Phosphogliv

Phosphogliv - hepatoprotector ar pretvīrusu un imūnmodulējošu iedarbību.

Narkotika ir pieejams  Iepakošanas Phosphogliv
 formā cietās želatīna kapsulu veidā iekšķīgai lietošanai un sagatavošanai liofilizāts šķīduma intravenozai lietošanai.

Saturs kapsulu - graudains pulveris ar dzeltenīgu spīdumu un vāju specifisku smaržu. Formulējums 1 kapsulas: nātrija glicirizināta (35 mg), fosfolipīdi (65 mg) un palīgvielas (mikrokristāliskā celuloze, kalcija karbonāts, kalcija stearāts, talks, koloidālais silīcija dioksīds).

Lyophilizate kompozīcija satur: fosfolipīdus (500 mg), nātrija glicirizināta (200 g), un maltoze.

Farmakoloģiskās iedarbības phosphogliv

Phosphogliv konstruētas kā uzlabota analogs zāļu klīniskajā praksē lieto, lai ārstētu aknu slimībām. Auga daļa phosphogliv fosfatidilholīns iegūta no sojas sēklām, atjauno bojāto membrānu hepatocītu - aknu šūnās, un glicirizīns skābes, ir aktīva sastāvdaļa lakrica sakne, ir atradis savu pieteikumu tajā realizācijā aizsardzības funkciju narkotiku.

Ar plaša spektra darbības, glicirizīnskābi nodrošina sajaukšanu fosfatidilholīns ūdeņainu šķidrumu zarnās, un to izmanto, lai ārstētu aknu slimību toksiska un vīrusu izcelsmes, tai skaitā B un C hepatīta

Glicirizīnskābi un daļa phosphogliv sāls veicina apspiešanu vīrusa vairošanos, stimulējot aktivitāti interferona un killer šūnas - dabas "aizstāvjiem" no ķermeņa. Komponentu phosphogliv un analogi narkotiku ir anti-alerģiskas, pretiekaisuma, antioksidantu un aknas efektu, pateicoties tā membrānas stabilizējošo darbību.

Šo komponentu apvienojums rada zāļu efektivitāti phosphogliv medicīnas praksē.

Sastāvdaļas narkotiku pēc ievadīšanas veiksmīgi uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta veidā nepiesātinātās taukskābes, glicerizinētu skābes, holīna. Šīs bioloģiski aktīvas sastāvdaļas hidrolīze arī uz plaušām, ādas, aknās un citos orgānos.

Indikācijas phosphogliv

Indikācijas phosphogliv ir hroniska aknu slimība (gepatozy citu etioloģiju, hepatīts), aknu cirozi, aknu saindēšanās, psoriāze, atopiskais dermatīts, ekzēma, radiācijas sindroms.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Phosphogliv nav paredzēts saņemt grūsnības, laktācijas laikā, un klātbūtnē paaugstināta jutība pret narkotiku. Piesardzību ieteicams lietot Phosphogliv pacientus ar portāla hipertensiju.

Blakusparādības phosphogliv

Atgriezeniskā saite ar phosphogliv iezīmēja tādas blakusparādības kā dermatoloģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi uz ādas, izzūd pēc zāļu atsaukšanu. Lietojot pārdozēšanas phosphogliv norādēm šobrīd vērojama.

Brīdinājumi

Saskaņā ar atsauksmēm phosphogliv vaislas lyophilizate nedrīkst izmantot glikozes šķīduma un sāls.

Deva

Pieteikums phosphogliv  Kapsulas Phosphogliv
 iecelta saskaņā ar instrukciju uz pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem. No narkotiku kapsulas veikt 1-2 gabalus 3-4 reizes dienā ēšanas ar kādu šķidrumu laikā. Terapijas ilgums ar hroniskām aknu slimībām ir 6-12 mēneši, ar akūtām formām - 2-4 nedēļas.

Phosphogliv šķīdums injekcijām ievada intravenozi, divas reizes dienā pa 10 ml uz 10 dienām. Līdz beigām terapija var tikt turpināta, izmantojot phosphogliv kapsulām.

Analogus phosphogliv

Preparāti sinonīms phosphogliv ir Antral, Essentiale H Bitsiklol, Livolakt, Ēsavs, Hepel N. Lai nomainītu phosphogliv par analogās konsultējieties ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика