Pregnavit

Pregnavit - multivitamīnu kompleksu.  Pregnavit

Farmakoloģiskā darbība

Pregnavit grūtniecēm - kombinētā narkotiku, kuru sastāvs ir paredzēti, lai atbalstītu sievietes organismā grūtniecības laikā, un, lai nodrošinātu pilnīgu augļa attīstību.

Komplekss Pregnavit ietver vitamīnus A, D3, B1, B2, B6, B12, PP, C.

Vitamīns ir būtiska vielmaiņu, izaugsmi un augļa epitēlija šūnas kopumā.

Bez vitamīna D3 nevar būt pilnīga apmaiņa fosfora un kalcija, izaugsme kaulus un zobus. Vitamīns iekļauti Pregnavita jo tā lietošana grūtniecības laikā ļauj novērst attīstību rahīts ar jaundzimušo.

B1 vitamīns sastāvā Pregnavita atbildīgs ogļhidrātu vielmaiņu, nervu sistēmu.

B2 vitamīns samazina risku kroplību augli vai bojāts tās attīstību - vielas iesaistīti procesos izaugsmi, tas ir nozīmīgs katalizators šūnu elpošana.

B5 vitamīns veicina veidošanos, dzīšanu endotēlija un epitēlija.

B6 vitamīns ir ieteicams lietot grūtniecēm iekšķīgi jālieto kontracepcijas tabletes, ir svarīgi, lai vielmaiņu olbaltumvielu, ražošana neirotransmiteru.

Vitamīns B9, vai folskābe - nozīmīgs "sieviešu" vitamīnu, tāpēc ir ieteicams lietot grūtniecības laikā. Acid uzlabo asinsriti un imūnsistēmu, piedalās attīstībā aminoskābes, nukleīnskābes, eritrocītu. Struktūra Pregnavita folijskābe grūtniecēm iekļauts, jo tas tāpat kā B2 vitamīns palīdz novērst negatīvo ietekmi uz augli teratogēns.

Vitamīns B12 - ir cits jautājums, kas nav iespējama bez pienācīga izaugsmi auglim, tas ir iesaistīts procesā asinsradi, attīstības epitēlijā.

PP vitamīns ir atbildīgs par ogļhidrātu, tauku vielmaiņu.

C vitamīns nodrošina pilnu izaugsmi zobu, skrimšļu, kaulu. Bez šis vitamīns netiek ražots kolagēnu, neveidoja sarkanās asins šūnas un hemoglobīns. Struktūra Pregnavita C vitamīns ir iekļauta, kā Tikai pietiekams līmenis organismā ir iespējams normālu attīstību placentas.

E vitamīns ir pozitīva ietekme uz nervu sistēmu, muskuļus, funkcionalitāti dzimumorgānus, ir antioksidantu aktivitāte.

Pregnavita sastāvs papildus ietver tādas svarīgas minerālvielas, piemēram, kalcija un dzelzs.

Kalcijs nodrošina veidošanos kaulu vielas, normālu sirds darbību, veicina pārraidi nervu impulsiem.

Dzelzs uzlabo skābekļa piegādi audiem, ir iesaistīts ražošanā sarkano asins šūnu, uzlabo hemoglobīna.

Pozitīvas atsauksmes par Pregnavit apstiprina, ka, ņemot vitamīnus ļauj vieglāk veikt grūtniecības, uzlabo imūnsistēmu, samazina risku bojātu attīstības auglim.

Produkta veids

Pregnavit darbības kapsulas.

Indikācijas

Pregnavit saskaņā ar norādījumiem uz grūtniecēm profilaksei un ārstēšanai beri-beri vai minerālvielu trūkumu.

Ir labas atsauksmes par Pregnavit ar barojošām mātēm un pacientiem, kuri lieto vitamīnus, kamēr atgūstas no smagas slimības, operācijas.

Dozēšana Pregnavita grūtniecēm

Lietot vitamīnus Pregnavit maltītes laikā ieteicama.

Saskaņā ar instrukcijām Pregnavit pirmajā grūtniecības trimestrī, ir nepieciešams veikt vienu kapsulu dienā; otrais trimestris - divas kapsulas; trešajā trimestrī - divas vai trīs kapsulas dienā.

Grūtniecēm, kas lieto vitamīnu Pregnavit būtu jānodrošina, ka dienas deva A vitamīna nedrīkst pārsniegt 5000 SV.  Vitamīni Pregnavit

Blakusparādības Pregnavita

Nav atsauksmes par Pregnavit norādot, ka, ņemot zāles, var rasties nopietnas blakusparādības, bet tāpēc, ka Jums ir paaugstināta jutība locekļiem vitamīna, var attīstīties alerģiska reakcija.

Kontrindikācijas Pregnavitu

Pregnavit lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts strauju hemoglobīna - anēmija.

Pregnavit nevar apvienot ar citiem multivitamīnu preparāti, jo tas var būt daļa no pārdozēšanas vitamīnu.

Яндекс.Метрика