Platifillin

 Platifillin risinājums

Platifillin - farmakoloģiskie aģenti no grupas M-antiholīnerģiskus, ir spazmolītiskais un viegla nomierinoša iedarbība.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar izdotajām Platifillin norādījumiem ampulas kā risinājumu parenterālai ievadīšanai. 1. ml ampulas 1 0 2% narkotiku (2 mg platifillina un ūdens injekcijām).

Ārēji Platifillin ir bezkrāsains, bez smaržas, dzidrs šķidrums.

Tā ražo narkotikas 10 ampulām kartona kastē, un Lietošanas instrukcijā, ampulas nazi vai Lancet. Ja iepakojums ampulas punktiem vai gredzeni sekciju, ampula nazis nevar iekļaut.

Farmakoloģiskās iedarbības platifillin

Saskaņā ar instrukcijām Platifillin ir blokators M-holīnerģiskajiem receptoriem, un ir spazmolītiskais efektu gludās muskulatūras gremošanas trakta un bronhu, un ir maz sedatīva (nomierinoša) darbība. Šīs zāles samazina sekrēciju bronhu, siekalu, asaru dziedzeru un sviedru dziedzeri. Turklāt, Platifillin iespēja paplašināt skolēnu un izraisīt vieglu paralīzi izmitināšanu. Šīs zāles var palielināt acs iekšējo spiedienu.

Indikācijas

Indikācijas platifillin ir šādi nosacījumi:

 • krampji gremošanas sistēmas (aknu kolikas, zarnu diskinēzija, žultsceļu diskinēzija);
 • visaptveroša ārstēšana kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
 • nieru kolikas;
 • bronhu spazmas pacientiem ar elpošanas sistēmas slimībām (piemēram, adjuvantai terapijai).

Kontrindikācijas platifillin

Šīs zāles ir diezgan plašā kontrindikācijas, tāpēc tā lietošana bez ārsta receptes ir nepieņemama. Platifillin kontrindicēts lietošanai ar šādiem nosacījumiem:

 • paaugstināta jutība pret platifillin;
 • kakta glaukomu;
 • izteikta ateroskleroze, hroniska sirds mazspēja, II-III pakāpe;
 • sirds aritmijas, tahikardija;
 • labdabīga prostatas hiperplāzija;
 • pazīmes nieru / aknu mazspēja;
 • diafragmas trūce ar simptomiem refluksa ezofagītu;
 • atony zarnu;
 • kuņģa-zarnu trakta asiņošana;
 • čūlainais kolīts;
 • veciem cilvēkiem vecuma.

Jums vajadzētu rūpīgi izsvērt pierādījumus platifillin grūtniecības un zīdīšanas laikā, koronārās sirds slimības, mitrālā vārstuļa stenoze, hipertensijas, hipertireoze, gremošanas sistēmas slimības ar simptomiem obstrukciju laikā (vārtnieka stenozi, kuņģa, barības vada ahalāzija, un citi.), Paaugstināta ķermeņa temperatūra, vecums 40 gadi (pastāv risks nediagnosticēta glaukomu). Tāpat jāievēro piesardzība ar šo narkotiku pacientiem ar čūlaino kolītu, myasthenia gravis, urīna aizture vēsturi, hroniskas plaušu slimības, Dauna sindroms, cerebrālā trieka, un pacientiem ar agrā bērnībā.

Dozēšanas un administrēšana

 Platifillin ampula

Saskaņā ar instrukcijām Patifillin var ievadīt zemādā, intramuskulāri.

Lai atvieglotu akūtas sāpes vēderā, ko izraisa aknu vai nieru kolikas, kā arī peptiskas čūlas slimības, ieteicams injicēt narkotiku subkutāni 2,1 ml (2,4 mg) 2-3 reizes diennaktī. Ārstēšanas kurss var būt līdz pat 10 dienām. Maksimālā dienas deva pieaugušajam - 30 mg (15 ml zāļu), viena deva nedrīkst pārsniegt 10 mg (5 ml).

Bērniem Platifillin piemēro šādas devas:

 • līdz 1 gadam - vienu devu 0, 035 mg / kg, maksimālā dienā - 0, 07 mg / kg;
 • 1-5 gadi - viena deva 0, 03 mg / kg, maksimālā dienā 0, 06 mg / kg;
 • 6-10 gadu - viena deva 0, 025 mg / kg, maksimālā dienā 0, 05 mg / kg;
 • 11-14 gadi - 0, 02 mg / kg, maksimālā dienas deva šai vecumā 0, 04 mg / kg.

Blakusparādības platifillin

Saskaņā ar instrukcijām Platifillin var izraisīt blakusparādības, piemēram, sausa mute, pazemināts asinsspiediens, tahikardija (paātrināta sirdsdarbība), reibonis, galvassāpes, krampji, urīna aizture, plaušu Atelektāze. In viedoklis Platifillin reti izraisa blakusparādības jaunākiem pacientiem, pārsvarā blakusparādības var rasties gados vecākiem pacientiem ar smagu somatisko patoloģiju.

Pārdozēt

In pārdozēšanas platifillin var attīstīties paralītisks ileuss, urīna aizture notiek (pacientiem ar labdabīgu prostatas hiperplāziju), paralīze naktsmītnes, paaugstināts acs iekšējais spiediens, sausās gļotādām mutē, rīšanas traucējumi, midriāze (skolēns dilatācija līdz izzušanas varavīksnenes), trīce, krampji , drudzis, uzbudinājums / inhibīcija nervu sistēmas ietekme uz elpošanas centru nomācošo aktivitāti vazomotoros centra.

Pārdozēšanas ārstēšanai tiek samazināts līdz izmantošanai piespiedu diurēze, administrācijas holinostimulyatorov un pretholīnesterāzes narkotikām. Kad temperatūra ķermeņa ieteicams pretdrudža zāles, slapjš noslaukot. Kad satraukti pacientam parāda par intravenozu nātrija tiopentāla ieviešanu. Ja midriāze būtu pilēt acu pilieni Phvsosticrmine, Pilokarpīns, phosphacol.

Mijiedarbība platifillin ar citām zālēm

Ir zināms, ka no platifillin lietošana ar fenobarbitāla, magnija sulfātu un hlorīdu etaminalom uzlabo to hipnotisks un nomierinošs efekts.

Vienlaicīga lietošana ar citām m-holinoblokatorami, haloperidols, fenotiazīniem, MAO inhibitoriem, tricikliskajiem antidepresantiem un daži antihistamīni palielina blakusparādību risku.

Pretholīnesterāzes narkotikas ir antagonisti platifillin.

Ir zināms, ka morfīns kombinācijā ar narkotiku uzlabo inhibējoša iedarbība uz sirds - asinsvadu sistēmu.

Pretsāpju, nomierinošie ar platifillin palielināt spazmolītiskais efektu.

Kad asinsvadu spazmas Platifillin labs lietošana kombinācijā ar antihipertensīviem medikamentiem un nomierinoši līdzekļi.

Brīdinājumi

Ārstēšanas platifillin laikā, atsauksmes ir nepieciešams atturēties no transportlīdzekļu vadīšanas mehāniskos transportlīdzekļus un citus darbus, kas prasa uzmanību.

Яндекс.Метрика