Promax

Promax - pretiekaisuma līdzeklis ar pretiekaisuma iedarbība.  Promax

Farmakoloģiskā darbība Promax

Promax attiecas uz grupu, nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem, tā aktīvās vielas - naproksēnu.

Promax pretsāpju, mazina iekaisumu un drudzi, novērš aglutināciju sarkano asins šūnu, trombocītus.

Izrunā pretiekaisuma iedarbība zāļu tiek novērota 7 dienas pēc ārstēšanas uzsākšanas.

Produkta veids

Promax tabletes.

Indikācijas

Narkotiku lieto Promax dismenoreja (sāpīgas menstruācijas), zobu un galvassāpes, sāpes mugurkaula, locītavu un muskuļu, osteoartrīts, ankilozējošais spondilīts, reimatoīdā artrīta.

Promax rokasgrāmata: kā izmantot

Lietot tabletes pēc ēšanas Promax.

Lai sāpju ārstēšanā nekavējoties tiek veikti un pēc tam 500 mg ik pēc 6-8 stundas - 250 mg nav iet sāpes.

Pieļaujamā dienas deva - 1, 5 g

Tā kā pretiekaisuma līdzekļi uzņemties Promax 500-1000 mg dienā divās devās. Ja ir spēcīga slimības saasināšanās, deva tika palielināta līdz 1 5 g

Artrīts uzlabošanās ir vērojama divu nedēļu laikā. Dažos gadījumos tas var būt nepieciešams Promax 3 vai 4 nedēļas bez pārtraukuma.

Bez ārsta uzraudzības, jūs nevarat lietot zāles ilgāk par trim dienām.  Tabletes Promax

Blakus efekti

Promax var izraisīt grēmas, caureja, dispepsija, stomatīts, slikta dūša, meteorisms, sāpes vēderā, kuņģa čūlas, ezofagīts, pankreatīts, gastrīts, granulocitopēnija, anēmija, trombocitopēnija, bronhu spazmas, hiperkaliēmijas, galvassāpes, krampji, meningīts, sistēmiskā sarkanā vilkēde, miegainība , parestēzija, troksnis ausīs, sirds mazspēja, vaskulīts, elpas trūkums, dzirdes traucējumi, trombozes, plaušu tūska, eozinofīlā pneimonija, dzelte, sāpes vai vājums muskuļos, intensīvu slāpes, nogurums, nieru mazspēja, hematūrija, glomerulonefrīta.

Turklāt Promax var izraisīt dažādas alerģiskas reakcijas un sieviešu neauglību.

Vairumā gadījumu, narkotiku tiek nodota normāli, šīs blakusparādības attīstīties, ja to lieto lielās devās.

Pārdozēšanas gadījumā rodas Promax tādas pašas blakusparādības. Smagos gadījumos var būt apgrūtināta elpošana, samaņas zudums, krampji. Ārstēt saindēšanās kuņģa skalošana, pacients tiek noteikta antacīdu, aktivēto ogli, mizoprostola.

Kontrindikācijas Promax

Promax lai saņemtu instrukcijas kontrindicēts pasliktina čūlas kuņģa-zarnu trakta, nieru funkciju, aknu un asins ražošanas procesiem, sirds mazspējas, kā arī grūtniecēm, bērniem līdz 16 gadu vecumam, zīdītājas.

Ir vēlams ņemt Promax kopā ar aspirīnu un citiem nesteroidami, pretsāpju, antikoagulanti, antacīdi ciklosporīnu, AKE inhibitoriem, metotreksātu, takrolīms.

Ar naproksēnu kopā ar furosemīdu diurētisku efektu pēdējo pilienu. Promax var samazināt efektivitāti mifepristone (narkotikas lieto, lai izraisītu abortu), tāpēc tas sāk saņemt tikai 8-12 pēc mifepristona.

Ar aprūpi izrakstīt zāles vienlaicīgi ar sulfonilurīnvielas vai hydantoin atvasinājumiem.

Яндекс.Метрика