Ātma

Farmakoloģiskā darbība

 Ātma

Ātma ir dabas homeopātiskā, lai ārstētu elpošanas ceļu. Šīs zāles ir bronhodilatatoru, mucolytic, anti-alerģiskas, pretiekaisuma un imūnmodulējošu iedarbību.

Atma 100ml produkta satur 10 ml plūškoka lapas, nātrija sulfāts, augļi nightshade bittersweet, balts arsēna, kālija vīnskābes sāļus antimona un 43% -i "etilspirts. Ātma drop samazina nespecifiska reaktivitāti un bronhu spazmas, samazinājumu aizdusa, kā arī vājināšanos intensitātes astmas lēkmes un to biežumu.

Piemērošana Atma var uzlabot kvantitatīvos un kvalitatīvos raksturlielumus krēpas, plānas un dot biezas gļotas atjaunot aktivitāti ciliated bronhu epitēlijā. Pretiekaisuma iedarbība Atma mērķis ir novērst iznīcināšanu bronhu koka brīvo radikāļu un proteāzes aizsargātu plaušu asins plūsmu no sekām iekaisuma mediatoru. Pieteikums ātma mazina iekaisuma filtrāciju un gļotādas tūsku, kas savukārt aizsargā plaušas un bronhus par attīstības sklerotiska izmaiņām tiem.

Imūnomodulējoša ietekme Atma var uzlabot statusu sistēmiskas imunitāti, atjaunotu normālu funkcionēšanu šķidrumu (imūnglobulīns un beta-limfocīti) un šūnu līmenī (T-limfocīti), samazināt pakāpi antigēnu stimulāciju. ATMA samazina eozinofilo līmeni asinīs un stabilizēt masta šūnu membrānas.

Ātmā pilieni ir efektīvs, lai ārstētu:

  • astma - palielina terapijas efektivitāti, iedarbojoties ar beta-2-agonistu uzlabošana;
  • obstruktīva bronhīta - Atma uzlabo ārējo elpošanu, dinamiku subjektīvo simptomu un klīnisko pazīmju, tādējādi samazinot bronhu obstrukcijas;
  • hronisks bronhīts no smēķētājs - narkotiku veicina atkrēpošanu, uzlabo vispārējo stāvokli pacienta, novēršot neatgriezeniskas izmaiņas bronhos un plaušu audos.

Saskaņā ar instrukcijām, Atma palielina reaktivitāti un nespecifiska pretestību, tādējādi aktivizējot organisma kompensācijas potenciālu.

Indikācijas

 Ātma - ārstēšanai elpošanas orgānu
 ATMA pilieni tiek izmantoti, lai ārstētu smēķētāju klepus un klepus infekcijas, alerģija, vai jaukta. Iespējams, narkotiku lietošana, ārstējot bronhiālā astma, obstruktīva hronisku un akūtu bronhītu.

Lietošanas instrukcijas Atma

Pieteikums Atma pilieni iespējams tīrā un atšķaidītā veidā. Atšķaidot narkotikas, var būt vai nu tējkaroti ūdenī vai pienā.

Instrukcijas uz Atma šādu ieteicamo devu kā trīskārtīgs uzņemšanas diena: Pieaugušajiem un bērniem pēc 12 gadiem - 10 pilieni, bērniem līdz 12 gadu vecumam - 2-7 pilienus atšķaidītas zāles bērniem līdz 1 gada vecumam - 1 piliens atšķaidītā veidā. Varbūt ar daudzām metodēm Atma līdz 6-8 reizes dienā 1-3 dienas gadījumā nepieciešamību strauji samazinot simptomu palielināšanās. Terapijas ar Atma ilgums ir atkarīgs no slimības ārstē: akūts bronhīts - 2-4 nedēļas, hroniska obstruktīva bronhīts - 4 nedēļas, astmas un hroniskas obstruktīvas bronhīts - 3 mēnešus, smēķētāju klepus - 2-3 mēneši. Profilaktiskas protams, kas notiek 2-3 reizes gadā ilgumu, var svārstīties no 2 nedēļām līdz 2 mēnešiem.

Blakus efekti

Instrukcijas uz ATMA blakusparādību izmantošanas narkotikas nav norādīta.

Kontrindikācijas

Pieteikums Atma pilieni nepieņemams ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Kontrolējiet savu ārstu, ja lietojat Atma nepieciešama grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Papildus Informācija

Uzglabāšana sagatavošana jāveic noslēgtā flakonā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 0 C. Derīguma termiņš Atma - 5 gadi.

Яндекс.Метрика