Prestarium

 Prestarium - zāles, ko lieto hipertensijas
 Prestarium - zāles, lai ārstētu augstu asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Prestarium samazina spiedienu sašaurina arteriālās kuģiem, atjauno elastību lielo artēriju.

Pacienti ar hronisku sirds un asinsvadu nepietiekamības ņemiet vērā, ka ārstēšanas laikā viņi atjaunoja vielmaiņas procesus sirdī.

Ir atsauksmes par Prestarium kas apliecina, ka tā samazina dobumu un Iepriekšielādēt uz sirdi, spiediens pildījumu no labās un kreisās sirds kambarus, laikā palielina vingrojumu toleranci, samazina sirds ritmu.

Ilgstoša lietošana Prestarium samazina smagumu kreisā kambara hipertrofiju.

Hipotensīvo efektu narkotiku ņemot vidējo sākuma devu attīstās 4-6 st., Un saglabāts citu dienu. Pēc mēneša pieteikuma Prestarium spiediens ir stabilizējies, un tur ir tāds stāvoklis uz ilgu laiku.

Izstāšanās pēc ārstēšanas pārtraukšanas neattīsta.

Aktīvā viela Prestarium - perindoprila arginīna.

Produkta veids

Prestarium tabletes.

Analogus Prestarium - narkotikas Arentopres, Kovereks, Gipernik, Parnavel, Perineva.

Indikācijas Prestarium

Saskaņā ar instrukcijām Prestarium parakstītas hipertensijas, hroniskas sirds mazspējas, stabilas išēmijas.

Labas atsauksmes par Prestarium, ko izmanto, lai novērstu rašanos recidivējošas insulta pacientiem, kuriem ir bijusi iepriekšējo insults vai pārejoša, kas cieš no asinsrites traucējumiem smadzenēs išēmisku veidam. Šajā gadījumā, tajā pašā laikā nozīmēt Prestarium indapamīds.

Attiecībā uz šīm norādēm Prestarium analogi var pieņemt tikai pēc apspriešanās ar kardiologa.

Instrukcijas Prestarium: kā izmantot

 Prestarium tabletes
 Veikt Prestarium reizi dienā, no rīta, pirms ēšanas.

Kad hipertensijas pacienti ārstēšanas sākumā Prestarium ievadāms devā 5 mg. Ja mēnesī spiediens kļūst normāls, devu var palielināt līdz 10 mg.

Lai novērstu strauju samazināšanos spiedienu, trīs dienas pirms ārstēšanas uzsākšanas jāpārtrauc diurētisko, ja vien viņi tika iecelti. Tā kā nav šāda iespēja Prestarium sākt terapiju ar devu 2, 5 mg, uzraudzīt nieru darbību, jo kālija līmenis asinīs. Ja nepieciešams, par ieteikumu ārsta, pēc brītiņa deva tiek palielināta.

Gados vecāki pacienti piešķirts arī 2, 5 mg Prestarium agri ārstēšana un deva pakāpeniski nonāk 10 mg.

Sirds mazspējas, narkotiku bieži parakstītas kopā ar beta blokatori, digoksīnu. Pieļaujamā sākotnējā deva - 2, 5 mg. Līdz 5 mg devas jāpalielina pēc 2 nedēļām.

Ja pacients cieš no sirds mazspējas, ir tendence attīstīties hipotensijas ārstēšanas laikā kontrolēt nieru funkciju, spiediens, kālija līmeni asinīs.

Lai novērstu atkārtotu insultu pacientiem, kuriem ir diagnosticēta pagājušajā smadzeņu asinsvadu slimību, Prestarium noteiktā devā 2, 5 mg. Lietot medikamentus divas nedēļas, pēc tam pacients tiek noteikts indapamīds. Saskaņā ar instrukcijām Prestarium sāk veikt jebkurā laikā pēc pirmā insulta, pat pēc vairākiem gadiem.

Lai novērstu kardiovaskulāro notikumu stabilu išēmisko medikamentu lietot divas nedēļas līdz 5 mg dienā. Pēc divām nedēļām, deva tika palielināta līdz 10 mg.

Gados vecāki pacienti, kuri lieto 2 5 mg Prestarium uz 7 dienām, un pēc tam pārnes uz 5 mg, un pēc nedēļas, normālos nieres laikā sākt veikt 10 mg vienu reizi dienā.

Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem ārstēšanas shēmas jāpielāgo. Pārkāpjot aknās, spriežot pēc atsauksmēm, Prestarium var būt bez sekām veselībai veikt standarta shēmu.

Blakusparādības Prestarium

Pieteikums Prestarium var izraisīt nieru funkciju, akūta nieru mazspēja, rašanos klepus, bronhu spazmas, rinīts, eozinofīlā pneimonija, elpošanas traucējumi, sausa mute, pankreatīts, holestātiski dzelte, slikta dūša, caureja, sāpes vēderā, aizcietējumi, izsitumi un nieze pasliktināšanās uz ādas, erythema multiforme, garšas traucējumi, slikta ēstgriba.

Ir atsauksmes par Prestarium apliecina, ka zāles var izraisīt apjukumu, nogurumu, krampji, neskaidra redze, miegu, seksuāla disfunkcija, reibonis, pastiprināta svīšana, troksnis ausīs, aritmija, miokarda infarkts vai insults, stenokardija, nopietns kritums spiediens, garastāvokļa pasliktināšanās .

Turklāt laikā, ārstēšana Prestarium un analogi narkotikām var rasties neitropēnija, trombocitopēnija, pancitopēnija, agranulocitoze, hiperkaliēmijas, paaugstināts aknu enzīmu, leikopēnija, samazināts hemoglobīna līmenis, hematokrīts.

Kontrindikācijas

Prestarium lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts galactosemia, glikozi vai galaktozes malabsorbcija, pastiprināta jutība pret perindoprilu, AKE inhibitoriem grūsnības, laktācijas laikā, ar vēsturi angioedēmas datiem.

Brīdinājumi Prestarium un analogi medikamenti jāņem pacientiem, kam sakarā ar hemodialīzi, diurētiskie līdzekļi, sāls bez diētas ievērošanu, vai vemšana, caureja, slikta asins tilpumu, kā arī tiem, kuriem ir diagnosticēta stenokardija, hiponatriēmijas, smadzeņu asinsrites patoloģijas, divpusējā stenozes artēriju nieres, Renovaskulāra hipertensija.

Saskaņā ar pacientiem, kuri lieto Prestarium līdz 18 l uzraudzībā., Pacientiem ar sklerodermiju, sarkanā vilkēde, hiperkaliēmijas, aortas vārstuļa stenoze, obstruktīva hipertrofiska kardiomiopātija, un tiem, kuri lieto imūnsupresīvu narkotikas.

Яндекс.Метрика