Polyoxidony

 Polyoxidony risinājums

Polyoxidony - narkotiku detoksikācijas un ir imūnmodulējošu īpašības.

Farmakoloģiskās iedarbības Polyoxidonium

Pieteikums Polyoxidonium uzlabo organisma izturību pret slimībām un infekcijas rakstura .  Tās darbība aktivizē fagocītiskajās funkciju asins NK šūnas un palielina antivielu .  Polyoxidony spēj normalizē statusu imunitātes smagu posmos imūndeficīta, kā arī veidā sekundāra imūndeficīta iestājoties ļaundabīgo audzēju, bojājumiem jonizējošā starojuma, piemēram, pēc operācijām, no smagiem apdegumiem un traumām, ārstējot ar citostatiķi un hormoniem nodošana .  Narkotiku efektīvi samazina toksiskumu dažādu vielu un medikamenti, palielina izturību pret šūnu membrānām citotoksisku būtību šo vielu .  Pieteikumus, kam nav pievienots Polyoxidonium kancerogēnas, alerģisku, mutagēnas, un teratogēna .  Augstākā efektivitāte zāļu lietošanas ir vērojama kopā ar tradicionālo pieeju ārstēšanai slimības .

Indikācijas

 • Zāles tiek izmantota kopā ar primāro terapijai no atkārtotas infekcijas, hroniskas tipa, slikti pakļaujas tradicionālām metodēm ārstēšanas;
 • Saskaņā ar norādījumiem, Polyoxidony efektīvs slimību, piemēram, hronisku un akūtu slimībām, ko izraisa baktērijas vai vīrusi;
 • In hroniskām formām alerģiskām slimībām: ekzēma, astma, atopiskais dermatīts, atopiskais dermatīts, siena drudzis, sarežģī baktēriju infekcijas veida;
 • Pieteikums Polyoxidonium efektīvs vispārināt un pašvaldību septisko slimību, tostarp pēcoperācijas komplikācijas;
 • Zāles tiek ievadītas pēc staru terapijas un ķīmijterapijas, ārstējot pacientu ar dažāda veida vēzi;
 • Lai samazinātu nelabvēlīgo ietekmi uz aknām un nierēm izraisīja izmantošanu toksisku zālēm;
 • Polyoxidony palīdz aktivizēt organisma atjaunošanās spējas trofiskām čūlām, lūzumu un apdegumu;
 • Reimatoīdā artrīta un reimatisma laikā;
 • In tuberkulozes slimību dažādās vietās;
 • In hronisku un akūtu infekciju tipiem no uroģenitālā sistēmā abiem dzimumiem: leukoplakia dzemdes kakla displāziju, cistīts, uretrīts, vīrusu slimībām, erozija, prostatīts, endometrioze, ārpusdzemdes, salpingo;
 • Polyoxidony parakstītas HIV infekciju.

Bērniem, kas vecāki par sešiem mēnešiem, kopā ar galveno narkotiku noteikts terapijas šādām slimībām:

 • Infekcijas slimības, piemēram, akūtu un hronisku, ko izraisa sēnīšu, vīrusu vai baktēriju patogēni;
 • Zarnu dysbiosis;
 • Alerģiskas slimības, piemēram, akūtu un hronisku, sarežģī bakteriālu infekciju: astma, atopisks dermatīts, ekzēma, atopiskais dermatīts tipa.

Instrukcija polioksidonija: kā izmantot

 Polyoxidony 3 mg

Atšķirībā no saviem kolēģiem, Polyoxidony intravenozi, intramuskulāri pie 6-12 mg (pieaugušajiem), vienreiz dienā, katru dienu vai 1-2 reizes nedēļā atkarībā no smaguma pacienta slimības un etoloģijā laikā. Saskaņā ar norādījumiem, polioksidony iepriekš atrodas ampulu vai flakonu izšķīdina izotoniska nātrija hlorīda šķīdumu vai 2-3 ml destilēta ūdens, lai pēc tam, intramuskulārai ievadīšanai. Gatavs injekciju šķīdums Polyoxidonium ilgtermiņa uzglabāšanu nevar būt. Intravenozai pilienveida par narkotiku saturu flakonā vai pudelē jāizšķīdina izotoniskā šķīdumā dekstrāna vai 2-3 ml fizioloģisko šķīdumu. risinājums un aseptiski aizpildīt ieguta šķīduma flakona 200-400 ml.

Ārstējot akūtu slimību infekcijas dabas, tāpat kā gadījumā ar analogiem polioksidoniya, narkotiku ievadīt kopā ar pamatēdiens antibiotiku terapijas intravenozas vai intramuskulāras injekcijas devā 6 mg 1 reizi / dienā pirmo trīs dienu laikā, pēc 6 mg / dienā ar intervālu 24 stundas. Vispārējais kurss 5-10 injekcijām. In hroniskām slimībām polioksidony ievadīts 6 mg daudzumā 5 injekcijas ik pēc 24 stundām turpmākajām injekcijām ievadītas ar intervāliem 2 reizes nedēļā. General Course - 10 injekcijas. Saskaņā ar pārskatiem polioksidonija ja TB infekcija tiek uzskatīta par visefektīvāko deva 6 mg, ar kopējo ārstēšanas kursa - 10-20 injekcijas, un biežumu - divas reizes nedēļā. Ārstējot ļaundabīgu audzēju pirms un pēc ķīmijterapijas zāles tiek dota 12 mg, ar biežumu administrācijas dienā. General Course - 10 injekcijas.

Vagināli kopā ar zāles turot primāro ārstēšanu no uroģenitālā sistēmas slimībām svecīte devā 1 (12 mg) / dienā 3 dienu laikā, pēc tam ik pēc 24 stundām. Kopumā kurss - 10 suppozit. Zāles tiek ievadītas kā supozitoriju dziļi makstī guļus. Balstoties uz atsauksmēm polioksidonija pēc lietošanas ieteicams saglabāt svecīte stāvokļa guļus uz stundu, tāpēc ir ieteicams lietot narkotikas uz nakti.

Ārstējot dažādu infekcijas slimību akūtā formā bērniem Polyoxidony ievadīts intravenozi vai intramuskulāri pie 0, 1-0, 15 mg uz 1 kg ķermeņa svara bērna, ar periodiskumu 1 reizes dienā. Pilns ārstēšanas kurss sastāv no 5-7 injekcijām (lai ārstētu hronisku slimību devu, paliek tas pats, bet narkotiku lieto 2 reizes nedēļā). Tā kā tas ir gadījumā ar līdzīgiem analogiem Polyoxidony var ievadīt intranazāli bērniem (3-5 pilieni katrā nāsī reizi dienā) vai zem mēles. Lai to izdarītu, šķīdumu 3 g 1 ml ūdens destilātu. Ārstējot akūtu alerģiskiem stāvokļiem polioksidony ievadīts intravenozi ar ātrumu 0, 1 mg uz 1 kg svara, kopā ar antihistamīna narkotikas.

Blakus efekti

Ņemot vērā atsauksmes par polioksidonija, var apgalvot, ka lielākā daļa narkotiku ir labi panesams, bet retos gadījumos ir daži sāpīgums injekcijas vietā pēc intramuskulāras zāļu pieteikumu. Tāpat reti var satikt paaugstinātu jutību pret šīs narkotikas sastāvdaļu.

Kontrindikācijas saņemt Polyoxidonium

Zāles nav ieteicams iecelšanu grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Яндекс.Метрика