Ursodeoksiholskābe

Ursodeoksiholskābe - aknas un choleretic aģents.  Ursofalk - narkotiku, pamatojoties uz ursodeoksiholskābes

Farmakoloģiskās īpašības UDHS

Ursodeoksiholskābe ir izcelsmes žults skābi. Tā ir arī papildus choleretic un aknu aizsardzībai īpašībām imūnmodulējošu iedarbību, mazina veidošanos žultsakmeņi un samazināt holesterīna līmeni.

Par darbības ursodeoksiholskābes mehānisms ir stabilizēt aknu šūnas. Tās molekulas spēj jāiekļauj membrānas hepatocītu (aknu šūnu), un padarīt tās izturīgas pret bojāt agresīvām vidēm. Caur drošības izglītības kompleksu ar toksiskām žultsskābju ursodeoksiholskābes neitralizē tos novēršot postošu ietekmi uz šūnu membrānām.

Formulējumi UDHS ietekmēt aknu recirkulācija žultsskābju (to reabsorbciju no zarnu uz žulti), tās samazina absorbciju zarnās, holesterīna un tādējādi hypocholesterolemic efektu.

Komunikācija ar holesterīna saturu žultspūšļa, tas palielina šķīdību narkotiku kristāli holesterīna, veicina iznīcināšanu žultsakmeņi un novērš veidošanos jaunu holesterīna akmeņiem. Turklāt, UDHS preparāti samazina veidošanos holesterīna aknās tieši, tas ir, samazināt vielas visā organismā.

Imūnomodulējoša ietekme ursodeoksiholskābes uz ķermeņa ir normalizēt aktivitāti limfocītu un antigēnu ekspresijas pārkāpumu šūnās aknas un aknu kanāliem. Speciālisti jomā hepatoloģijā dotu pozitīvas atsauksmes UDHS kā līdzekli, būtiski samazināta aknu fibroze pamata aknu ciroze, cistisko fibrozi, alkohola taukainu aknu.

Uzsūcas tievajās zarnās (tukšajā zarnā un līkumainās zarnas) narkotiku, 3 stundas pēc lietošanas koncentrācijas asinīs sasniedza savu maksimumu. Regulāra lietošana UDHS preparātu rezultātā, ka tā kļūst galvenais žults skābes līmeni asinīs. Organismā tas iziet virkni pārvērtības, pēc kā metabolītu izdalās ar izkārnījumiem nelielos daudzumos - urīnu.

Form release UDHS

Saskaņā ar instrukcijām zāles ir pieejams kapsulās 250 mg. Tā ir galvenā aktīvā sastāvdaļa dažādu farmācija choleretic rīcību. Pamatojoties uz UDHS preparātu, kas paredzēti tādi kā:

  • Ursosan;
  • Ursofalk;
  • Urso;
  • Ursol;
  • Ursodeks.

Indikācijas

Ursodeoksiholskābe tiek izmantota kā norādīts kompleksā ārstēšanā žultsakmeņu slimības, ja tās ir cholesteol izcelsmi, un atceļot tos ķirurģiski vai endoskopiski neiespējama. Holesterīna akmeņi izmēru vajadzētu būt ne lielāks par 2 cm pēc litotripsijas (litotripsijas).  Ursosan - narkotiku, pamatojoties uz ursodeoksiholskābes

Ursodeoksiholskābe tiek noteikts gadījumos hronisku aktīvu hepatītu ar stagnāciju žulti, primārā aknu ciroze uz skatuves aktīvās fibrozes, cistisko fibrozi pie aknu slimībām, žults refluksa ezofagītu, akūtu hepatītu.

Kā uzskata ursodeoksiholskābes palīdz ar žults diskinēzija un holetsistopatii. Vēl izmantošanas joma - novēršana stagnācija žults, bet ņemot hormonālo kontracepciju, uzlabojās aknu funkciju ārstēšanai citostatiķi, kā palīglīdzekli transplantācijas aknas un citus orgānus.

Kontrindikācijas no ursodeoksiholskābes

Saskaņā ar instrukcijām zāles ir kontrindicēta akūtas iekaisuma žults ceļu un urīnpūšļa (holecistīts, holangīts), aknu cirozi stadijā dekompensācijas un smagu darbības, čūlainais kolīts, Krona slimība, izteikta pārkāpumiem nieru funkciju. Individuāla nepanesība - arī kontrindikācija ursodeoksiholskābes.

Lietošanas instrukcija

Vecuma ierobežojumi uz šīs narkotikas lietošanu nav klāt, ja nepieciešams, ursodeoksiholskābes var ievadīt jaundzimušajiem. Deva, individuāli atkarībā no ķermeņa svara un pakāpi slimības simptomus. Vidējā dienas deva ir 10 mg / kg, tā ir jālieto vienu reizi vakarā. Ilgums kursu un skaita ursodeoksiholskābes nosaka ārsts, tie ir dažādi attiecībā pret dažādām slimībām. Ārstēšanas laikā ik pēc 3 mēnešiem, ir nepieciešams, lai noteiktu līmeni, aknu fermentu, un izšķīdinot žultsakmeņi - ik pēc 6 mēnešiem ultraskaņas un rentgena pārbaudi aknu un žults ceļu.

Blakusparādība ursodeoksiholskābes

Saskaņā ar balstītas norādījumus preparātu ursodeoksiholskābes dažkārt var izraisīt īslaicīgu pieaugumu aknu enzīmu, ādas nieze, ādas alerģiskas izpausmes, pārkaļķošanās žultsakmeņi, caureja.

Яндекс.Метрика