Prelaks

Prelaks - uztura bagātinātājs, kas nodrošina caureju veicinoša iedarbība.  Prebiotiskās Prelaks

Farmakoloģiskās iedarbības Prelaksa

Prelaks kavē to augšanu patogēnās mikrofloras, stimulē peristaltiku, palielina skaitu lactobacilli un Bifidobaktēriju, samazina satura pH no resnās zarnas, novērš absorbciju amonjaka no zarnu asinīs, uzlabo kustību izkārnījumos.

Spriežot pēc atsauksmēm, Prelaks nekairina zarnu gļotādā, nav atkarību, izņemšana vai "slinks zarnu".

Efekts attīstās caur BUD 1, 5-2 stundas pēc 4-6 ēdamkarotes. Ilgstoša terapeitisko efektu novēro pēc mēneša regulāras lietošanas Prelaksa.

Aktīvā viela Prelaksa - laktuloze, tostarp palīgvielām - laktozi un galaktozi.

Produkta veids

Prelaks izlādējies kā sīrups.

Indikācijas Prelaksa

Zāles ir ieteicams kā uztura bagātinātāji aizcietējums, aknu encefalopātija, lai zarnu tīrīšanai, gatavojoties pārbaudes vai operācijas, lai veicinātu zarnu kustības ar hemoroīdi.

Papildinājumi var ņemt novēršanai aizcietējumiem ārstēšanu ar antibiotikām un citām zālēm, kas var izraisīt goiter laikā.

Atļauts iecelšana Prelaksa grūtniecības laikā, jo laikā Laktuloze nav uzsūcas asinsritē, neietekmē augli, procesu piena ražošanas.

Instrukcijas Prelaksa: kā izmantot

Veikt Prelaks ikdienas 2-6 ēdamkarotes.

Prelaks grūtniecības laikā, veikt barošanu ar krūti tikai par padomu ārstam. Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā deva tiek noteikta individuāli.

Lai novērstu aizcietējumus pietiekami veikt 2-3 ēdamkarotes sīrupa dienā.  Sīrups Prelaks

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Prelakse, ka tas var izraisīt vēdera uzpūšanās, sāpes vēderā. Līdzīgi simptomi vairumā gadījumu pārbaudītas divas dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas.

Reizēm pacienti sūdzas par nepatīkamu garšu mutē, slikta dūša un vemšana, anoreksija izskatu.

Pārdozēšanas gadījumā laktulozes caureja, sāpes vēderā. Pass šos simptomus pēc devas samazināšanu BUD, pretējā zāles tiek pārtraukta.

Ja pacientam nepieciešama ilgstoša terapija un augstas devas, viņam vajadzētu regulāri ziedot asinis analīzei un agrīnai atklāšanai elektrolītu novirzes.

Kontrindikācijas

Prelaks par instrukcijām kontrindicēts laktāzes deficītu, laktozemii, neiecietības komponenti BUD, ar sāpēm vēderā, sliktu dūšu un vemšanu nezināmas izcelsmes.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic, lai pacientiem ar gastrocardiac sindromu: terapija tiek uzsākta ar mazu devu un tā jāpalielina pakāpeniski novērst vēdera pūšanos.

Diabēta pacientiem ir atļauts ņemt Prelaks jo nav glikoze, bet noteikti narkotikas šajā pacientu grupā arī ar piesardzību, jo īpaši klātesot iekaisumu kolu.

Ņemot Prelaks antibiotiku terapijai novēršanai dysbiosis un aizcietējumi laikā, jāatzīmē, ka aktīvā viela BUD varētu samazināt efektivitāti antibiotikas.

Яндекс.Метрика