Phlogenzym

Phlogenzym - pretiekaisuma līdzeklis plaša spektra darbības.

Farmakoloģiskās īpašības Flogenzima

Phlogenzym satur aktīvus fermentus: tripsīnu, bromelain, Rutozide ka veiksmīgi kā mazināt tūsku iekaisumu un iekaisuma Genesis.  Phlogenzym blisteros
   Ilgtermiņa eksperimenti ar sastāvdaļām narkotiku apstiprināja savas pretiekaisuma īpašības iekšējai lietošanai. Aktīvie narkotiku molekulas adsorbēts pēc administrācijas kuņģa-zarnu traktā un caur transporta proteīnu ir iesaistīti vielmaiņas procesos organismā. Pēc iekšējai lietošanai Flogenzima pirmajās četrās dienās laikā iezīmē būtisku uzlabojumu attiecību starp koncentrāciju bromelain, tripsīnu un ieviestajiem devas.

Indikācijas Flogenzima

Zāles tiek izmantots, lai ārstētu akūtu iekaisuma slimības, kā arī par hronisku iekaisuma un deģeneratīvām slimībām. Norādījumus, lai Flogenzimu teica, ka zāles ir bijusi veiksmīga, ārstējot sporta traumām, apdegumiem, arterīta, flebīts un lymphangitis, limfa tūska pēc traumatiskā, infekcijas slimības mutes dobumā, urīnceļu sistēmas, kā arī muskuļu reimatisms, iekaisumu audu augšējo un apakšējo ekstremitāšu.

Pieteikums Flogenzima

Phlogenzym norīkot sešu līdz divpadsmit tabletes katru dienu, trīs tabletes divas vai trīs tabletes četras reizes dienā. Maksimālā dienas deva (par visgrūtākajos apstākļos) ir divpadsmit tabletes.

Terapeitisks kurss akūtām infekcijas slimībām, kas parasti ilgst no divām nedēļām līdz pilnīgai atlabšanai. Hronisku slimību ārstēšanas laikā turpinājās līdz smagas remisijas.

Narkotiku lieto tablešu veidā 30-60 minūtes pirms ēšanas, dzeršanas daudz vārīta ūdens.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Flogenzimu teica, ka zāles nav ieteicams lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tās galveno sastāvdaļu, kā arī iedzimti vai iegūti asinsreces traucējumiem, dažādām aknu bojājumu.

Blakusparādības Flogenzima

Narkotiku lietošana uz maksimālo pieļaujamo dienas devas var izraisīt meteorisms, vemšana un sajūtu pilnības. Pārskatot Flogenzime norādīja, ka dažos gadījumos var izraisīt alerģiskas reakcijas, nieze, kā arī rašanos vispārējs vājums, reibonis. Šīs izpausmes var novērst, palielinot ikdienas administrācijas narkotiku līdz pat četras vai piecas reizes.  Phlogenzym

Brīdinājumi

Preparāts un tā analogi Flogenzima galvenokārt nav pretsāpju, un palīdz samazināt pietūkumu, ja iekaisuma procesus. Tāpēc, ja lietojat zāles dažiem pacientiem var saglabāt sāpīgas simptomi uz kādu laiku. Turklāt, īpaša piesardzība ir jāveic, lai uzņemšanas Flogenzima diabētiķi, pacientiem ar laktozes nepanesību, kā arī pirms operācijas.

Mijiedarbība

Administrācijas narkotiku vienlaicīgi ar citiem medikamentiem laikā nozīmē nesaderību nav novērota. Narkotiku, kā arī tā analogiem Flogenzima pastiprināt ietekmi antitrombotiskus līdzekļus. Kad kopā ar Phlogenzym antibiotikām, palielina to koncentrāciju asins plazmā un uzmanības centrā iekaisuma.

Яндекс.Метрика