Piperazīna

 Piperazīna 0 5 g

Piperazīna - worming medikamentus.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku rīcības rēķina aktīvās vielas piperazīna adipāta, kas paralizē nematode tārpi ar efektivitāti apmēram 95%. Atkārtota pieteikums piperazīns tās efektivitāte ir 100%.

Produkta veids

Piperazīna tabletes un risinājumu - zāļu forma lietošanai pediatrijā.

Indikācijas Piperazine

Zāles ir parakstītas enterobioze - pinworm infekcijām un askaridoze - Ascaris infekciju.

Atsevišķi tiek norādīts, ka grūtniecības laikā tikai piperazīns attārpošanas līdzeklis apstiprināta sievietēm šajā periodā.

Māsu sievietes kad inficētās spalīši vai cērmes var arī veikt tikai piperazīna adipāts.

Instrukcijas piperazīna: kā izmantot

Kad askaridoze pieaugušiem pacientiem veikt 1, 5-2 g no narkotikām, ņemot vērā, ka pieļaujamo dienas devu - 3-4 g

Piperazīna devā 1, 5-2 grami dot bērniem 13-15 L.; 1-2 grami - 9-12 l;. 0, 75-1, 5 grami - 6-8 l;. 0, 5-1 grami - 4-5 l;. 0, 3-0, 6 grami - 2-3 g;. 0, 2-0, 4 grami - bērni vecumā līdz vienam gadam.

Par attīrīšanas askaridoze ņemt piperazīna uz 2 dienām divās ikdienas vienu stundu pirms ēšanas.

Kad enterobioze lietot zāles ar tādu pašu devu, bet ilgāk - 5 dienu laikā. Tajā pašā laikā, lai atbrīvotos no spalīši ir nepieciešams iziet kursu 1-3, starp kurām tiek veikti iknedēļas pārtraukumi.

Jo zāles ir paralizēt tikai tārpi un nodrošina to iznīcināšanu, lai novērstu saindēšanos no to sadalīšanās produkti, jāutilizē helmintu no taisnās zarnas, izmantojot klizmu. Klizma šķīdums sagatavots 200-600 ml ūdens un sodas. 100 ml ūdens ir 0, 25 tējkarote cepamais soda.

Kad jūs nodot klizmu askaridoze pēc ārstēšanas, un pie enterobioze - starp kursiem katru nedēļu pārtraukuma laikā.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība piperazīna helminthiasis pārvalda tādā pašā veidā, bet ārsta konsultācija ir nepieciešama.

Worming ārstēšana, kas tiek veikta ar palīdzību piperazīna, nav nepieciešama diētas vai, ņemot caurejas (izņemot gadījumus, kad pacients cieš no aizcietējumiem).

Ilgtermiņā laikā ārstēšana enterobiasis vajadzētu stingri ievērot noteikumus ikdienas higiēnu.

Pozitīvas atsauksmes par piperazīna apstiprina, ka narkotiku devām un ievērošana noteiktajām medicīnas ieteikumiem var lietot uz ambulatoro pamata.

Blakus efekti

 Piperazīna tabletes

Piperazīna var izraisīt galvassāpes, sāpes vēderā, slikta dūša.

Ir atsauksmes par piperazīna veikt savus pacientus ar nieru mazspēju: tie var rasties trīce, halucinācijas, muskuļu vājums, redzes un koordinācijas, eiforija.

Sakarā ar pārdozēšana var notikt nozīmē trīce, muskuļu vājums. Lai novērstu sekas saindēšanās nomazgā kuņģī, veikt sāļas caureju un adsorbētājus. Ja nepieciešams, veikt skābekļa terapija, asins pārliešana. Ja, pateicoties pārdozēšanas ir dažādas neiroloģisku novirzes, pacients ievada tiamīna.

Kontrindikācijas

Piperazīna saskaņā ar instrukcijām ir kontrindicēta pacientiem ar bojājumiem centrālās nervu sistēmas organiska rakstura, hronisku nieru mazspēju, ar paaugstinātu jutību.

Iecelšanā narkotiku jāņem vērā, ka tas palielina blakusparādības CNS.

Яндекс.Метрика