Priorix

 Priorix - zāles parakstītas novēršanai masaliņu
 Priorix - zāles, ko lieto, lai novērstu masalu, masalām.

Farmakoloģiskā darbība

Priorix - kombinācija vakcīna, kas satur novājinātām vīrusus, cūciņām, masalām, masaliņām, audzē vistas embriju šūnās - cūciņu un masalām vīrusiem un cilvēka šūnās - masaliņu vīrusu.

Ir atsauksmes par Priorix, apstiprinot, ka narkotiku piemīt aizsargājoša iedarbība pret masalu vīrusu ievadot vakcīnas steidzami - ne vēlāk kā trīs dienas pēc kontakta ar inficētu personu.

Produkta veids

Vakcīna tiek veidots kā liofilizāta atšķaidīšanai.

Indikācijas Priorix

Vakcīnu lieto, lai novērstu cūciņām, masalām, masaliņām bērniem no 12 mēnešiem.

Priorix rokasgrāmata: kā izmantot

 Kombinācija vakcīna Priorix
 Ievadiet vakcīnu subkutāni vai intramuskulāri.

Vakcinācijas kurss Krievija paziņoja, ka PRIORIX jāstājas bērnus pirmo reizi 12 mēnešu laikā, un atkal - 6 gados.

Dotie Priorix instrukcija, meitenes, kas nav vakcinēti savlaicīgi, jūs varat būt vakcinēti 13 gadiem.

Pieļaujamā deva Priorix - 0, 5 ml. Atšķaidīt lyophilizate ar ūdeni injekcijām. Pudele ar pulveri pēc šķīdinātāja papildus bija labi sakrata, lai iegūtu dzidru šķīdumu sarkanās gaismas vai oranža gaismas diode. Atšķaidiet zāles nevar būt garāks par minūti, tādēļ, ja beidzoties šim laikam, risinājums izskatās citādi, vai ir konstatēts, pārslas, vakcīna nav ievadīta.

Blakusparādības vakcīnas Priorix

Eksperimentālos pētījumus un praktisko piemērošanu PRIORIX komplikāciju identificēto šādu: apsārtums, pietūkums un sāpes injekcijas vietā, izsitumi uz ādas, drudzis viegla - šīs blakusparādības ir diezgan bieži. Spriežot pēc pārskatiem Priorix, reti novēroja drudža krampji un palielina siekalu pieauss siekalu dziedzeri pēc vakcinācijas.

Ļoti retas komplikācijas, piemēram Priorix: vemšana, caureja, uzbudināmība, augšējo elpceļu infekcija, kopā ar klepu vai iesnas, bezmiegs vai miegainība, limfadenopātija, anoreksija.

Kontrindikācijas

Priorix ir kontrindicēta visām slimībām akūtā formā. Tas zarnu slimība vai plaušu SARS vakcinācija jāveic tūlīt pēc ķermeņa temperatūra atkal ir normāla.

Neskatoties uz to, ka primārā un sekundārā imūndeficīta, vakcinācija neiesaka, zāles ir atļauts iebraukt ar AIDS, un tiem, kuri ir atraduši asimptomātisku HIV infekciju.

Revakcinācija bērns 6 gados nevar veikt, ja pēc pirmās vakcinācijas bija alerģija pret narkotiku. Turklāt Priorix ir kontrindicēta, ja ir alerģija pret neomicīnu un citu tās sastāvdaļu, olu.

Vakcīnu nedrīkst ievadīt grūtniecēm.

Яндекс.Метрика