Poliglyukin

 Poliglyukin kā šķīdums infūzijām
 Poliglyukin - plazmozameshchath nozīmē.

Farmakoloģiskā darbība

Poliglyukin - šī anti-shock zāles, asins aizstājēju, piešķirot jums asins tilpums, lai novērstu pielipšanu eritrocītu, trombocītu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - dextran.

Produkta veids

Poliglyukin ražots veidā šķīduma pagatavošanai.

Indikācijas polyglukin

Amata nozīmē uzlabot mikrocirkulāciju un hemorheology, samazinātu iespējamību trombozes, ārstējot nosacījumus, kas saistīti paaugstināts asins viskozitāti, un stabilizēt venozo un arteriālo asinsriti, sekas ārstēšanai išēmisku insultu.

Turklāt zāles lieto, lai novērstu šoku, kas izstrādāta pēc traumas, saindēšanās, sepse, ārpusdzemdes grūtniecību, apdegumus, operācijas vai masveida asins zudumu.

Poliglyukin var pievienot pie perfūzijas šķidrums tiek izmantots un sirdsdarbības apvedceļa.

Instrukcijas polyglukin: kā izmantot

 Anti-shock narkotiku Poliglyukin
 Ar visām indikācijām lietošanai Poliglyukin ievadīts intravenozi, un, kad liela asiņošana - iekšienē.

Lai novērstu šoks Poliglyukin iepazīstināja strūklu, ar vienu infūzijas 400-1200 ml narkotika ir nepieciešams. Pēc spiediena pacientu atgriežas normālā, zāles ievada viņam notecina.

Ja pacients ir asins zudums ir lielāks par 500 ml, un hemoglobīna bija ievērojami samazinājies, to polyglukin apvienojumā ar asins pārliešanu ieviešanu.

Lai operācijas laikā novērstu attīstību šoku zāles ievada pilēšanas. Ja spiediens ir samazināts, pārvietojas uz bolus. Ja spiediens samazinās strauji, asins aizstājēju tiek ieviesta artērijā - 400 ml.

Ārstēšanai šoks, kas izstrādāts no apdegums-in, pirmajā dienā tiek ievadīta 2-3 l poliglyukina spēkā otrajā dienā - 1, 5 litri sagatavošanā.

Mazuļi pie 1.dienas ievada 40-50 ml uz kilogramu ķermeņa masas, nākamajā dienā - 30 ml.

Ar dziļu un plašu apdegumu Poliglyukin ievadīt vienlaikus ar gamma-globulīnu vai albumīna. Ar apdegumi, kas aptver vairāk nekā 40% no ķermeņa virsmas, no narkotiku ieviešana ir apvienota ar asins pārliešanu.

Blakusparādības polyglukin

Ir atsauksmes par polyglukin, kas izraisa niezi un ādas apsārtums, angioneirotiska tūska.

Lai novērstu attīstību alerģiskas reakcijas agrīnās polyglukin infūzijas pēc administrēšana 40 pilieniem veikt pārtraukumu trīs minūtes pēc labklājību pacientam. Narkotiku ieviešana jāpārtrauc, ja pacientam parādās sāpes, drudzis, āda kļūst zila, tas sūdzas par spiedoša sajūta krūšu kurvī, elpas trūkums. Pēc pārtraukšana narkotikas ievada pacientam, kalcija hlorīds, glikoze, dot antihistamīnus un sirds medikamentus.

Kontrindikācijas

Poliglyukin apmācības ir kontrindicēta sirds un asinsvadu mazspēja, iekšējas asiņošanas, palielināts intrakraniālais spiediens, hemorāģisko insultu, trombocitopēnija, Anūrija, nieru slimību, smagu dehidratāciju.

Яндекс.Метрика