Polizhinaks

 Polizhinaks kapsulas

Polizhinaks - farmakoloģiskā kombinētā antibakteriāla narkotika maksts lietošanai.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Polizhinaks nāk kā maksts kapsulu. Šīs zāles ir kombinācija neomicīnu un polimiksīnu B. Nistatīns

In 1 kapsula satur 35,000 SV Polizhinaks neomicīna sulfātu, 35000 SV polimiksīna B sulfātu un Nistatīns 100000 SV. Bez produkta satur palīgvielas - tefoz 63, hidrogenēti sojas eļļa, dimethicone 1000, želatīnu, glicerīnu.

Ārēji Polygynax ir ovālas mīkstās kapsulas gaiši dzeltens, kas satur viendabīgu ūdeņains masu. Iekšējie saturs kapsulu iedegumu.

Ražoti Polizhinaks 6 kapsulas kontūriepakojumā. Iepakojums satur 1 vai 2 blistera aģents.

Farmakoloģiskās iedarbības Polizhinaks

Saskaņā ar instrukcijām Polizhinaks ir antibakteriāla, pretsēnīšu un baktericīda iedarbība. Nistatīns ir fungicīda aktivitāte (aktīva pret sēnītēm ģints Candida). Neomicīns un polimiksīna B akts pret daudziem gram-pozitīviem un gram-negatīvo mikroorganismu. Tiek atzīmēts, ka anaerobās streptokoki un nav jutīgi pret narkotikām.

Papildus šīm ietekmēm Polizhinaks pat uzlabo trofiskām (barošanās) no maksts gļotādas.

Pēc ieviešanas narkotikas tiek vienmērīgi sadalīti pa sienām maksts, un ir baktericīda un fungicīda iedarbība. Saskaņā ar instrukcijām Polizhinaks praktiski nav iekļāvušās sistēmiskā cirkulācijā.

Indikācijas

Polizhinaks ieteicams, lai ārstētu šādus infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanai:

  • vaginīts (sēnīšu, nespecifisks, jaukta);
  • vulvovaginītu;
  • cervicovaginitis.

Arī šīs zāles lieto, lai novērstu inficēšanos pirms ginekoloģisko intervencēm:

  • diathermocoagulation kakla eroziju;
  • histeroskopija;
  • diagnostikas kiretāžu;
  • pirms piegādes.

Kontrindikācijas Polizhinaks

 Polizhinaks narkotiku

Šo narkotiku lietošana ir kontrindicēta laikā I trimestra laikā, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret sastāvdaļām Polizhinaks.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Saskaņā ar instrukcijām Polizhinaks var izmantot II laikā un III grūtniecības trimestris, ja potenciālie ieguvumi narkotiku lielāks nekā risks auglim. Zīdīšanas laikā nav ieteicams lietot Polizhinaks. Ja ir nepieciešamība iecelšanu narkotiku, barošana ar krūti ārstēšanas laikā jāpārtrauc.

Dozēšanas un Polizhinaks

Šis produkts ir paredzēts intravaginālai pārvaldē. Kapsula injicē dziļi makstī pirms gulētiešanas guļus (1 dienā). No profilakses līdz Polizhinaks administratīvi 6 dienas. Ārstējot vaginīts un vaginīta terapijas kursa ir 12 dienas. Kā uzskata Polizhinaks tas sāk iedarboties ar terapeitisko efektu jau pēc 2-4 dienu laikā no uzsākšanas izmantošanu.

Ja sieviete ir aizmirsis ievadīt Polizhinaks vienu vai vairākas reizes, tas ir ieteicams, lai atsāktu izmantot narkotiku normālā devu.

Blakusefekts

Kā uzskata Polizhinaks reti izraisa blakusparādības formā dedzināšana, nieze, kairinājums. Ļoti reti alerģiskas reakcijas (alerģija ekzēma). Ilgstoša lietošana var rasties Polizhinaks blaknēm, kas ir tipiski aminoglikozīdiem.

Jebkurā gadījumā, ja trauksmes simptomiem, meklēt medicīnisko palīdzību.

Pārdozēšanas Polizhinaks

Nav ziņots par pārdozēšanas šīs narkotikas.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā Polygynax instrukcijas nedrīkst lietot kopā ar spermicidal līdzekļiem, jo ​​tie var samazināt aktivitāti narkotiku.

Brīdinājumi

Pirms ārstēšanas Polizhinaks vispirms jāņem uztriepes no maksts un veikt bakterioloģisko analīzi. Ieteicams ierobežot noteikumus šīs narkotikas lietošanas, lai novērstu veidošanos pretestību tās sastāvdaļām antibakteriālas sastāvdaļas.

Яндекс.Метрика