Lipolitiki

Skaista, slim, nepiemīt lieko ķermeņa tauku skaitlis ne tikai modes, bet arī pazīme lielisku veselību. Nepārtraukti tiek paātrināta dzīves ritmu, mēs ne vienmēr ir laiks rūpēties par pareizo uzturu, mēs izmantot pakalpojumus, fast food un izmantot pārtikas pusfabrikāti. Tā rezultātā, aptaukošanās ir atzīta par pasaules epidēmija, PVO. Diabēts, insultu, sirds uzbrukumiem - ir nepilnīgs saraksts bieži nāvējošu slimību, ko izraisa lieko ķermeņa svaru.  Alkafit - viens no zālēm, lipolitikov

Protams, svara samazināšana - sarežģīta un ilgstoša darba. Tikai uzveicot sevi un savus ieradumus, var iegūt no likteni prēmiju veidā veselību un skaistumu. Tajā pašā laikā pretinieki šajā amatā pēdējos gados, pretargumentus. Tātad, aizvien dzirdējuši par brīnišķīgu preparātu ražošanā - lipolitikah kas viegli atbrīvoties no liekā ķermeņa tauku. Ir nepieciešams ieviest vairākas reizes lipolitik tieši ķermeņa daļu ar lieko tauku ar īpašu ļoti smalku adatu, viņi uzreiz izšķīst bez pēdām.

Magic fermenti: lipolitiki novājēšanu

Dabas sojas fosfatidilholīns enzīma (apzīmē PPC), daudz vairāk pazīstams mums visiem aicināja lecitīns ir tieši lipolititkom preparāts, ko izmanto metodi injekcijas lipolīzi. Gaitā cilvēka dzīves RCF, ko ražo aknas un ir iesaistīts lipīdu metabolismu, veicot funkciju tauku gremošanu. Turklāt ferments normalizē asinsriti, izmantojot atsaukšanas holesterīna un atlikumu bojātas iekraušanas šūnu membrānas laikā.

Ņemot vērā, ka lipolitik fosfatidilholīns spēj izšķīdināt tikai ir iznīcinājuši tauku šūnas injekcijām lipolīzi tas tiek lietots kombinācijā ar citu vielu - deoksiholātu, kas faktiski iznīcina adipocītos (tauku šūnām).

Tādēļ, PPC ir spējīgs pārvērst tauki kļuva pieejams emulsijas, kas, savukārt, ir izmantoti ar ķermeņa procesā fagocitozi.

Preparāti lipolitiki vēsturē piemērošanas

Atpakaļ astoņdesmitajos gados divdesmitā gadsimta lipolitik lecitīna injekcijas ir aktīvi lieto, lai ārstētu pacientus ar mazo plāksne-on vākiem. Jo estētiskā nozarē, izmantojot vietējo tauku slānis izlīdzinātiem uz nabas, vaigiem, zoda un sānos.

Šodien, daži eksperti uzskata, ka lipolitiki palīdzību cīņā pret celulītu, jo īpaši, ja runa ir par uzlabotas posmos, kopā ar zemādas tubercles, lai gan tas būs nepieciešams izmantot sarežģītas limfodrenāža un mezoterapijas procedūrām.

Lipolitiki: atsauksmes un iezīmes pieteikuma

Bieži izmantošana lipolitikov identificē ar mezoterapijas. Faktiski, vairāki paņēmieni ir līdzīgi, bet ir būtiskas atšķirības. Tātad, kad mezoterapija ("Meso" nozīmē "starp") aktīvā viela ir ievadīts starp ādas slāņiem ar dziļumu 6 mm. Patiesībā aktīvā viela ir tā sauktais kokteilis dažādu fermentu, vitamīnu un aminoskābes. Šo metodi plaši izmanto ne tikai zaudēt svaru, bet arī sarežģītu ādas atjaunošanos.  Injekcijas lipolitika novājēšanu

Lipolitiki novājēšanu ievadīts zemādas tauku slānī dziļumā 12 mm. Ņemot vērā, ka šāda iejaukšanās ir lielāka, tā nedrīkst būt skaistumkopšanas salonā, un licencēta medicīnas klīnika. Ievadiet lipolitiki misas ķirurgs, kosmetologs vai dermatologs, ka ir ārsts - speciālists ar augstāko medicīnisko izglītību un atļauju turēt injekcijas lipolīzi.

Pirms jūs piešķirat kursa lipolitikov, ārsts veic detalizētu pētījumu, jo šīs narkotikas ir virkne kontrindikācijas. Nespēja lipolitikov injekcijas tehniku ​​var izraisīt abscess vai pat nekrozi (gangrēna) audu injekcijas vietā.

Saskaņā ar daudziem atsauksmēm, lipolitiki pēc terapijas beigām, kas parasti sastāv no 6-10 ārstēšanas var samazināt taukaudi ar 2-6 cm. Ir skaidrs, ka radikālāki samazināšanas iespējas ir ķērušās pie citām metodēm, piemēram, tauku atsūkšana.

Ņemot vērā dažādi individuālie faktori, laika intervālā, kas jāpaiet sesijas injekcijas lipolīzi vienā laikā divas līdz trīs nedēļas. Tādējādi, pats kurss ilgst apmēram trīs mēnešus.

Ievads lipolitikov, pārskatīti daži no pacientiem, kopā ar noteiktu sāpes, un injekcijas vietā var rasties pietūkums un apsārtums. Pieteikuma rezultāts kļūst manāms pēc apmēram pusotra mēneša.

Profesionālā vidē brīdī nav vienprātības par pabalstiem un kaitē lipolitikov. Piemēram, Francijā, injekcijas lipolīze ir aizliegta sakarā ar augsto komplikāciju risku.

Яндекс.Метрика