Antipsoriaz

 Antipsoriaz classic
 Antipsoriaz - narkotiku profilaksei un ārstēšanai psoriāzes, pamatojoties uz augu sastāvdaļām un taukiem. Nav reģistrēts kā zāles.

Atlaidiet forma un sastāvs

Phyto creme Antipsoriaz classic ir pieejams cauruļu 130 ml.

Kā daļu no sagatavošanās satur saturošo izvilkumu balto bērzu lapām, pēctecību trīspusējo, strutene, kliņģerīšu, zaķpēdiņa, lanolīnu, kampars eļļas, linsēklu eļļas, minerālu eļļas, smērvielas veselību.

Indikācijas

Phyto creme paredzēti, lai pret visiem psoriāzes formām.

Kontrindikācijas

Pieteikums Antipsoriaza kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku un pustulāro ādas slimībām.

Ziedi nedrīkst piemērot vaļējām brūcēm, jo ​​tas var novērst viņus no dziedināšanas.

Devas un lietošanas veids

Saskaņā ar instrukcijām, Antipsoriaz viegli iemasē skartajās teritorijās, līdz pilnībā uzsūcas. Ieteicams izmantot šo narkotiku vakarā divas reizes ar intervālu 2-3 stundas. Pēc pazušanu ādas slimības izpausmes tiek mudinātas turpināt lietot fito creme 20 dienas.

Otrā versija pieteikuma Antipsoriaza - 3 dienas preparāts tiek piemērota 1-2 reizes dienā, un pēc tam veikt pārtraukumu uz vienu dienu, pēc tam ziede tiek atkārtoti.

Narkotiku stājas spēkā 25-35 dienu laikā un ir paredzēts ilgstošai lietošanai. Pilnīga attīrīšana no psoriāzes bojājumi var ilgt vairākus mēnešus.

Blakus efekti

Retos gadījumos narkotiku lietošana var izraisīt alerģiskas ādas reakcijas. Lai novērstu recidīvus, pirms lietojat fitokrema alerģijas testu būtu veiktas - nodot nelielu daudzumu ziedes uz platību elkoņa un novērotu reakciju saskaņā dienu.

Saskaņā ar instrukcijām, Antipsoriaz pirmajās dienās gaismas var izraisīt niezi un apsārtumu (Koebner efekts), šie notikumi ir paši pēc dažām dienām.

Brīdinājumi

Pēc apstrādes psoriāzes hormonālās aģentu iedarbības narkotikas tiek novērota vēlākai izmantošanai.

Lai ātri sasniegt rezultātus, un ilgtermiņa remisija ieteica visaptverošu pieeju ārstēšanai, kurā jāiekļauj pieteikuma enterosorbents ievērošana stingru diētu, uzturētu imunitāti un veselīgu dzīvesveidu.

Tas nav ieteicama ārstēšanas valkā apakšveļu un apģērbs, kas izgatavots no sintētiskiem materiāliem laikā.

Analogus

Līdzīgs efekts ir Antipsoriazom ar šādiem medikamentiem: Antipsor, Psorikon, Spas Psoriderm.

Nosacījumi un noteikumi

Phyto creme jāuzglabā vēsā, sausā vietā.

Uzglabāšanas laiks - 4 gadi no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика