotropil.

Indikācijas Phenotropil

Norādījumus, lai Fenotropilu uzskaitītajām norādēm:

 • neirotisks stāvoklis, ko raksturo pasliktināšanās psihodvigatelnoy aktivitāte, pārmērīga nogurums, vājums, atmiņas zudums, kognitīvo traucējumiem;
 • depresija;
 • patoloģija no centrālās nervu sistēmas, kas saistīts ar vielmaiņas traucējumiem smadzenēs un asins cirkulāciju, kā arī citu slimību ārstēšanai, kas saistītas ar samazinātas Intelektuālā un mnemonisks funkciju;
 • konvulsīvs slimība;
 • vajadzība apgriezt miega-nomoda (saistībā ar profesionālo darbību);
 • gremošanas un būtisks aptaukošanās;
 • Šizofrēnija (vyaloapaticheskih vairāk);
 • profilaktiski stresa situācijās, galējās sekas profesionālās darbības hipoksija laikā, lai stimulētu garīgo un fizisko veiktspēju;
 • alkoholisms (lai samazinātu nogurumu, depresiju, palielinot intelektuālo-garīgās funkcijas);
 • psihoorganisks sindroms ar simptomiem letarģija, apātija, abulicheskimi traucējumiem.

Kontrindikācijas Phenotropil

Saskaņā ar instrukcijām Fenotropilu, kontrindikācija uz šīs narkotikas lietošanu - palielināta jutība pret atsevišķiem locekļiem narkotiku sastāvdaļām.

Dozēšanas Phenotropil, deva

Phenotropil iekšķīgai lietošanai. Tablete jālieto pēc ēšanas. Devas un ārstēšanas ilgums nosaka ārsts atkarībā no klīniskās situācijas. Vidējā deva Phenotropil vienu devu 100-250mg. Maksimālā dienas deva - 750 mg. Ieteicamā dienas deva sadalīta divos posmos. Ja dienas deva ir 100 mg, piemēram, vienas devas dienā. Vidējais ārstēšanās ilgums - mēnesī. Kad barības-konstitucionālais aptaukošanās Phenotropil 100-200mg piemērot uz laiku no viena līdz diviem mēnešiem. Tabletes Phenotropil

Ir ieteicams lietot Phenotropil ne vēlāk kā 15:00.

Blakusefekts

Phenotropil ir vairākas blakusparādības: ja vēlu tablešu pieejams nakts bezmiegu, arī atzīmēja izskatu pirmo trīs dienu ārstēšanai parādības, piemēram, ādas apsārtums, psihodvigatelnoe uztraukums, sajūta plūdmaiņām siltuma hipertensiju.

Pieteikums Phenotropil grūtniecības laikā

Nebija teratogēna un embriotoksisks efekts narkotikām, tomēr, sakarā ar nepietiekamu klīniskā pieredze nav ieteicams izmantot Phenotropil grūtniecības un zīdīšanas laikā. Sakarā ar paša iemesla dēļ Phenotropil nav piemērojams pediatrijā.

Mijiedarbība ar citām zālēm Phenotropil

Phenotropil pastiprina efektu nomierinošus līdzekļus un līdzekļus, kas satraukt centrālo nervu sistēmu.

Atsauksmes Fenotropile

Sakarā ar augsto aktivitāti narkotiku Fenotropile pozitīvas atsauksmes gan no pacientiem, gan ārstiem. Pacienti saka diezgan viegli pārnēsājamas Phenotropil. Indikācijas šīs narkotikas lietošanu ir diezgan plašs, un dažādas farmakoloģiskās iedarbības ļauj sasniegt vēlamo klīnisko iznākumu.

Analogus Phenotropil

Pašlaik nav analogu Phenotropil.

Īpaši norādījumi

Hronisku stresu, nogurumu, ievērojams psiho-emocionālo izsīkums var palielināt organisma vajadzību gulēt pirmajās dienās saņem Phenotropil. Šādos gadījumos, lietošana narkotikas ieteicams sākt nedēļas nogalē. Piesardzības pasākumi jāizraksta Phenotropil aterosklerozes, aknu slimību, nieru slimību, klātesot panikas lēkmes vēsturē, akūtās psihozes stāvoklī laikā, un ar vēsturi alerģija pret citiem nootropics.

Pirms izmantot šo narkotiku jāpārzina Instrukciju Fenotropilu.

Narkotiku lietošana ir iespējama tikai pēc ārsta norādījuma.

Яндекс.Метрика