Plaquenil

 Plaquenil - sagatavošana padarot imūnsupresīvu efektu
 Plaquenil - imūnsupresants lieto malārijas ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Plaquenil samazina iekaisumu, nomāc malārijas parazītu, ir spēcīga imūnsupresīvu efektu (nomāc aktivitāti imūnsistēmu).

Aktīvā viela narkotikas - hidroksihlorokvīnu.

Produkta veids

Tabletes.

Analogus Plaquenil - Immard narkotikas un hidroksihlorokvīnu.

Indikācijas Plaquenil

Plaquenil saskaņā ar instrukciju noteiktajā mazuļus un parasto reimatoīdo artrītu, sistēmisku, diskveida sarkano vilkēdi.

Ir atsauksmes par plaquenil veiksmīgi izmanto ārstēšanai un profilaksei akūtu uzbrukumiem malārijas, izprovocēja piemēram celmiem Plasmodium: vivax, malariae, ovale, falciparum.

Analogus Plaquenil parakstītas pašiem indikācijām.

Plaquenil rokasgrāmata: kā izmantot

 Plaquenil tabletes
 Plaquenil ieteicams dzert 200 ml piena vai ņemot maltītes.

Reimatoīdā artrīta, pieaugušo, tai skaitā narkotiku Gados vecāki pacienti ir ievadāms devā 6, 5 mg / kg, savukārt aprēķinā neņem reāls un ideālo svaru. Maksimālā pieļaujamā deva - 400 mg dienā.

Bērni dod Plaquenil arī cer devu pēc svara - 6, 5 mg uz vienu kilogramu, bet jāņem vērā, ka bērni, kas sver mazāk nekā 31 kg, nav iespējams dot vairāk nekā 200 mg.

Artrīts var kombinēt ar Plaquenil salicilātus nesteroidami, kortikosteroīdi, metotreksātu, un to devas var samazināt: kortizons devu var samazināt līdz 5-15 mg; hidrokortizona devu - 5-10 mg; triamcinolona vai metilprednizolons - 2,1 mg; deksametazons - 0, 3-0, 5 mg; prednizona un prednizolona - 1-2 mg.

Kad lupus pieaugušie Plaquenil 400 mg dienā. Daudzveidība pieteikumu instrumenti - 1-2 reizes dienā.

Lai novērstu akūtu uzbrukumiem malārijas, kas rodas slimībām, ko izraisa celmi Plasmodium malariae vai falciparum, narkotiku noteikts devā 400 mg. Lietot medikamentus katru nedēļu, vēlams tajās pašās nedēļas dienās.

Bērni ar malāriju Plaquenil ievadāms devā 6, 5 mg / kg, bet tajā pašā laikā jāņem vērā, ka bērnu deva nedrīkst pārsniegt pieaugušo.

Novēršana malārijas sāk divas nedēļas pirms stāšanās valstī, tiek uzskatīts endēmiska zona. Ja tas nav iespējams, pieaugušo izrakstīt dubultu devu Plaquenil slodzes - 800 mg. Pakalpojumi šajā gadījumā dod izārstēt likme 12, 9 mg / kg. Veikt ikdienas devas divos posmos ar intervālu 6 stundas. Pēc aiziešanas teritoriju ar paaugstinātu risku saslimt ar malāriju novēršanu jāturpina vēl uz diviem mēnešiem.

Ja jūs sākat akūtas lēkmes malārija, pieaugušie dot 800 mg Plaquenil, 6-8 stundas - 400 mg, un 400 mg narkotiku - par tuvāko divu dienu laikā.

Ir labas atsauksmes par plaquenil pacientu laikā akūtas malārijas lēkme ārstēti dzelzsbetona viena deva ir 800 mg.

Bērni ar akūtu lēkmi malārija ir Plaquenil 32 mg uz kilogramu ķermeņa svara nekā trīs dienas.

Blakusparādības Plaquenil

Plaquenil un analogi medikamenti var izraisīt neyromiopatiyu un miopātiju, galvassāpes, psihoze, krampjus, emocionālā nestabilitāte, psihoze, dzirdes zudums, traucējumus izmitināšanu, neskaidra vai radzenes tūska, troksnis ausīs, retinopātija, neskaidra redze, keratopātija, atrofiju redzes nervu, AV bloks , miokarda hipertrofija, apetītes zudums, aplastiskā vai hemolītisko anēmiju, aknu darbības traucējumi, vemšana, neitropēnija, izsitumi uz ādas, sāpes vēderā.

Ir atsauksmes par plaquenil no ņemot viņa pacienti sūdzas par zāļu izraisītu alopēcija, pigmentācijas traucējumi ādas, nieze, psoriāzes, pieauga fotosensitivitātes ādas.

Ja to izmanto nepareizi, Plaquenil pārdozēšanas un blakusparādības var pastiprināties. Tas ir īpaši bīstamas lieko devas bērniem - var izraisīt nāvi 1-2 g medikamentiem. Ārstēt hidroksihlorohīns saindēšanās kuņģa skalošana, aktivētās ogles, amonija hlorīdu, kas veic urīna izvadi.

Kontrindikācijas

Plaquenil saskaņā ar instrukciju ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret hidroksihlorhinīnu laktējošām un grūtniecēm.

Babies ilgstoša terapija ir kontrindicēta plaquenil un analogiem medikamentiem, jo ​​to aktīvā viela ir tendence uzkrāties organismā.

Uzraudzībā būtu jāņem Plaquenil pacientus ar retinopātiju, cieš apspiešanas asinsradi kaulu smadzenēs, psihozi, psoriāze, porfīrija, nieru vai aknu mazspēja, hepatīts, trūkst glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes.

Яндекс.Метрика