Pimidel

 Pimidel kapsulas

Pimidel - antibiotikas lieto uroloģijā.

Farmakoloģiskās iedarbības Pimidelya

Pimidel pieder grupai hinolonu, tas kavē to augšanu Proteus, Klebsiella, E. coli, Staphylococcus, Pseudomonas aeruginosa, izraisītājvielas meningīta un Neisseria gonorrhoeae (baktērija Neisseria).

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - pipemidic skābes.

Produkta veids

Zāļu atbrīvošanās kapsulas.

Analogi Pimidelya: Pipem, Pipegal, Vero Pipemidin, Palin, pipemidic skābes, Uropimid, Pipelin, Urotraktin. Ietekmējošie visiem šiem medikamentiem - pipemidic skābi.

Indikācijas Pimidelya

Pimidel atbilstoši noteiktajiem cistīts, prostatīts, pielonefrīts, uretrīts radīto uzņēmīgo pipemidic skābes baktērijas norādījumiem.

Ir labas atsauksmes par Pimidele izmanto, lai novērstu infekcijas ar endoskopiju, katetrizācijas, citas instrumentālās procedūras.

Instrukcijas Pimidelya: kā izmantot

Pimidel pieaugušajiem ievadīšanas dienas deva ir 4 tabletēm dienā. Lietot zāles pirms ēšanas.

Ja slimība, ko izraisa staph infekcija starp abām metodēm Pimidelya jābūt vismaz 8 stundas.

Ja ārstēšana izrādās neefektīva, deva ārsts ieteica var palielināt un ņemt 8 kapsulas dienā.

Terapija vairumā gadījumu ilgst 10 dienas, bet reizēm pagarināt ārstēšanu.

Prostatīts ārstēšana var ilgt 6-8 nedēļas, un, ja pacientam ir novirze nierēm - 3-6 nedēļas.

Pacientiem, kuri saņem nepārtrauktu terapiju vajadzētu regulāri ziedot asinis analīzei, lai pārbaudītu funkciju nieres, aknas.

Blakusparādības Pimidelya

 Pimidel 20

Pimidel un analogi zāles var izraisīt caureju, vājums, galvassāpes, redzes traucējumi, slikta dūša, depresija, psihoze, sāpes vai vājums muskuļos, reibonis, krampji, halucinācijas, nātrene, fotosensitivitāte ādas.

Ir atsauksmes par Pimidele apliecina, ka narkotiku pacientiem ar traucētu glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes var izraisīt hemolītisko anēmiju.

Kontrindikācijas

Pimidel neņem bērnu, grūtnieču vai ar krūti barojošām mātēm, pacientiem ar nieru darbības traucējumiem, kas ir indekss kreatinīna klīrenss mazāks par 60 ml minūtē.

Instrukciju Pimidel arī norādīja, ka narkotiku lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar bojājumiem, nervu sistēmas organiska rakstura, paaugstināta jutība pret pipemidic skābi, ar anūriju un oligūrija.

Ārstēšanas piezīmi, ka narkotikas palielina koncentrāciju kofeīna un teofilīna asinīs laikā.

Ar aprūpi izrakstīt medikamentus epilepsijas pacientiem, kas vecāki par 70 gadiem, pacientiem, kuri iepriekš tika diagnosticēta ar smadzeņu asiņošana, smadzeņu asinsvadu spazmas vai smadzeņu asinsrites traucējumi, krampji

Pacientiem ārstēšanas laikā nevar iziet procedūru kvartsevaniya. Tām arī būt mazāk tiešas saules gaismas.

Яндекс.Метрика