Preductal

Preductal - zāles, ko lieto kardioloģijā.  Preductal

Farmakoloģiskās iedarbības preductal

Preductal ir anti-išēmisko, kardioprotektīvu efektu, novērš saķeri ar trombocītu un sarkano asins šūnu, atjauno enerģētisko vielmaiņu šūnās sirds, palielina fizisko izturību pacientiem ar sirds slimībām, samazina biežumu uzbrukumiem stenokardicheskie palielinās koronārā rezerves.

Anti-išēmiska iedarbība zāļu jau ir veiksmīgi izmantota Otolaryngology - samazināt smagumu vertigo. Turklāt tā norādīja, ka narkotiku novērš tinītu un skaņas diapazons paplašinās ar sakāvi skaņas sensoru ierīci (uztveres kurlums).

Piemērojot preductal oftalmoloģijā, acs išēmijas dēļ prakse tas atjauno funkcionalitāte tīklenes palielina lauku un redzes asumu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - trimetazidine.

Produkta veids

Tabletes.

Analogi preductal: Angiozyme retard Metagard, Rimekor, Antistius.

Indikācijas preductal

Kardioloģijā, zāles ir paredzēta ārstēšanai un profilaksei stenokardijas; oftalmoloģijā - ārstēšanai išēmijas chorioretinal traucējumu; in Otolaryngology - ārstēšanai traucējumu vestibulārā kohleāro - dzirdes zudums, reiboņi, troksnis ausīs.

Instrukcijas preductal: kā izmantot

Zāles ir paredzētas ilgstošas ​​terapijas. Spriežot pēc pārskatiem Preduktale, vairumā gadījumu, ārstēšana ilgst trīs vai vairāk mēnešus.

Lietot zāles divas vai trīs reizes dienā 1 st tableti ēšanas laikā.  Preductal izlaists tablešu formā

Blakus efekti

Preductal preductal un analogi ir labi panesama, bet dažos gadījumos var būt caureja, slikta dūša, sāpes vēderā, dispepsija, galvassāpes, trīce, muskuļu tonusu, ādas izsitumus, apsārtumu un ādas nieze, nātrene, reibonis, piliens spiediena, astēnija.

Ir atsauksmes par Preduktale norāda, ka pārdozēšana narkotiku var samazināt perifēro asinsvadu pretestību un tādējādi pazemina asinsspiedienu un sejas ādas sarkt. Šajā gadījumā tas ir parādīts simptomātiska ārstēšana.

Kontrindikācijas

Preductal Instrukciju nav paredzēta bērniem līdz 18 l., Nursing, grūtniecēm, pacientiem ar paaugstinātu jutību pret trimetazidine.

Narkotiku mijiedarbība preductal nav aprakstīta.

Neskatoties uz to, ka, veicot eksperimentālos pētījumos parādīja neatstāj negatīvu ietekmi trimetazidine uz augli, tas nav ieteicams grūtniecēm, kā Ir veikti pietiekams skaits testu. Šī iemesla dēļ, nav izrakstīt medikamentus un zīdīšanas.

Яндекс.Метрика