Poludan

Poludan - zāles, kas, no grupas imunitātes, ārstējot vīrusu slimību acs.  Poludan - attieksme pret gripu

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Poludan pieejama kā liofilizāts šķīduma. Aktīvās vielas - kālija poliriboadenilat (0, 1 mg), un kālija poliribouridilat (0, 107 mg). Ietver arī atbalstu sastāvdaļas (nātrija hidrogenfosfâta, kālijs dihydrogenphosphate, nātrija hlorīdu).

Ārēji Poludan baltu lyophilizate.

Ražoti narkotikas 1 ml ampulās vai flakoni pa 5 ml. Kastītes 10 ampulas vai flakoni, kā arī lietošanas instrukcijai. Iepakojums ar ampulas ampulas likt nazi vai Lancet.

Farmakoloģiskās iedarbības Poludan

Saskaņā ar instrukcijām Poludan ir imūnstimulējošā ietekme. Šis medikaments ir komplekss biosintēzes poliribonukleinovym, tā paaugstina sintēzi endogēnā interferonu.

Poludan ir pretvīrusu un imūnmodulējošu iedarbību, palielina aktivitāti imūnās šūnas. Subconjunctival injekcija narkotiku palielina ražošanas interferona asaru šķidruma un asins serumā.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Poludan ārstēšanai ieteikto vīrusu acu slimību ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem, piemēram:

  • herpes keratokonjunktivītu;
  • adenovīrusu keratokonjunktivītu;
  • keratīts un keratoiridotsiklit;
  • stromas keratīts, iridociklīts;
  • limfadenopātija;
  • redzes nerva neirīts.

Kontrindikācijas Poludan

Narkotiku ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret tā sastāvdaļām.

Ievads Poludan neiesaka keratouveitis čūlas radzeni (priekšējās virsmas) un konjunktivīta ar klātbūtni patogēno organismu kultūraugu konjunktīvas. Zāles nedrīkst ievadīt infekcijām no deguna blakusdobumu (sinusīts, sinusīts, uc) un zobiem.

Instrukcijas Poludan: Devas un lietošana

Saskaņā ar instrukcijām Poludan ieviesta subkonyunktivalno, periokulāru un uz priekšējās kameras acs.

Pre-zāles var izšķīdināt 1 ml sterila ūdens injekcijām vai tādā pašā apjomā no 0, 5% novokaīns risinājumu. Poludan injicē zem konjunktīvas dienā vai dienā, 1 reizi dienā. Ārstēšanas ilgums ir 5-20 dienas (nosaka individuāli katram pacientam).

Bērni ievadiet ieteicams Poludan subkonyunktivalno līdz 0, 25 ml dienā. Ārstēšanas ilgums ir 8-10 dienas.

Ja herpes keratoiridotsiklite (endotēlija veidlapa) Poludan šķīdums jāievada atbilstoši instrukcijas priekšējās kameras acs, izmantojot tuberkulīna šļirci operāciju zālē. No inžekcijas narkotiku apjoms - 0, 3-0, 6 ml, zāles ievada divas reizes nedēļā kursu prasa 3-5 injekcijas.

Kad herpes limfadenopātija, uveīts, redzes nerva iekaisums norādījumiem jāievieš Poludan periokulāru (retrobulbarno, parabulbarno) 1 ml, 1 reizi 2 dienās (pre-liofilizāts izšķīdina 1 ml ūdens vai šķīdumu novokaīnu 0, 5%).

Attiecībā uz svaigu herpes zoster izsitumi uz sejas, un, kamēr herpes bojājumiem radzeni, veikt zemādas injekciju narkotiku. Šajā flakonā 2 izšķīdina 10-20 ml novokaīnu (0, 5%) un tiek dota zemādas injekcijas herpes pūslīši laikā. Procedūra tiek veikta vienā dienā. Šāda izmantošana Poludan, atsauksmes, efektīvi mazina sāpes un veicina ātru sadzīšanu. Gaitā 3-6 ārstēšanas ir nepieciešama.  Poludan liofilizēts pulveris acu pilienus

Blakusparādības Poludan

Kā uzskata Poludan reti izraisa alerģiskas reakcijas. Kad Subconjunctival injekcija narkotikas var parādīties neliels pietūkums jomā apakšējā plakstiņa un konjunktīvas asinsvadu injekcijas pasliktinās. Ja Poludan injicē priekšējās kameras acs, tas ir iespējams, pārejoša intraokulārā spiediena un parādīšanās petehiālas asiņošanu, kas priekšējās kameras acs.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav ieteicams lietot kopā ar enzīmu Poludan medikamentiem, jo ​​tie veicina iznīcināšanu endogēno interferonu, un tādējādi samazināt efektivitāti narkotiku.

Saskaņā ar instrukcijām Poludan arī ar antibakteriālo un pretvīrusu zālēm.

Īpaši izstrādāta lietošanas Poludan

Blakusparādības, kas rodas, ja to lieto Poludan, atsauksmes, ir īstermiņa pārejošas un izzūd pēc atcelšanas no narkotiku 1-3 dienu laikā.

Яндекс.Метрика