Pradaksa

Pradaksa - prettrombotisks un antikoagulantu narkotiku izmanto traumatoloģijā un ortopēdijā novēršanai venozās trombembolijas pēcoperācijas periodā. Narkotikas Varfarīns Fenilin un Marcumar - Pradaksy kolēģiem. Daži komentāri par Pradakse saka, ka narkotiku no visiem zināmajiem koagulantu visefektīvāko un modernas.

 Pradaksa izmanto Venozās trombembolijas pēcoperācijas periodā
 Pieejams cieto narkotiku kapsulas ar necaurspīdīgs zils vāciņš. Inside kapsulas ir dzeltenas granulas. Dabigatrāna eteksilāts - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība narkotiku Pradaksa

Efekts Medikamenta apspiest aktivitāti trombīnu. Dabigatrāna eteksilāts - mazas molekulas, kas nav farmakoloģisko aktivitāti. Pēc iekšķīgas lietošanas, savienojums ir ļoti ātri uzsūcas un tiek pārvērsts par dabigatrāna hidrolīzes. Dabigatrāna - aktīvs, konkurētspējīgs, atgriezenisks tiešais trombīna inhibitors. Šī viela nomāc trombīna, fibrīna savienojošiem brīvo trombīnu, un arī inhibē izraisītas ar trombīnu trombocītu agregāciju.

Pārskatot medicīniskās Pradakse teica, ka efektivitāte šīs narkotikas tiek samazināts līdz 20% no ķermeņa masas virs 120 kg. Kad ķermeņa svars aptuveni 48 kg zāļu efektivitāti, ir palielinājies par 25% (salīdzinot ar pacientiem ar vidējo ķermeņa masu).

Indikācijas narkotiku lietošanu Pradaksy

Norādījumus, lai Pradakse ukazvaetsya ka zāles būtu parakstītas novēršanai vēnu trombembolijas vai sistēmiskas pacientiem, kam veic ortopēdisku operāciju. Pradaksu dažreiz parakstītas pacientiem ar priekškambaru fibrilāciju, lai samazinātu mirstības no sirds un asinsvadu slimībām.

Pradaksa - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām, Pradaksu kapsulas jāņem vienu vai divas reizes dienā (neatkarīgi no ēšanas). Kapsulas neatveriet, un dzert daudz šķidruma.

Lai novērstu venozas trombembolijas ieteicamo devu 220 mg vienu reizi dienā (2 kapsulas pa 110 mg). Pacientiem ar vidēji smagiem nieru darbības traucējumiem Pradaksy deva jāsamazina līdz 150 mg (divas 75 mg kapsulas).

Pēc ceļa locītavas protezēšanas zāles būtu uzsākta vienu līdz četras stundas pēc operācijas ietvaros. Tūlīt pēc operācijas, ir ieteicams lietot vienu kapsulu dienā no preparāta (110 mg), un pēc tam palielināt devu divas kapsulas dienā. Kursu ilgums ir desmit dienas vai 28-35 dienas (pēc gūžas locītavas).

Pacientiem ar priekškambaru fibrilācija Pradaksu jāveic divas reizes dienā dienas devu 300 mg.

Kontrindikācijas Pradaksy

Saskaņā ar instrukcijām, un analogus Pradaksu Pradaksy nevar uzskatīt par zināma paaugstināta jutība pret kādu sastāvdaļu līdzekļiem saskaņā smagu nieru mazspēju, aktīvā klīniski nozīmīga asiņošana, farmakoloģiski izraisītas vai spontāna laušana homeostāzes. Neizmantojiet šo narkotiku cilvēka aknās, ļaundabīgiem audzējiem, kā arī intrakraniālas asiņošanas vēsturē, mugurkaula traumas vai smadzeņu traumas vēsturē, čūlas, kuņģa-zarnu trakta, barības vada vēnas, intrakraniālas vai intraspinālas asinsvadu slimības.

Par prettrombocītu līdzekļi Pradaksy vienlaicīga lietošana un palielina asiņošanas risks trīskāršojies. Kontrindicēta izmantot šīs narkotikas kombinācijā ar citiem antikoagulantiem.

Klīniskie dati par ietekmi lietojat šīs zāles pacientiem, kas jaunāki par 18 gadiem.

Piesardzības pasākumi

 Pradaksu var lietot pacientiem ar priekškambaru fibrilācijas
 Pradaksu Pradaksy un analogi jālieto piesardzīgi nosacījumiem, kas saistīti ar palielinātu asiņošanas risku. Laika periodā no ārstēšanas var attīstīties asiņošana no dažādu lokalizāciju. Koncentrāciju hematokrīta un / vai hemoglobīna līmenis asinīs, kas ir pievienota tās samazina asinsspiedienu samazinot, tas ir pamats meklēšanu avota asiņošana.

Blakusparādības Pradaksy

Daudzās viedokļus par Pradakse tā saka, ka ilgstoša lietošana narkotiku novēršanas dažkārt pavada izskatu nātreni, izsitumus, niezi, bronhu spazmas, caureja, sāpes vēderā, dispepsija. Dažreiz vienlaikus ņemot šo narkotiku attīstīt trombocitopēnija, anēmija, gastroezofageālā atviļņa slimība, gastroezofagit, hiperbilirubinēmiju, hematūrija, uroģenitālā asiņošana, ādas hemorāģisko sindromu.

Uzglabāšanas nosacījumi Pradaksy

Pradaksu pudelēs vai blisteros pa uzglabāti temperatūrā, kas nav augstāka par 25 ° C. Uzglabāt funkcijas nedrīkst būt ilgāks par trim gadiem. Pēc flakona atvēršanas ieteicams lietot narkotikas uz mēnesi.

Яндекс.Метрика