Pimafucin

Pimafucin - zāles, kas, no grupas, kas pretsēnīšu antibiotikām.  Pimafucin krēms

Struktūra un sastāvs pimafutsin

Saskaņā ar instrukcijām Pimafucin nāk formā maksts svecītēm, tabletes iekšķīgai lietošanai, un krēmi lokālai lietošanai. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Natamycin.

Vienā maksts svecīte satur 100 mg Natamycin un papildu komponentiem (cetilspirts, tauki, polisorbāts, sorbitols, nātrija hidrogēnkarbonāts, adipīnskābes). Ražotas sveces Pimafucin kontūra bezgyachakova pakete 3 svecīte. Kartona kastē 1 vai 2 paketes.

1 tablete satur pimafutsin 100 mg aktīvās vielas un papildu sastāvdaļām (kartupeļu cieti, magnija stearāts, PVP, laktoze, želatīns, kalcija karbonāta, kaolīna, talks, triacetīns, celulozes acetāta ftalātu, balts bišu vasks, titāna oksīds, saharoze). Ražotas tabletes Pimafucin kas zarnās apvalkotās tabletes pudelēm 20, kopā ar lietošanas instrukcijām.

Krēms Pimafucin paredzētas izmantošanai ārpus telpām. 1 g krēma satur 20 mg Natamycin un papildu komponentiem (decilgrupas oleāts, cetostearilspirts, vasku, nātrija laurilsulfāts, propilēnglikols, metilparahidroksibenzoāts, propilparahidroksibenzoāts, ūdens). Saražotā krējuma tūbiņās 30 g, kartona kastē 1 caurule ar lietošanas instrukcijām.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar instrukcijām Pimafucin ir pretmikrobu un pretparazītu darbību. Šīs zāles pieder pretsēnīšu antibakteriālo makrolīdu. Pimafutsin fungicīdi efektīvs, tas iznīcina integritāti šūnu membrānas un tādējādi izraisa nāvi mikroorganismiem. Lai šo narkotiku jutīgi patogēni raugi (īpaši ģints Candida), mazāk jutīgs pret to dermatofītu. Pašlaik, tas nav atklāts rezistenci pret mikrobu Natamycin.

Kad tableti iekšā Pimafutsin darbojas tikai zarnās, zāles neuzsūcas no gremošanas sistēmas nonāk sistēmiskā apritē.

Piemērojot krēms vai pieteikumu pessaries Pimafutsin arī nav iesūcas asinīs.

Indikācijas pimafutsin

Indikācijas izmantošanas pimafutsin instrukcijas ir sēnīšu slimības ādas un gļotādu:

  • Akūts kandidoze (pseidomembranozais un atrofiska) pacientiem ar imūnsupresiju, nepietiekamu uzturu, kā arī pēc ārstēšanas ar antibakteriālo narkotiku, citostatiķi, kortikosteroīdi;
  • ausu infekcijas, ko izraisa sēnīšu infekcijas vai kandidoze sarežģīt;
  • kandidozi ādas un nagu;
  • zarnu kandidoze;
  • vaginīts, vulvitis, vulvovaginītu, ko izraisa sēnītes ģints Candida;
  • ēdes.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām pimafutsin.

Pieteikums pimafutsin grūtniecības un zīdīšanas laikā

Pašlaik apstiprināts lietošanai grūtniecības pimafutsin laikā. Zāles netiek uzsūcas sistēmiskā apritē un var izdarīt nelabvēlīgu ietekmi uz augli. Tāpat ir iespējams izmantot pimafutsin sievietes zīdīšanas periodā.

Dozēšanas un administrēšana

Kad ēdes (un kandidoze ādas un nagiem) Pimafucin parakstītas krēmu. Tā ir piemērota, lai uz skartās virsmas vienu vai vairākas reizes dienā.

Kad Candida autiņbiksīšu dermatīts bērniem ir arī ieteicams lietot Pimafucin vienu vai vairākas reizes dienā. Šīs zāles ir apstiprināta lietošanai no dzimšanas.

Ārstējot zarnu kandidozes Pimafucin ieteicams lietot 1 tableti (100 mg) četras reizes dienā, ārstēšanas kursu vidēji 7 dienas. Bērniem, kas vecāki par 6 gadiem ieceļ 1 tablete 2 reizes dienā.

Ārstējot otomycosis ieteicams ādas virsmu auss ieeļļot krējuma vienreiz vai vairākas reizes dienā. Pēc tam, izmantojot ieteikto pimafutsin likts uz auss kanālā turunda kokvilnas vai vilnas.

Ārstējot vaginīts, vulvitis ieteicams ievadīt vienu svecīte naktī 3-6 dienas. Ievadiet svecīte ir nepieciešams guļus dziļi makstī. Kad vilces maksts kandidozes laikā ieteicams papildināt ārstēšanu tablešu pimafutsin iekšā (100 mg četras reizes dienā 10-20 dienas).  Pimafucin tabletes

Ārstēšanai vulvovagināls bojājumi ārējo dzimumorgānu vajadzētu lietot krēmu Pimafucin.

Blakusparādības pimafutsin

Kā uzskata Pimafucin reti izraisa blakusparādības. No gremošanas sistēmā var izraisīt nelabumu un caureju (ar tableti šīs narkotikas). Parasti šie notikumi ir paši un nav jāpārtrauc narkotiku.

Lokālās reakcijas Pimafucin, atsauksmes notiek reti, un kā izpaužas formā plaušu kairinājumu vai dedzināšanas sajūta.

Pārdozēt

Pašlaik nav saņemti ziņojumi par pārdozēšanas ar šo narkotiku.

Mijiedarbība pimafutsin ar citām zālēm

Pimafutsin Mijiedarbība ar citām zālēm nav aprakstīta.

Brīdinājumi

Pimafutsin maksts svecītes saskaņā ar instrukcijām, ātri izšķīst, veidojot putojošs, atļaujot aktīvo aģentu vienmērīgi izvietoti gar sienām maksts. Hroniskas un recidivējošas veidā Candida infekciju ieteicams kombinēto terapiju, izmantojot tabletes vai krēmi.

Menstruāciju laikā ārstēšana pimafutsin ieteicams pārtraukt.

Jums vajadzētu arī pārbaudīt abus seksuālos partnerus klātbūtnē Candida infekcijas un ārstēt abi. Piemērošanas laikā pimafutsin partneriem jāizmanto kontracepcijas barjermetode.

Яндекс.Метрика