Pregnacare

Pregnacare - multivitamīnu kompleksu grūtniecēm.  Pregnacare

Farmakoloģiskās iedarbības Pregnacare

Kompozīcija Pregnacare iekļauti vitamīni no B grupas, vitamīns D3, E, K, C, beta-karotīnu, magniju, kāliju, cinks, varš. Visas šīs vielas ļauj vieglāk pārsūtīšanas grūtniecību, uzlabotu imunitāti, novērš izskatu anomālijas attīstībā bērna.

Laktācijas periodā sievietes arī ieteicams ņemt Pregnacare kopš produkts ļauj sieviete, kas dzemdēja nesen, lai atgūtu spēkus, uzlabo nervu sistēmu, lai novērstu zaudējumu kalciju un citas svarīgas minerālvielas.

Produkta veids

Vitamīni Pregnacare atbrīvot kapsulas.

Indikācijas

Complex Pregnacare paredzēts sievietēm grūtniecības laikā, zīdīšanas profilaksei un ārstēšanai vitamīnu trūkumu.

Tur Pregnacare pozitīvas atsauksmes no sievietēm, kas lietoja vitamīnus grūtniecības plānošanas laikā.

Instrukcijas Pregnacare: kā izmantot

Vitamīni Pregnacare pieņemts pēc ēšanas, viena kapsula dienā. Košļāt kapsulu nevar norīt to pilnībā.

Grūtnieces saņem Pregnacare ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka kopējā summa, A vitamīna patērē dienā nepārsniedz 5000 SV.

Māsu sievietēm iesaka kontrolēt lietošanu D vitamīna Tās pieļaujamā dienas deva zīdīšanu (un grūtniecības laikā), ir 600 IU laikā.  Devas forma Pregnacare - kapsulas

Blakus efekti

Par sievietēm, kas lietoja Pregnacare, sūdzējās, vemšana, gastralgia, slikta dūša, traucēta vēdera izeja, gremošanas traucējumi. Šie gadījumi ir reti, un nav plaši izplatītas.

Ir atsauksmes par Pregnacare, norādot iespēju alerģiskas reakcijas, Kvinkes tūsku, izsitumi vai ādas apsārtums, anafilaktisko šoku, augstu ķermeņa temperatūru.

Ar normālu blakusparādībām vitamīnu ietver krāsas no fekālijām un urīnu. Tas ir tāpēc, ka locekļi Pregnacare vitamīna B2 - urīns ar savu rīcību kļūst spilgti dzeltens, un dzelzs - viela izraisa tumšākas ekskrementi.

Instrukcijas Pregnacare paziņoja, ka jums ir nepieciešams pārtraukt lietot vitamīnus, ja nopietnu pārkāpumu gremošanas sistēmu, un reakcija individuālā nepanesība.

Kontrindikācijas

Multivitamīnu komplekss ir kontrindicēta hipervitaminozes, augsts magnija vai kalcija, neiecietība iekļauti sagatavošanā vitamīniem, mikroelementiem.

Nelietojiet Pregnacare sievietes, kas atrasti urolitiāzi, nierakmeņi, anēmija, nieru darbības traucējumi, apmaiņu ar vara vai dzelzs.

Ar aprūpi izrakstīt vitamīnus pacientiem ar kuņģa čūla kuņģa un zarnu gļotādā, vairogdziedzera slimības, diabēts, išēmijas, kā arī tiem, kas tiek ārstēti ar antikoagulantiem, caurejas, antacīdiem.

Pediatriskiem vitamīniem neattiecas.

Grūtnieces nedrīkst lietot vienlaikus ar Pregnacare zāles, kas satur vitamīnus E, D, A, dzelzs vai vara - iespēju pārdozēšanas.

Kad kopā ar multi-vitamīnu komplekss ar tetraciklīnu novērota salīdzinošo pasliktināšanos dzelzs uzsūkšanos un antibiotikas. Gadījumā, ja tas nav iespējams, lai izvairītos no šādas kombinācijas, starp ņemot vitamīni un antibiotika ievērot divu stundu pārtraukums.

Яндекс.Метрика