Pregnil

Pregnil - hormonālās zāles lieto, lai ārstētu neauglību, vēlu pubertātes.

Farmakoloģiskās iedarbības pregnene

 Pregnil
 Zāles ir Pregnil līdzīgs luteinizējošā hormona bioloģisko aktivitāti. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - cilvēka horiongonadotropīna, kas ir būtiski, lai veidošanos dzimumhormonu, nobriešanas vīriešu un sieviešu gametas.

Sievietes Pregnil paredzēts, lai veicinātu nobriešanu folikulu fāzē ved uz ovulāciju un par luteālās posmā no endogēnā LH nomaiņu.

Zēni un vīrieši Gonadotropīnu nepieciešams ražot testosteronu - tas stimulē Leydig šūnas.

Produkta veids

Šķīdums zemādas un intramuskulāras injekcijas.

Analogus pregnene - narkotikas Ekostimulin, Horagon, Profazi.

Indikācijas

Sievietes Pregnil parakstītas neauglība, ko izraisa pārkāpumu procesa folikulu nobriešanas vai trūkumu ovulācijas; lai sagatavotu folikulu par punkcijai priekšā olnīcu hiperstimulācijas; lai saglabātu luteīno fāzi.

Vīrieši un zēni Pregnil parakstītas hipogonādismu, aizkavēta pubertāte, ko izraisa nepietiekama ražošanas hipofīzes gonadotropīniem.

Ir labas atsauksmes par Pregnile, tās efektivitāti, cryptorchidism (ja nav sēklinieku ar maisiņā), kuras cēlonis bija hormonālo, anatomisko patoloģiju vietā.

Instrukcijas pregnene: kā izmantot

Kad neauglība, ko izraisa trūkuma vai trūkumu ovulācija folikulu nobriešanas, Pregnil ievadīts devā 000 SV 5000-10.

Ar mākslīgo apaugļošanu, lai stimulētu luteālās fāzes darīt 2-3 injekcijas 1000-3000 SV. Carry injicēšanas pregna 9 dienas pēc embriju vai ovulācijas.

Vīrieši un zēni, kas hipogonadotropo hipogonādismu ievadīti 2000 SV pregnene divas vai trīs reizes nedēļā.

Ja vīrietis hipogonādisms izraisīt neauglību, saskaņā ar instrukcijām Pregnil administrēto ar folitropīnu, injicēt divas vai trīs reizes nedēļā. Lai uzlabotu spermatoģenēzi, cilvēks ir lietojis zāles ne mazāk kā trīs mēnešus. Testosterona aizstājterapiju tiek pārtraukta šajā laikā. Spriežot pēc pārskatiem Pregnile, dažos gadījumos pēc spermatoģenēzi uzlabotu ārstēšanas var ierobežot uzņemto cilvēka horiongonadotropīna.

Ja cryptorchidism bērni pārvalda narkotiku par 1, 5 mēnešiem, divas reizes nedēļā, zēni tiek iepazīstināti ar diviem gadiem 250 SV; Zēni līdz 6 gadu vecumam tiek ieviestas 500-1000 SV; zēni pēc 6 gadiem - 1500 SV. Ja nepieciešams, atkārtota ārstēšana tiek veikta.

Late pubertātes izraisa pārkāpjot gonadotropo hipofīzes funkciju, Pregnil devā 1500 IU divas vai trīs reizes nedēļā. Ārstēšana ilgst sešus mēnešus.  Pregnil ražots šķīduma formā subkutānai vai intramuskulārām injekcijām

Blakus efekti

Pregnil un analogi medikamenti var izraisīt drudzi vai izsitumi uz ķermeņa.

Sievietēm, kuras lieto narkotikas, var sūdzēties par sāpēm vēderā, caureja, slikta dūša, krūšu jutīgums. Turklāt sievietes ar attīrīšanas Pregnilom var attīstīties olnīcu hiperstimulācija, un kā sekas - ascīts (šķidruma uzkrāšanās vēderplēves), hidrotoraksu (šķidruma uzkrāšanos pleiras dobumā), vai palielināt izskatu cistas olnīcās, svara pieaugums.

Atsauksmes Pregnile veikt savus vīrus norāda, ka tās zāles var izraisīt saglabāšanu nātrija un ūdens, labdabīgu krūšu palielināšanās (ginekomastija). Šīs blakusparādības var attīstīties un lietot medikamentus zēniem.

Kontrindikācijas Pregnilu

Pregnil Instrukciju nevar ņemt, ja ir aizdomas hormonu atkarīgo audzēji krūts, olnīcu, dzemdes, prostatas.

Boys nedrīkst lietot narkotikas agrā pubertātes laikā.

Sievietes Pregnil un analogi pregnene kontrindicēta klātbūtnē fibrozs dzemdē kroplību dzimumorgāniem.

Zīdīšanas laikā, grūtniecība nevar pieņemt cilvēka horiongonadotropīnu.

Esiet piesardzīgs iecelt Pregnil sievietes tendētas uz trombozi, jo tas var izraisīt trombembolija, un pacientiem ar sirds mazspēju, augsts asinsspiediens, nieru bojājumus, migrēna, epilepsija.

Narkotiku mijiedarbība pregnene nav pētīta.

Sievietes ir nepieciešams ņemt vērā, ka ārstēšanas laikā un 10 dienu laikā pēc tā pabeigšanas, grūtniecības tests, pamatojoties uz satura noteikšanu cilvēka horiongonadotropīna urīnā vai asinīs var dot viltus pozitīvu reakciju laikā.

Яндекс.Метрика