Pimafukort

 Cream Pimafukort
 Pimafukort kombinēto aģents ārēju programmu, kas ietver antibiotiku neomicīns, pretsēnīšu līdzekli Natamycin glikokortikosteroīdu un hidrokortizona. Šāda "smart" narkotiku, lai sastāvdaļas papildina viens otru, padarot Pimafukort ļoti populārs narkotikas dermatoloģijas praksē.

Produkta veids

Pimafukort ir pieejams divās zāļu formu:

 • Krējuma, 1 g, kas satur 3500 vienības neomicīnu un 10 mg Natamycin un hidrokortizona. Krēms ir iepakots alumīnija vai plastmasas caurulēm 15 vai '30 par visvairāk skeptisks pacientiem domā, ka maldīgs farmaceits nekaunīgi izmanto tos nododamos narkotiku caurule aprīkots ar alumīnija membrānu. Kopā ar tuba kartona kastē iegulto instrukciju Pimafukortu;
 • Ziede, ir tāds pats locekļu skaitu farmakoloģiski aktīvajām sastāvdaļām kā krējumu un precīzu paša veida iepakojuma un iepakojuma, ieskaitot alumīnija membrānas tuba un instrukcijas Pimafukortu.

Pimafukorta ražotājs ir Itālijas kompānija "Temmler Itālija", un izejas kontrole nodrošina holandiešu farmācijas koncerna "Astellas Pharma Europe", kas ir vienlaicīgi turētājs reģistrācijas apliecības uz narkotiku.

Analogus Pimafukorta

Analogi Pimafukorta kam absolūti identisku kvalitatīvo sastāvu, Krievijas tirgus nav tur (un, iespējams, pasaules mērogā, un otrais šāda narkotiku nav). Jebkuras citas kombinētie preparāti satur glikokortikosteroīdiem, antibiotikas un pretsēnīšu līdzekļiem dažādās kombinācijās. Tās ir arī daži pieņēmumi var uzskatīt analogi Pimafukorta:

 • Akriderm (betametazona + gentamicīna + Clotrimazole);
 • DEXA-Gentamicīns (Gentamicīns deksametazons +);
 • Kandiderm (betametazona + gentamicīna + Clotrimazole);
 • Canison plus (+ Gentamicīns Betametazons Clotrimazole +);
 • Oksikort (hidrokortizona + oksitetraciklīna);
 • Polkortolon (tetraciklīns + triamcinolona);
 • Flutsinar (neomicīnu + fluocinolona acetonīds).

Protams, ar vienaudžiem Pimafukorta diez varētu uzskatīt narkotikas, kuras sastāvs neietver pretsēnīšu līdzekli (piem Oksikort, Polkortolon un flutsinar), tomēr, ja nav sēnītes, to var viegli izmantot, un.

Farmakoloģiskā darbība

 Ziede Pimafukort
 Pimafukort ir antibakteriāla, pretiekaisuma un pretsēnīšu iedarbība (pretsēnīšu) ietekme.

Neomicīns - aminoglikozīdu antibiotikas darbojas pret plašu mikroorganismu (Staphylococcus, Streptococcus, Klebsiella, E. coli, uc).

Pretsēnīšu līdzeklis Natamicīns ir aktīvs pret rauga un līdzīgām ģimenēm sēņu, kuru vidū izceļ ģimenes Candida locekļus.

Hidrokortizona ir pilnībā glikokortikosteroīdu, pretiekaisuma un vazokonstriktors ietekmi, vienlaikus novēršot pietūkums un nieze skartajā vietā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukciju uz Pimafukortu un atsauksmēm par to dermatologi zāles ir ļoti specifiskas terapeitiskās mērķis: attieksmi pret dermatozes, spēles glikokortikosteroīdu terapijas klātbūtnē sekundāra sēnīšu vai baktēriju infekcija.

Īss ceļvedis Pimafukortu par pieteikumu

Deva un lietošanas biežums ārstēšanas Pimafukortom nedrīkst mainīties atkarībā no vecuma pacientam: gan pieaugušie, gan bērni ir ieteicams krēmu vai ziedi uz skartajiem ādas apvidiem 2-4 reizes dienā. Terapijas ilgums nedrīkst pārsniegt divas nedēļas. Bērniem jāizmanto Pimafukort stingrā ārsta uzraudzībā.

Krējumu un ziedes ir vairākas atšķirīgas programmas. Tādējādi, krēms izmanto akūtu un subakūtu raudošs dermatožu. Ziede, gluži pretēji, tiek izmantots, kad ir skaidras pazīmes, sausu ādu ārstēšanai subakūtas un hroniskas dermatozes.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar pārskatiem Pimafukorte narkotiku ir laba panesamība, tomēr, ņemot vērā, kā "neskaidru" sastāvā, ir kontrindikācijas uz to:

 • individuālā nepanesība kādu no zāļu sastāvdaļām;
 • ādas tuberkuloze;
 • vīrusu ādas bojājumi;
 • vaļēja brūce virsmas, čūlas, erozijas;
 • pinnes;
 • Rosacea ("acne rosacea");
 • ihtioze (ģenētiski noteikta traucējumi keratinizācijas).

Bērniem līdz 1 gada vecumam, kā arī grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā zāles jālieto ar īpašu piesardzību.

Blakusefekts

Atsauksmes Pimafukorte un vairākas piezīmes klīniskos pētījumos nelabvēlīgo ietekmi izraisīja iekļaušanu Pimafukortu norādījumiem šādos blakusparādībām:

 • alerģijas (nieze, kairinājums, sausa āda);
 • kontakta dermatīts (šis efekts narkotiku "veic" neomicīnu);
 • atrofiskas ādas izpausmes (ļoti reti).

Informācija par pārdozēšanas Pimafukortom noticis slimības vēsturēm nav noteikts.

Brīdinājumi

Jums jāzina, ka iegūt Pimafukorta visiem laikiem vai periokulāru reģions varētu izraisīt pieaugumu intraokulārā spiediena, kas ir pilns ar attīstību kataraktu.

Neomicìna - ne tik nekaitīgs antibiotika, ko var noteikt, nolasot tās lietošanas instrukcijas. Blakusparādību sarakstu un tur ir klāt ototoksicitātes (dzirdes ietekme uz orgāniem) un nefrotoksicitāte (nieru bojājumi). Līdz ar to, ilgstoša lietošana Pimafukorta pa lielu ādas virsmas teorētiski tas ir iespējams, lai saņemtu visus šos šķebinošs "prēmijas".

Ja pacientam ir paaugstināta jutība pret neomicīnu - tas nav iemesls pašapmierinātībai: neiecietība ar citiem aminoglikozīdiem (gentamicīns, kanamicīna) arī nepieļauj Pimafukorta.

Pimafukort pārdod aptiekās, uzrādot ārsta recepti.

Instrukcijas uzglabāšanas Pimafukortu

Krēms un ziede Pimafukorta uzglabā temperatūrā +25 ° C.

Uzglabāšanas laiks krēms - 3 gadi, ziedes - 5 gadi.

Яндекс.Метрика