Probifor

 Probifor kapsulas
 Probifor - probiotikas, kas tiek izmantota, lai atjaunotu zarnu mikrofloru.

Farmakoloģiskā darbība

Probifor satur bifidobaktērijas Bifidobacterium bifidum, ir pretcaurejas rīcību, nomāc baktērijas Proteus, Staphylococcus, Salmonella, Shigella, Klebsiella, uzlabo kuņģa un zarnu traktā, palielina organisma izturību pret infekcijām.

Probifor - bioloģiskā sorbenta kā tas ir savdabīgs uzkrāties organismā veidojas vai krīt ārā toksiskām vielām.

Produkta veids

Probifor darbības kapsulas un pulveri.

Indikācijas Probifor

Zāles ir parakstītas hroniskām un akūtām zarnu infekcijām vīrusu vai baktēriju izcelsmes: enterokolīts, salmonellas, rotavīrusu, šigelozi; saindēšanās ar ēdienu; caureja dažādas izcelsmes; nonspecific hroniskas iekaisuma slimības, gremošanas sistēmas: pankreatīts, kolīts, zarnās, proctosigmoiditis.

Ir pozitīvas atsauksmes no Probifor piemēro tad, kad disbakteriozes un kairinātu zarnu sindroms.

Instrukcijas Probifor norādīts, ka to var lietot bērniem - lai uzlabotu pielāgošanu vāju jaundzimušajiem.

Turklāt, probiotikas Probifor ietver visaptverošu ārstēšanu gripas un SARS, sekundāro imūndeficītu smagas septisko slimības, ekzēma, atopiskais dermatīts un streptokoku; parakstīt grūtniecēm, gatavojas dzemdībām vai ķeizargrieziena.

Instrukcijas Probifor: kā izmantot

 Probifor - narkotikas lieto pie disbakteriozes
 Kapsulas Probifor parakstītas Bērniem līdz 5 gadiem un vecākiem pieaugušajiem. Lai noskalotu kapsulu, kas raudzēts piena produkts, vai vārītu ūdeni.

Pulveri var dot bērniem visu vecumu un pieaugušajiem. Tas tika sajaukts ar šķidro pārtiku, tas ir labākais, lai raudzētiem piena produktiem. Par jaundzimušo ir atļauts sajaukt Probifor ar krūts pienu vai formula.

Caureja, saindēšanos ar pārtiku un akūtas zarnu infekcijas, bērniem līdz sešu mēnešu dot vienu paciņu pulvera 2 reizes dienā; bērniem pēc sešiem mēnešiem pasludina 1. paciņu 3-4 reizes dienā; bērni 5-7 gadi ir 3-4 kapsulas; bērniem pēc 7 gadiem un pieaugušajiem dot 4-6 4-6 kapsulas vai paciņas dienā. Šīm norādēm bērni līdz 7 gadu Probifor veikt 2-3 dienas. Ja klīniskie simptomi trīs dienas nepazudīs, tas ir iespējams sniegt probiotikas vēl 2-3 dienas. Pieaugušajiem un bērniem pēc 7 gadu vecumam var veikt narkotiku 3-5 dienas.

Kad disbakteriozes, hroniskas zarnu infekcijas, ādas slimības un imūndeficīta stāvoklī, lai uzlabotu pielāgošanu jaundzimušo bērnu Probifor kārtībā, kāda noteikta šādās devām instrukcijas: priekšlaicīgi dzimušiem bērniem tiek dota 1 vai 2 somas dienā; bērni, kuri dzimuši pēc termiņa, un bērniem līdz 3 gadiem ir 2 maisi dienā; Bērni 3-7 litri. - Trīs maisi diennaktī; bērniem pēc 7 l. un pieaugušajiem - 4-6 kapsulas vai paciņas dienā. Probifor ārstēšana ilgst 7-10 dienas.

Lai veiktu visaptverošu ārstēšanu gripas un akūtu elpceļu vīrusu infekciju bērniem līdz 5 gadu ir trīs maisi dienā; bērniem pēc 5 gadiem, pieaugušajiem, gados vecākiem pacientiem var veikt 3 kapsulas vai trīs maisi dienā. Veikt Probifor divas dienas.

Gatavojoties dzemdībām un operācijas pacientiem, lai samazinātu risku pēcoperācijas komplikācijas, jūs varat veikt trīs maisus vai trīs kapsulas dienā 2-3 dienas pirms operācijas. Pēc 2-3 dienām operācijas arī aizņem trīs Probifor paciņu vai kapsulu dienā.

Pacientiem, kuri saņem ķīmijterapiju vai lieto antibiotikas, un ir izstrādāti ārstēšanas ar goiter laikā veikt trīs kapsulas vai trīs maisi Probifor dienu uz nedēļu.

Blakusparādības Probifor

Spriežot pēc pārskatiem Probifor, blakusparādības tas rada, bet neizslēdz attīstību alerģiskas reakcijas uz sastāvdaļu sagatavošanai.

Kontrindikācijas

Nelietojiet Probifor ja paaugstināta jutība pret to.

Ir negatīvas atsauksmes par Probifor no ņemot viņa pacienti ar laktāzes deficītu - ir laktoze palīgvielu formulēšana. Šādiem pacientiem vajadzētu lietot probiotiķus piesardzīgi.

Ieceļot Probifor uzskatu, ka tas mazina antibakteriālo narkotiku un tās ietekme ir pastiprināta, ja tā saistīta ar B vitamīniem

Яндекс.Метрика