Proginova

Proginova - farmakoloģiskie aģenti hormonu aizstājterapiju lieto, lai ārstētu estrogēnu deficītu menopauzes komplikācijas. Proginova

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Proginova izdots kā tabletes. Aktīvā viela - estradiolvalerāta 1. tablešu formas satur 2 mg estradiola. Arī preparāts Proginova ietver blakuspakalpojumu sastāvdaļas - laktozes monohidrāts, kukurūzas ciete, polividons, magnija stearāts, talks, saharozi, makrogols, kalcija karbonāts nogulsnes, titāna dioksīds, glicerīns, dzeltenais dzelzs oksīds pigmentu, Montan vasku.

1. paketē satur 21 Proginova tabletes blisterī iepakojumā, kalendārā skalas un lietošanas instrukcijām.

Farmakoloģiskās iedarbības Proginova

Saskaņā ar instrukcijām Proginova up par deficītu endogēno estrogēnu, palīdz samazināt holesterīna līmeni asinīs un zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL) holesterīna līmeni asinīs. Šīs zāles palīdz apturēt klimaktērijs simptomus periodos iepriekš - un pēc menopauzes, un arī pēc ķirurģiskās izņemšanas olnīcu (olnīcu izņemšana). Uzņemšana Proginova novērš samazināšanos kaulu masu un osteoporozi.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Proginova ieteicama, kad estrogēnu deficītu (ko pavada simptomi, piemēram, - karstā mirgo, miega traucējumi, svīšana, uzbudināmība, depresija, galvassāpes, reibonis, urīnpūšļa paaugstināta jutība, izmaiņas ādas un gļotādu) šajā pēcmenopauzes periodā, pēc izoperējot olnīcas, starojums kastrācija. Arī, zāles var uzskatīt par profilaksei pēcmenopauzes osteoporozes ārstēšanā.

Kontrindikācijas Proginova

Paaugstināta jutība pret sastāvdaļām narkotiku Proginova paustās cilvēka aknu sindroma Rotera Džonsona sindromu, aknu audzēji, krūts vēzis, hormonu atkarīgu audzēju citās vietās (tostarp aizdomās turēto tiem), endometrioze, tromboze un trombembolijas (piemēram, sirds lēkme, insults, ieskaitot vēsturi), asiņošana no dzimumorgānu trakta nezināmas izcelsmes, smagu hipertrigliceridēmiju, sirpjveida šūnu anēmija, diabēts ar smagu, otosklerozes.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Uzņemšana Proginova kontrindicēts grūtniecības laikā. Ja ir nepieciešamība pēc šīs narkotikas sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, brīdī ārstēšanas Proginova krūti jāpārtrauc.

Dozēšanas un administrēšana Proginova

Pirms Proginova ir jāizskata ginekologa (ieskaitot krūts pārbaudi).

Raksturīgi, narkotikas tiek dota 1 tablete dienā pēc ēšanas iekšpusē. Pēc Proginova 21 dienas pārtraukuma vismaz 7 dienu laikā.

Ārsts var individuāli piešķirt mazāku devu (1 tablete dienā Proginova).

Dienas laiks nav svarīgi, lai saņemtu zāles, bet tas ir labāk ņemt Proginova tajās pašās stundās. Proginova dražejas

Blakusefekts

Kā uzskata Proginova vairumā gadījumu labi panes pacientiem. Reti var rasties blakusparādības, piemēram, sajūtu spriedzi piena dziedzeri, slikta dūša, sāpes pakrūtē, galvassāpes, svara pieaugums. Ļoti reti var būt dzemdes asiņošana.

Iemesli nekavējoties jāpārtrauc Proginova

Uzņemšana Proginova nekavējoties jāpārtrauc šādos gadījumos:

 • parādīšanās spēcīgu migrēna galvassāpes (pirmo reizi);
 • pēkšņs dzirdes zudums vai redzes;
 • tromboflebīts vai trombemboliska izskats simptomi (piemēram, sāpes apakšējo ekstremitāšu, pietūkums, apsārtums gar venozās stumbriem);
 • pēkšņa parādīšanās elpas trūkums, slikta sāpes krūtīs;
 • plānotās darbības (zāles nedrīkst pārtraukt lietot 6 nedēļas);
 • Imobilizācija ekstremitāšu pēc traumas (piemēram, gūžas lūzums ar ģipša imobilizācijas);
 • dzelte, stipra nieze pa visu ķermeni;
 • ievērojama asinsspiediena paaugstināšanās;
 • biežāka epilepsijas lēkmes.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Saskaņā ar instrukcijām Proginova var mainīt rīcību, vienlaikus ņemot barbiturāti, rifampicīns, ampicilīna. Tāpēc jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu pirms šo zāļu kombināciju.

Application Proginova var mainīt pacienta vajag tabletes hipoglikemizējošus līdzekļus vai insulīnu.

Īpaši izstrādāta lietošanas Proginova

Ja pacientam ir cukura diabēts, hipertensija, varikozas vēnas saphenous par apakšējo ekstremitāšu, otosklerozes, epilepsija, porfīrija, tetānija, multiplās sklerozes, tas ir nepieciešams, pirms šīs zāles, konsultējieties ar ārstu.

Ja Jums rodas dzemdes asiņošana pacientiem, kas saņem Proginova nepieciešams nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību.

Kā uzskata Proginova ļoti retos gadījumos var veicināt labdabīgi / ļaundabīgi audzēji aknās, kas dažos gadījumos parādās intraperitoneāli asiņošanu. Tāpēc, kad dīvaina sajūta vēdera augšdaļā jāmeklē medicīniskā palīdzība, kas var būt nepieciešami, lai atceltu šo narkotiku.

Яндекс.Метрика