Polydex

 Polydex pilieni

Polydex (Polydexa) - farmakoloģiskā kombinācija narkotiku ārstēšanai vidusauss iekaisumu.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Polydex nāk kā ausu pilienu. Narkotika ir kombinācija kortikosteroīdu (deksametazons) un antibakteriālo līdzekļu (aminoglikozīdiem - neomicīnu un cikliskais polipeptīdu - polimiksīna B).

100 ml Polydex ietver: neomicīnu sulfāts 1 g (650000ME), polimiksīna B 1000000 IU, deksametazona nātrija metasulfobenzoata 0, 1, turklāt galvenās sastāvdaļas narkotiku iekļaut palīgvielām (citronskābe, tiomersālu, makrogols, polisorbāts, attīrīts ūdens 1 N nātrija hidroksīda šķīdums).

Ārēji Polydex šķīdums ir dzidrs, gaiši dzeltens šķidrums, kas putas maisot.

Polydex ražots stikla pudelēs par 10, 5 ml, komplektā ietilpst pipeti un lietošanas instrukcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības Polydex

Saskaņā ar instrukcijām Polydex ir antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Šīs zāles ir kaitīga ietekme uz šūnu membrānām mikroorganismu, kā arī apmainīties ar pārtraukumiem šūnā, kas noved pie tā iznīcināšanai. Deksametazona inhibē veidošanos iekaisuma fermentu un samazina caurlaidību kapilāru.

Saskaņā ar instrukcijām Polydex efektīvi darbojas pret daudziem gram-negatīvo un gram-pozitīvu mikroorganismiem. Zāles nav sistēmiskas sekas, vienlaikus saglabājot integritāti bungādiņa.

Indikācijas

Lietošanas indikācijas Polydex ir šādi nosacījumi:

  • ārējās auss iekaisums, inficēts ekzēma ārējo auss eju;
  • Vidējais akūtu vidusauss iekaisumu.

Kontrindikācijas Polydex

  • Paaugstinātu jutību pret sastāvdaļu medikamenta;
  • perforēta bungādiņa (traumatiska vai infekcijas daba).

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

 Polydex narkotiku

Polydex zāles nav ieteicams ilgstošai lietošanai grūtniecības laikā, jo pastāv risks, ototoksisko ietekmi uz augli.

Dozēšanas un administrēšana Polydex

Saskaņā ar instrukcijām Polydex būtu jāiepilina auss kanālā. Pirms izmantojot ieteikto risinājumu, lai sasildītu, turot to rokā. Kā uzskata Polydex efektīvi palīdz akūtu vidusauss un labi panesama pacientiem.

Šīs zāles ir iedvest 1-5 pilieniem 2 reizes dienā, ārstēšanas kurss ir 6-10 dienas. Nelietojiet Polydex ilgāk par 10 dienām. Pēc iepilināšanas narkotikas ieteicams liekt galvu uz pāris minūtēm, lai novērstu noplūdi narkotiku.

Blakusefekts

Kā uzskata Polydex reti var izraisīt alerģiskas ādas reakcijas. Ja jūs pārkāpjat integritāti bungādiņa var rasties pārkāpuma dzirdi un vestibulāro funkciju.

Pārdozēšana Polydex

Šīs zāles ir vāju absorbciju stājas asinsritē, tāpēc pārdozēšana ir maz ticama.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Polydex nav ieteicams kombinēt ar monomycin, gentamicīnu, streptomicīnu, amikacīnu, netilmicin, kas var palielināt Valium darbības.

Analogus Polydex

Analogs ir Polydex Polydex ar fenilefrīna (deguna aerosols) un maksitrol (kombinēto narkotiku neomicīnu, polimiksīnu B un deksametazonu). Pirms mainīt Polydex analogs Konsultējieties ar savu ārstu.

Brīdinājumi

Pirms pieteikšanās Polydex pārliecinieties, ka pacientam nav perforāciju par bungādiņa, jo šīs narkotikas lietošana šajā gadījumā var izraisīt nopietnas komplikācijas, piemēram, kurlumu un vestibulārā aparāta traucējumi. Kontrindicēts ievads Polydex spiediens. Tas nav ieteicams apvienot šo narkotiku ar citiem aminoglikozīdu antibiotikām.

Яндекс.Метрика