Pipolfen

 Pipolfen dražejas

Pipolfen - zāles, ko lieto, lai mazinātu alerģijas simptomus.

Farmakoloģiskā darbība

Prometazīna - aktīvā viela zāles ir antihistamīna aktivitāte, novērš rašanos nieze un nātrene, bieži kopā ar alerģiskām slimībām, žūst gļotādām mutes un deguna.

Pipolfen ir arī pretvemšanas, nomierinošs, hipnotisks, antipsihotisku efektu.

Terapeitiskais efekts pipolfen attīstās pa 15-60 minūtēm. saņemot tabletes vai tabletes; narkotiku kad intramuskulāri - 20 minūtes; IV - 3-5 minūtes. Efekts no narkotiku uzglabā 7-12 stundām.

Produkta veids

Pipolphenum ražots kā tabletes, tabletes, šķīduma intramuskulārai, intravenozai lietošanai.

Indikācijas pipolfen

Pipolfen Apmācības paredzēta šādām alerģiskām slimībām: ekzēma, nieze dermatozes, izsitumi, seruma slimība, eksudatīva diatēzi, angioedēma, zāļu izraisīti izsitumi, anafilaktiskais šoks, siena drudzis, kukaiņu kodumi, astmas.

Efektīva narkotiku pētījumu kuņģa sekrēciju - uzņemšanas pipolfen izvairās komplikācijas sakarā ar histamīna izmantošanu kā stimulators sekrēciju.

Kad anestēzija zāles lieto sedāciju.

In neiroloģijas pipolfen paredzētais migrēnas un kinetosis sindromu (kustības slimības), encefalīta, horeju un citas slimības, centrālās nervu sistēmas, kas ir saistīta ar pastiprinātu asinsvadu caurlaidību.

Turklāt pipolfen ietver vispārējo attieksmi alkohola delīrijs, psihoze, Menjēra sindroms, neirozes, trijzaru neiralģijas.

In pediatrijas medicīnu paredzētais eksudatīvu diatēzi zīdaiņiem, astmas bronhīts, ekzēma, viltus krustiem, seruma slimības, alerģisku dermatītu.

Instrukcijas pipolfen: kā izmantot

 Pipolfen risinājums

Intramuskulāri pieaugušajiem Pipolphenum 25 mg dienā. Saskaņā ar liecību par narkotiku var ievadīt biežāk - ik pēc 4-6 stundām.

Ārstēšanai no narkotiku alerģisko slimību ievadīts devās no 25 mg. Ņemt to 1-2 reizes dienā.

Ārstēšanai, novēršanai nelabums un vemšana ar Pipolphenum instrukcijas ievadāms devā 25 mg. Šīs zāles var ievadīt intramuskulāri vai iekšķīgi.

Ārstēšanai kinetosis ņemot 50 mg dienā divās devās. Pirmo reizi pipolfen veikt pusstundu vai stundu pirms brauciena un atkal - pēc 8-12 stundām.

Pieļaujamā dienas deva narkotiku - 150 mg.

Ķirurģija kā nomierinošs, gatavojoties ķirurģijas pipolfen administrēto muskulī, lieto iekšķīgi uz nakti - 25-50 mg.

. Gatavojoties operācijas 2, 5 stundas pacients pirms tas tiek ieviests muskulī 50 mg līdzekļiem - kopā ar lytic kokteili.

Bērniem no 2 mēnešiem līdz 6 gadiem pipolfen ievadīt 3-5 reizes dienā, intramuskulāri. Aprēķiniet devu narkotiku masas - 0 5-1 mg / kg. Ja lieta ir smaga, Jūsu bērns var ievadīt 1-2 mg / kg.

Bērni 6-14 litri. aģents tiek ievadīts devā 75-100 mg dienā. Ņemt to par 4 reizes dienā.

Tā kā tabletes un tabletes pipolfen ne sadalīt bērniem līdz 6 litriem. ieteicams tikai intramuskulāras vai intravenozas narkotiku.

Blakus efekti

Pipolfen var izraisīt miegainību, nemiers, dezorientācija, neskaidra redze, biežāka lēkmēm bērniem, tahikardija, pazemināta spiediena, bradikardija, slikta dūša, aizcietējums, trombocitopēnija, agranulocitoze, leikopēnija, ādas izsitumi, troksnis ausīs, nātrene, fotosensitivitāte, dermatīts, sāpīgi urinēšana, pastiprināta svīšana.

Kontrindikācijas

Pipolfen lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts slēgta kakta glaukomas, miega apnojas sindroms (elpošanas apstāšanās), saindēšanās ar alkoholu vai saindēšanās ar opioīdu pretsāpju un opiātiem, koma, epizodisku vemšanas bērns, kuru izcelsme ir nokārtots.

Grūtnieces, ar krūti barojošām mātēm pipolfen kontrindicēta.

Bērniem līdz diviem mēnešiem, zāles nedrīkst ievadīt intramuskulāri vai intravenozi, un bērniem līdz 6 litriem. - Sniegt tabletes vai dražejas serdes.

Tāpat nav noteikt pipolfen ja konstatēta pastiprināta jutība pret prometazīna, citiem atvasinājumiem fenotiazīna.

Piesardzības pasākumi, kas veikti pipolfen vecākiem pacientiem un tiem, kuri cieš no elpošanas ceļu slimību akūtā vai hroniskā formā, atvērtā kakta glaukomas, traucējumiem, aknu, kaulu smadzenes, nieres, sirds un asinsvadu slimības, epilepsiju, noslieci uz urīna aizturi, Reino sindroms, prostatas hipertrofiju.

Jūs nevarat lietot zāles vienlaikus ar MAO inhibitoriem un divas nedēļas pēc tam, kad saņemts pēdējais. Tas ir pretrunā arī ar narkotiku alkoholu.

Яндекс.Метрика