Posterisan

Posterisan - farmaceitiskie preparāti lokālai ārstēšanai hemoroīdi, anālās plaisas un citas anorektālo slimībām.

Struktūra un sastāvs

 Posterisan ziede
 Saskaņā Posterisan norādījumus izdotas veidā ziedes ārējai lietošanai veidā taisnās zarnas svecīte. Aktīvās sastāvdaļas - elementi šūnām un vielmaiņas produkti Escherichia coli (E.coli), hidrokortizons.

1 g ziedes satur Posterisan 500m. Mikrobu šūnas E. coli, inaktivēts ar fenola, un 2, 5 mg hidrokortizona. Ietver arī blakuspakalpojumu komponentus (lanolīnu, fenolu, vazelīnu). Ziede Posterisan acīmredzot viendabīga dzeltenīgi brūna, ar smaržu fenola. Pieejams ziede alumīnija cauruļu 25 g, ar aplikatoru.

Vienā taisnās svecīte satur 100 miljonus. Mikrobu šūnas E.coli, inaktivēts ar fenola, un 5 mg hidrokortizona. Papildu sastāvdaļas ir: acetylcysteine, dinātrija edetāts, tokoferols, tauki, fenols, makrogols glicerīns hidroksistearāts. Svecītes Posterisan torpēdu formas, bālgana dzeltenā krāsā, ar smaržu fenola. Pieejams svecītes blisterī iepakojumā 10 gab kartona blisteriepakojumā 1 narkotikas.

Farmakoloģiskās iedarbības Posterisan

Saskaņā ar instrukcijām Posterisan ir atjaunojošs, pretniezes, pretiekaisuma un imūnsistēmu stimulējot efektus. Šo narkotiku veicina veidošanos konkrētu imunitāti.

Posterisan ir eritrocītu elementi E.coli baktērijas un tās pārstrādes produktu metabolismu, tas stimulē T-sistēmu imunitāti un uzlabot fagocītiskajās aktivitāti leikocītu. Bez Posterisan palielina antivielu veidošanos un uzlabo vietējo audu izturību pret patogēniem, tostarp antibiotikām rezistentu celmu.

Šīs zāles samazina caurlaidību kapilāru un uzlabo vispārējo tonusu asinsvadus un stimulē sadzīšanu bojāto audu.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Posterisan ieteicams lietot, ievērojot šādus nosacījumus:

  • Hemoroīdi (recidivējoša kurss);
  • anālais plīsums;
  • starpenes dermatīts;
  • anālais un dzimumorgānu nieze (īpaši izturīgs pret citām narkotikām);
  • anopapillit;
  • agrīnā pēcoperācijas periods pēc ķirurģiskas ārstēšanas anorektālo reģionā.

Kontrindikācijas Posterisan

Paaugstināta jutība pret fenola un citām sastāvdaļām.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Grūtniecības laikā Posterisan apstiprināts lietošanai. Nav pierādījumu, ka hidrokortizona šķērso placentu un krūts pienu. Nav arī dati par negatīvo ietekmi uz narkotiku uz augli. Tomēr Posterisan grūtniecības un zīdīšanas laikā drīkst lietot tikai ārsta uzraudzībā.

Dozēšanas un administrēšana Posterisan

Posterisan ziede jālieto lokāli vai administrē taisnās zarnas aplikatoru (taisnajā zarnā). Ziedi uzklāj uz bojātās ādas anorektālo vai rektāli 2 reizes dienā, un pēc katras akta defekācija. Pēc atsauksmēm, Posterisan efektīvi mazina niezi un diskomfortu anālā jomā.

Posterisan svecītes tiek administrēti taisnās 2 reizes dienā (no rīta un vakarā), un pēc katras defekācijas. Tiek izvēlēts individuāli atkarībā no pārkāpuma smaguma un klīniskās gaitā slimības ārstēšanas ilgumu. Parasti terapija Posterizanom turpināsies vēl 2-3 nedēļas pēc akūtu slimības simptomus, lai novērstu atkārtošanos un stabilizētu ietekmi.

Varbūt kombinētā lietošana svecītes un ziedes Posterisan.  Posterisan svecītes

Blakusefekts

Kā uzskata Posterisan reti var izraisīt nevēlamas blakusparādības pacientiem ar paaugstinātu jutību pret fenola.

Mijiedarbība Posterisan ar citām zālēm

Kad kopā Posterisan un citus preparātus, kas satur glikokortikoīdi var rasties pastiprināšanas efektu vai izskatu blaknēm. Šis paziņojums attiecas arī uz zālēm, ko izmanto neilgi pirms lietot Posterisan.

Brīdinājumi

Šīs zāles var lietot zīdaiņiem ārsta uzraudzībā.

Analogus Posterisan

Analogi Posterisan uzskatīja, zāles, kas ir tādas pašas starptautiska bez īpašuma nosaukumu. Zāles, pamatojoties uz elementiem, E. coli, ārstējot anorektālo slimību ir ne vairāk.

Analogus Posterisan ir līdzīga ietekme, tie ietver: reljefs, Relief M Gepatrombin, Proktozan, Proctosedyl. Pirms aizstājot analogā Posterisan jākonsultējas ar ārstu.

Яндекс.Метрика